Ps4

Pr3dator

New member
Witam Panowie :D widzę sami szczęśliwi posiadacze ! Ja niestety zanim się namyśliłem to ze sklepów zniknęły. Uporczywie pisałem jeszcze do RTVAGD co by z jednego miasta do drugiego podesłali ale takiej opcji niema :( (widać wola żeby sprzet stał na magazynie..).
Ma ktoś może namiar kiedy kolejna dostawa do sklepów albo gdzie jeszcze szukać poza allegro?

Pytanko drugie PS4 ma wbudowany kodek DTS-HD Master Audio?
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
UWAGA!! Mam formularz i zamówione ( czekające na mnie w RTV AGD) konsolę PS4. Zamówiona dla mnie bez mojego "zaakceptowania", bez moje zgody, i bez mojej wiedzy. I cudnie czeka na mnie. Tylko ...że ja ją NIE CHCĘ!. Macie termin do 04.12. 2013 ! Wersja wypasiona. PS4+2 pady + Kill ZONE. Cena RTV AGD to 2399 zt. Ja nic nie chcę od Was oraz proszę i nalegam , a także wymagam aby u Was w głowie takiej myśli nie było.!! Do odbioru w RTV AGD na ul. Jubilerskiej w Warszawie. Centrum handlowy "REAL". Formularz do odebrania na Warszawa-Rembertów. Mój numer; 730067228. Odbieram do 23.00. Zostało jeden dzień. Kto pierwszy ten lepszy. Handlarzy i "spekulanci', niech odpoczną w spokoju , bo najpierw spytam forumowych wilków. Pozdrawiam. SAVRON
 
Ostatnia edycja:

Pr3dator

New member
dzięki za odpowiedz. Savron chętnie bym skorzystał tyle ze ja z lubuskiego jestem :(.
Armanig <- w rtvagd odpisali ze data dostawy do sklepu 13 grudzień. Byloby swietnie jakby 6 zrobili niespodziankę. Chyba ze wcześniej gdzies nabędę :).
Możecie zdać relacje jak chłodzenie się spisuje? Początkowo byłem nastawiony na xbox one ale chyba olali sobie nasz kraj po całości + te ograniczenia i restrykcje związane z grami i oprogramowaniem...
 
T

Tgamer

Guest
rowniez zapytalem goscia z rtv euro i rowniez odpowiedzial ze 6 ma byc dostawa

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

tysma

New member
6 grudnia ma być dostawa, ale większość konsol w tej dostawie to będą dla osób którzy kupili w przedsprzedaży w poźniejszym terminie,.

Witam Panowie :grin: widzę sami szczęśliwi posiadacze ! Ja niestety zanim się namyśliłem to ze sklepów zniknęły. Uporczywie pisałem jeszcze do RTVAGD co by z jednego miasta do drugiego podesłali ale takiej opcji niema :( (widać wola żeby sprzet stał na magazynie..).
Zastanów sięę przez moment. W sklepach ma magazynach leży po kilka konsol ps4, które czekają na odbiór osób, które kupiły w przedsprzedaży. Mają Ci przesłać konsole z innego miasta, a co zrobią jak ktoś się zgłosi po odbiór tej konsoli? A nawet jak ktoś zrezygnuje to nie będą tego wozić przez pół polski. Wystawią taką konsole na sklep i zejdzie w ciągu jednego dnia.
 
Ostatnia edycja:

Pr3dator

New member
6 grudnia ma być dostawa, ale większość konsol w tej dostawie to będą dla osób którzy kupili w przedsprzedaży w poźniejszym terminie,.


Zastanów sięę przez moment. W sklepach ma magazynach leży po kilka konsol ps4, które czekają na odbiór osób, które kupiły w przedsprzedaży. Mają Ci przesłać konsole z innego miasta, a co zrobią jak ktoś się zgłosi po odbiór tej konsoli? A nawet jak ktoś zrezygnuje to nie będą tego wozić przez pół polski. Wystawią taką konsole na sklep i zejdzie w ciągu jednego dnia.

Tyle ze ja pisałem o sytuacji dotyczącej sklepów stacjonarnych ,a nie internetowych. Siec rtvagd działa w oparciu o sklepy stacjonarne i internetowe. Zarówno dla sklepów internetowych jak i stacjonarnych prowadzona jest oddzielna polityka ewidencja i sprzedaży towaru :). A przedsprzedaż i rezerwacja dotyczyła sieci sklepów internetowych. Po drugie konsole są na stanie sklepów stacjonarnych w niektórych miastach i jakoś nikt do tej pory tłumnie się po nie nie zgłosił. Dla przykładu Olsztyn, Częstochowa, Łódź (można sprawdzić na stronie wybierając konkretne miasta). No i sprawa kolejna zdziwiłbyś się ale wożą zamówiony towar z jednego sklepu do drugiego :) i to w tej sieci sklepów z możliwością odbioru w swoim mieście.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
I oby nikt nie trafil na takiego kuriera ;)

KfEKr.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To sie w glowie nie miesci, co jak co, ale to juz jest przesada.
Nie bede tego komentowal, ale przynajmniej sie posmialem :)

aAY0Px9_460sa.gif
 
Do góry