Ps4

pantomima

Banned
Ale na maxa nakrecacie temat haha, - to tylko konsola , kolejna generacja - a nie jakies 'perpetum mobile' . Fajnie bedzie zwyczajnie usiasc , pograc chwile, sie pobawic , oderwac od rzeczywistosci , odreagowac od bolaczki trudu codziennego dnia ale bez przesady ... Jakie Ahy Ehy Fascynacja ... łojojoj .
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie, nie ma się co podniecać, to co konsola potrafi zobaczymy znowu dopiero za kilka lat; identyczna śpiewka była przy PS3, ale kto bogatemu zabroni :-D

Pozdrawiam,
 

nokinomaniak

New member
Ale na maxa nakrecacie temat haha, - to tylko konsola , kolejna generacja - a nie jakies 'perpetum mobile' . Fajnie bedzie zwyczajnie usiasc , pograc chwile, sie pobawic , oderwac od rzeczywistosci , odreagowac od bolaczki trudu codziennego dnia ale bez przesady ... Jakie Ahy Ehy Fascynacja ... łojojoj .
No nakrecamy bo nas to kreci , trzeba miec jakiegos malego jobla , i nie jestem jakims maniakiem gier . poprostu PS3-a dala mi wiele frajdy i czekalem dlugo na kolejna generacje .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest spore wydarzenie, przypomne: 7 lat minelo od premiery PS3. To nie jest nowy telefon, tablet, tv, czy amplituner, tu nowe premiery mamy niemal co roku, a nawet czesciej. W przypadku PS3 to 7 lat, a to kawal czasu i jeszcze wiecej wspomnien.
Ja juz od dawna nie jestem namietnym graczem, PS3 juz sie kurzyla od dawien dawna, ale scena growa towarzyszy mi grubo od ponad 20lat, temat jest mi bliski, wprowadzalismy Polski Xb live, byly zloty, znajomosci, wspomnienia, ludzie z ktorymi kiedys pilo sie wodke (doslownie i w przenosni), namietnie dyskutowalo do rana, dzis prowadza programy tematyczne w tv, pisza w czasopismach branzowych, czy prowadza lub prowadzili fora. Szkoda o tym zapominac i milo czasem pogadac z ludzmi ktorzy maja podobne podejscie, nic wiecej, nic mniej.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja również nie jestem tak namiętnym graczem jak byłem , lata lecą , zaczynałem w salonach gier na automatach w 80-tych.Premiera konsoli tak jak napisał Armaniq to naprawdę spore wydarzenie , nadeszła 8 generacja i naturalne jest ,że towarzyszy temu jakieś oczekiwanie i lekka ekscytacja :)
 

chomik05

New member
zgadzam się Kolegami,
to jest spore wydarzenie, przecież PS4 i Xbox One to tzw. "next - geny", pomijam sentyment to której kol wiek konsoli, posiadam ps3 ale przez długi czas miałem xbox'a,
każda z nich warta jest uwagi,

tutaj warto z samej ciekawości zainteresować się tematem, zobaczyć czy faktycznie nowe konsole dadzą nam to na co liczymy? czy spełnią nasze oczekiwania? czy faktycznie to next - gen?

ja nie mogę się doczekać, 7 lat na to czekałem :bober:
ciekawość jak to wszystko wygląda, jest ogromna :)
taka sama jak przechodziłem ze zwykłego TV na Full Hd :D

i tak samo będzie przy PS 5 :p nie za rok dwa, tylko może kolejne 7-8 lat, a to co będzie w przyszłości zawsze jest ciekawe :cool:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Może uda mi się dziś zobaczyć to cudo w Silesii

Edit;
Przybyłem, zobaczyłem, niestety nie zdobyłem.
To raczej była zwykła komercyjna prezentacja, ze sceną kamerą, prezenterami i prowadzącymi oraz masą ludzi, były cale rodziny z dzieciakami. Studentki w krótkich spodenkach namawiały na rejestrację i podanie adresu email (niestety same nie chciały podać...). Kilka stanowisk z gierkami. Parę minut się przyjrzałem. Grafika nieco lepiej, pad na pewno lepiej wyprofilowany i wygodniejszy - potwierdzam, wygląd samej czarnuli pozytywnie, ale bez szału, miły błyszczący akcent.
Największą furorę robiły oczywiście Asobi ;)
 
Ostatnia edycja:

nokinomaniak

New member
Bylem dzis w media i byla zapuszczona gra KNAKS czy jak to sie tam zwie , zagrac mi sie nie udalo bo gowniarzy nawet lomem sie nie dalo odgonic , ale trudno . No i musze powiedziec slabooo , konsola napewno wyrabiala , plynosc , zadnych przyciec , grafika tez dawala rade , Ale gra przereklamowana , ogolnie na poziomie segi , albo nintendo 64 , ladnie zrobiona ale nie powala ani graficznie , ani grywalnoscia , taki nieudany reymen . Takze ogolnie nie podobalo mi sie .
Pozniej pojechalem do ionnego sklepu , i tu moze zaspamuje w swoim temacie , i zagralem na xboxie one w Forze , i odjazd swietna grafika , swietna grywalnosc , nawet pad wziety pierwszy raz do rekiidealnie sie wpasowal .Konsola nie zabbarykadowa za niewiadomo czym , podpieta pod 65" z glosnikami 5.1 ,zrobilo wrazenie . Apropo zestawy xboxa nawet bylo pewnie jeszcze z 10 od 540 do 605euro .
 

arsenal

Moderator
VIP
Każdemu kto się natnie na Forza 5 "DLC Edition" już współczuję. Ta gra to konkretny przekręt na portfelach klientów. Co mi tam. Każdemu kto się skusi na Xbone też będę współczuć. ;)
Straciłem te resztki zaufania do M$ już w maju i nie uwierzę w żadne bajki i PR bullshit z ich strony.
PS4 mi wystarczy w tej generacji.
 

chomik05

New member
ja dzisiaj byłem w Galerii Bałtyckiej, była prezentacja PS4,
ogólnie pad lepszy od PS3, wygląd konsoli całkiem przyjemny, bez zachwytu ale ogólnie może być, w miarę mała, zgrabna, ładna konsola :) tak ja te studentki - hostessy, młode, zgrabne, ładne :)

grać nie grałem ba za dużo ludzi, obejrzałem kilka gierek jak inny grali,
Killzone: Shadow Fall - graficznie robi wrażenie,
NBA 2k14 - też grafika i animacja powalają,
Assassin’s Creed IV: Black Flag - ładna gra wygląda, choć mogli by lepiej dopracować...

Knack - odstaje od reszty, nie może być brany jako gra pokazująca możliwości PS4, zresztą oceny pokazują że tytuł nieudany: Knack for PlayStation 4 Reviews - Metacritic

fajnie że PS4 współpracuje z kontrolerami Move z PS3,

ogólnie na starcie jest dobrze, poprzednie generacje też nie miały super startu / tytułów, dopiero druga generacja gier pokaże pełne możliwości ps4:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bylem i zdobylem.
Odczekalem swoje w kolejce i zaliczylem wszystkie tytuly, ale do rzeczy:
- Pad, rewelacja, jest o niebo lepiej od poprzednika.
- Killzone, Assasin i Cod w osobnym pomieszczeniu (wstep od lat 18), graficznie jest o wiele lepiej, porownywalnie do dobrego PC, a to mi wystarczy na poczatek. Prezentacja tych gier odbyla sie na 32" TV, co nie jest bez znaczenia, bo na takich maliznach wszystko bedzie dobrze wygladac, ale nie ma co narzekac. Mialem problem z opanowaniem pada (galki) mysle ze to kwestia przyzwyczajenia, bo jak nie...
- NBA, tutaj warto sie zatrzymac, juz na PS3 kosz, czy hokej robi wrazenie, ale na PS4 to juz niemal fotorealistyczne wrazenia. Pieknie.
Sama konsola, fikusna, mala i nie mozna nic jej zarzucic. Podoba mi sie.
Co istotne i mysle ze warto dodac, zaden filmik na YT nie oddaje w polowie tego co widac na zywo (graficznie), nie sugerujcie sie tym.
Brakowalo mi tam gier jezdzonych, wlasnie takiej Forzy z Xb one.
Mam troche zdjec, ale mysle ze kazdy znajdzie w sieci duzo lepsze, no moze jedno male pogladowe ;)
 

Attachments

  • targi ps4.jpg
    targi ps4.jpg
    252,4 KB · Wyś: 297
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każdemu kto się natnie na Forza 5 "DLC Edition" już współczuję. Ta gra to konkretny przekręt na portfelach klientów. Co mi tam. Każdemu kto się skusi na Xbone też będę współczuć. ;)
Straciłem te resztki zaufania do M$ już w maju i nie uwierzę w żadne bajki i PR bullshit z ich strony.
PS4 mi wystarczy w tej generacji.

Mozesz rozwinac, powaznie mysle (tez) o Xbone w duecie z Forza 5.
 

arsenal

Moderator
VIP
Mozesz rozwinac, powaznie mysle (tez) o Xbone w duecie z Forza 5.
Forza 5 - tylko 14 torów i 200 samochodów. Brak oczywiście toru Nurburgring, ale hej! Można zakupić season pass za uwaga, uwaga !!!50 euro!!! i na pewno kiedyś coś się pojawi. Żenada i tyle. Dodaj do tego brak zmiennych warunków pogodowych czy chociażby wyścigów nocnych.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
właśnie ukazały sie ceny gier na psn dla konsoli ps4 wynosi ona 304zł dla np dla bf4 , cal of duty ,assassins creed black flag. kosmos
 

marekjw2523

New member
Nigdy nie zrozumiem tych cen w dystrybucji cyfrowej :), inna sprawa że kupienie nowości i późniejszej jej sprzedaży i tak bardziej się opłaca, zwłaszcza że składka na dwóch o ile będzie możliwa wychodzi gorzej
 
Do góry