Ps4

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam! PS4 kupiona na nocnej sprzedazy w Sony center.
2h konfiguracji i grania mam juz za soba, jest bajecznie.
Killzone wyglada fantastycznie, nie ma co czarowac, to jest next-gen, pewnie przyjdzie jeszcze czas na refleksje, ale pamietajmy ze to tylko dopiero pierwsza generacja gier. Dla mnie bomba.
Pad swietny, bardzo czule galki, na spokojnie potestowalem w domowych warunkach i jest lepiej jak przypuszczalem. TouchPad tez sie swietnie sprawdza, generalnie nie ma zadnego porownania do dualshocka, niebo a ziemia.
Najlepsze! Pad ma wbudowany glosnik, podczas gry w Killzona pewne informacje sa odczytywane wlasnie na padzie, czyli zestaw audio nam niezaleznie gra, a w padzie slyszymy glosy. Genialna sprawa!
W zestawie tez sa sluchawki, wiec teraz bedzie mozna sobie faktycznie pogadac, obecnie w lobby, czy tez podczas samej rozgrywki na kilkanascie osob, zaledwie kilka osob (co najwyzej) korzysta z zestawow.
Szykujcie sie wiec na "namietne" dyskusje w sieci, teraz wiekszosc bedzie siedziec na sluchawkach.

Konsola malutka, ginie w pokoju. Czyli podobne wrazenia jak na prezentacjach tydzien temu.
Kamere tez zakupiona, glownie dla "robocikow", a jakze, dla przypomnienia:
The Sony PS4 Makes Its Debut - YouTube
Sama kamera swietnie wykonana, przyzwoita jakosc, ale zobaczymy do czego sie przyda w przyszlosci.
Oczywiscie nie zabraklo nachalnego Facebooka, bardzo nie podoba mi sie ten trend.

Co do samych zakupow w Sony centre, to juz osobna historia. Dramat to malo powiedziane. To byla rzez, doslownie! Nie sadzilem ze ludzie moga sie tak upodlic dla konsoli. Pierwszy raz w zyciu cos takiego widzialem, a na pewno ostatni, bo juz nie zamierzam nigdy sie tarmosic wiecej. Ciekawe doswiadczenie, fajni ludzie, troche dyskusji, ale to byl juz ostatni raz.
;)
Dobrze ze dostales Ps 4 , bo bym sie martwil o Ciebie :) jakbys nie dostal :) Pozdro.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moja dotarła o 10 rano , dzięki Ultima.pl i bardzo wczesnemu preorderowi ( 11.06 ) :) konsola faktycznie Made in China ale śmiga jak bajka :)
Kolego a co to ma za znaczenie gdzie robiona jest.. ważne zeby była dobra i nie psula sie, a moze byc robiona na koncu swiata na malej wysepce :) Jakby była robiona np. w Europie to ze 200 zl albo lepiej bylaby drozsza..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niestety ale w dzisiejszych czasach ma to ogromne znaczenie, sprawdzone co prawda na japońskich samochodach robionych w Japonii i poza, ale w innych branżach jest tak samo.

Pozdrawiam,
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety ale w dzisiejszych czasach ma to ogromne znaczenie, sprawdzone co prawda na japońskich samochodach robionych w Japonii i poza, ale w innych branżach jest tak samo.

Pozdrawiam,
A kupilbys za powiedzmy 800 - 1000 zl drożej jakby była robiona w Japonii? Bo o tyle pewnie bylaby drozsza...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie ma to znaczenie, kompletnie bez roznicy. To nie auto, tylko konsola.
Dla mnie moze byc z Burkina Faso, konsola jak kazda inna. Jest gwarancja i mnie malo interesuje gdzie byla produkowana. Pod koniec gwarancji opuszcze cene i sie zamieni na ulepszona wersje. Nie popadajmy w paranoje.
Mi tez sie nie palilo, ot bylem bo mialem wolny czas. A co poniektorzy jak zwykle narzekaja, zamiast sie cieszyc z innymi ;)
Lolek, dzieki za troske ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja jak tylko ogarnę wszystkie gry na starej generacji to pomyślę nad nową:D. Teraz tylko czytać info na temat nowej generacji konsol. Jakieś porównania, pierwsze rozczarowania i w ogóle będzie mniej więcej wiadomo co w trawie piszczy:D. Teraz tylko niech ktoś ze znajomych zakupi i iść testować przy browarku:D
 

moles

New member
Znajomy urwał sie z roboty żeby pojechać do Saturna na 10. Poza preorderami było 30 konsol ludzie czekajacy przed sklepem grzecznie losowali numerki, bez przepychanek. Miał szczęście wylosował 27 i jest szczęśliwym posiadaczem. Ale ogolnie masakra to tylko konsola hehe...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Znam wielu, którzy mówią identycznie o samochodach... Różnica jest w obu przypadkach a jest to ważne tym bardziej, że Sony daje gwarancji wyłącznie jeden rok. Podkreślam, że nie chodzi tu o różnice w cenie między samochodem a konsolą tylko o sam fakt, który wielu zdaje się ignorować.
Ja jeszcze w tym tygodniu nie narzekałem a limit trzeba wyrobić.

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest dalej tylko konsola, panowie, nie popadajmy w paranoję, miałem kilka x360, kilka PS3, masę innych konsol i zawsze to samo podejście. Skupimy sie na tym co oferuje, a nie na głupotach. Bo dla mnie to jest kompletnie nie istotna sprawa, a zaraz nam wątek zejdzie na boczne tory.
Odpaliłem wlasnie Killzone online, no i nie zachwyca. Średnio mi sie podoba i raczej juz nie będę grał. Single za to bardzo ciekawie sie zapowiada, tylko czasu brak.
Edit: Tez macie problemy z PSS Store? Kupilem tez kod na 90dni do PS+, ale po wpisaniu wyskakuje blad.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
A jak w multi ? łaczy Was ? u mnie nie da rady :-/ rano jeszcze grałem. Co do wersji " Made in Japan" , to kosztuje tyle samo co "China". Zresztą , najważniejsze ,że jest :)
 

nokinomaniak

New member
................ to kosztuje tyle samo co "China". Zresztą , najważniejsze ,że jest :)
No wlasnie ze niema , masakra niewiezylem ze takie rzeczy sie zdarzaja , wyrwalem sie na chwile z roboty a tam ludzie podobno od pierwszej w nocy koczowali , 30-40 konsol bylo na markt w miescie , trzy media markty w miescie , ponad setka ludzi przed wejsciem i jak otwarli no to jak poszli normalnie cyrk .Jutro jak wytrzezwieje to wam dam linka do zdjec bo nawet radio bylo :(,Apropo zamowic mozna dopiero na styczen :(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bylo co bylo, szkoda juz rozstrzasac ten temat. Dzicz i tyle.
6 grudnia Sony w PL zapowiedzialo wieksza dostawe.

Testowalem dzis Fife 14 na PS4, roznica jest DUZA! To jest to.
Wszystko wyrazne, zyleta. Duzo lepiej jak wydanie na PS3. Dla fanow pozycja obowiazkowa.
Brakuje mi jednak gier jezdzonych, NFS mnie nie interesuje (chociaz chetnie bym zobaczyl). COD, BF to samo, znam z mocnych PC wiec nie wiem czy jest sens. Zostaje czekac na premiery.
Zastanawiam sie jeszcze nad NBA, tylko nie wiem ktora. Mamy dwa wydania, w zadna nie gralem (jedynie na prezentacji) dem tez nie ma, ktora polecacie? Nie ukrywam ze chcialbym tez zobaczyc mozliwosci graficzne.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja PS4 ma teraz wartość sentymentalna, po takich przygodach nie sposób ją inaczej traktować ;) Powiedz lepiej gdzie takiego gryzonia można kupić?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

Attachments

  • moto1.jpg
    moto1.jpg
    48,6 KB · Wyś: 789
  • Predatorki.jpg
    Predatorki.jpg
    7,1 KB · Wyś: 273
  • timthumb.jpg
    timthumb.jpg
    29 KB · Wyś: 500
Ostatnia edycja:
Do góry