Problem z TVN Player od kilku dni

rico61

New member
Potwierdzam że ten sposób na TVN Player działa :) Ja tak zrobiłem na najnowszym sofcie 3015 i działa mi wszystko prawidłowo. Specjalnie patrzyłem jaką wersję TVN Playera mi zainstaluje i zainstalowała się ta, która miałem poprzednio nie działającą. Więc żadnej aktualizacji chyba nie było...
 
Jak przeczytałem wczoraj że zaczął działać TVN Player to od razu sprawdziłem. I... nie działał. Zrobiłem więc tak:
-odinstalowałem
-wyłączyłem TV
-włączyłem TV
-zainstalowałem i uruchomiłem od razu
-DZIAŁA

Wersja oprogramowania stara jak świat - 2002. Tuba TV na nim nie działa. Nie aktualizuje tylko dlatego że obawiam się że przestaną mi działać filmy z mojego NIKONA ( *.mov zmienione rozszerzenie na *.avi). I mam pytanie czy ktoś może wie czy na najnowszym sofcie format *.mov będzie śmigać?

Metoda ta nie działa, nadal się zawiesza i resetuje TV. Firmware 3009.2
 

astra26

New member
Witam
Ja też mogę potwierdzić mi też nic nie robiąc zaczął działać tvn player, ale nie wiem czemu przestał działać vod.tvp.pl. Jaj jest u was?
 

Fikander

New member
Potwierdzam, sposób na tvnplayer działa!C8000 soft 3011.Serdeczne dzięki za radę:)vod.tvp.pl u mnie również przestał odtwarzać.Sprawdziłem na kompie i to samo.Czyli to nie wina Samsunga, lecz serwerów TVP.Pewnie jutro już będzie hulało.
 

Fikander

New member
Dla tych, którym tvnplayer nadal nie działa: pamiętajcie, żeby po odinstalowaniu widżetu tvnplayer KONIECZNIE wyłączyć telewizor. Następnie włączyć, zainstalować tvnplayer i natychmiast po tym go uruchomić. Tylko wtedy to zadziała. Za pierwszym podejściem nie wyłączyłem TV i tvnplayer nie działał.
 
Dla tych, którym tvnplayer nadal nie działa: pamiętajcie, żeby po odinstalowaniu widżetu tvnplayer KONIECZNIE wyłączyć telewizor. Następnie włączyć, zainstalować tvnplayer i natychmiast po tym go uruchomić. Tylko wtedy to zadziała. Za pierwszym podejściem nie wyłączyłem TV i tvnplayer nie działał.

Wczoraj tej metody próbowałem i nie działało. Dzisiaj po południu sprawdzałem i nadal nie działało, lecz teraz o 20:30 sprawdziłem i działa. Przed materiałem jest reklama.
VOD.TVP.PL nie działa, zauważyłem już to wczoraj jak podczas oglądania serialu o 21:10 serial w pewnym momencie zaciął się.
Na szczęście TubaTV działa.
 

xelonik

New member
hej,
Ja mam 3015. Nie robiłem żadnych dodatkowych czynności. Wszystko działa, tuba, tvn, tvp... Yahoo oczywiście nie, ale to nie jest zawiązane z video a z wersja internet tv.

Incredibly tapatalked
 
hej,
Ja mam 3015. Nie robiłem żadnych dodatkowych czynności. Wszystko działa, tuba, tvn, tvp... Yahoo oczywiście nie, ale to nie jest zawiązane z video a z wersja internet tv.

Incredibly tapatalked

Niestety z Firmwarem jest związane. Miałem firmware 3014.1 i 3015 i Yahoo nie działało, dopiero jak powróciłem do 3009.2 to Yahoo działa. Narazie nie zauważyłem problemów z firmware 3009.2.
 

xelonik

New member
W FW jest również soft od internet tv.

Olac, dziwne ze nadal nie dziala.

Ja nie mialem updateu widgeta. A co za tym idzie to nie byl problem widgetu.

Mozliwe, ze z nowym FW zmienili obsluge strumieni, codec'ow itp. Wszystko jest możliwe.

Dane do widgetu idą po ajax. Łącznie z linkami do strumieni. Pytanie czy wasze proxy lub waszego isp nie zwraca starych danych na ten sam request od widgetu?

Spróbujcie zrobić reset modemu. Możliwe, że zmieni się Wam ip co pomoże w pobraniu nowych danych.

Incredibly tapatalked
 

koni5

New member
Witam. Czy ktoś z posiadających firmware 3009.2 lub nowszy mógłby potwierdzić czy działają na nim pliki .mov a konkretnie chodzi mi o filmy z Nikona D3100. Posiadam stary firmware 2002 na którym po zmianie rozszerzenia na .avi działają idealnie. Zależy mi na Tubie Tv dlatego chce zaktualizować soft ale nie chce się pozbyć możliwości otwierania tych plików.
 

rico61

New member
Teraz to już całkiem coś dziwnego. Włączyłem Internet TV i wyświetliło że będzie aktualizacja. Odinstalowało TVNPlayer i koniec :( Nie ma go już nigdzie ani w zainstalowanych ani w tych do instalowania. Wie ktoś coś w temacie?
 

koni5

New member
U mnie to samo. Uruchomiłem TV i TVN Player odinstalował się. Nie ma go teraz na liście aplikacji Samsung aps. Oby to nie byl jego koniec na naszych Telewizorkach.
 

koni5

New member
Wszedłem na live chat samsunga, o to treść rozmowy:


-Dlaczego na moim telewizorze Samsung LE40C650 Zniknęła aplikacja TVNu. Przez długi czas nie działała, ale ostatni tydzień wszystko chodziło jak należy, aż do dzisiaj. Aplikacja odinstalowała się i nie ma jej w Samsung aps. Mam nadzieje że nie jest to koniec wsparcia tej seri telewizorów. Inne aplikacje video działają bez problemu.
Pozdrawiam.


-Apliakcja generowała problem z resetowaniem się TV. Obecnie została wyłaczona i zostanie aktywowana po rozwiązaniu problemów z kompatybilnością z telewizorami z serii C.

Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?


-a w jakim czasie mniej więcej można się spodziewać włączenia aplikacji?


-nie posiadamy takich informacji.

Ale sprawa jest potraktowana priorytetowo.
 

wassyl

New member
A oto odpowiedz z TVN:

"Witam,

Firma Samsung zdecydowała o czasowym zawieszeniu aplikacji tvnplayer na swojej platformie. Czekamy na decyzję ze strony Samsunga o ponowne wprowadzenie usługi dla użytkowników telewizorów z serii C.
Przepraszamy za utrudnienia.
"

W takim razie ciekawe kto jest winny. TVN twierdzi, ze Samsung po prostu zawiesil i czekaja az ponownie wprowadzi, a Samsung najwidoczniej czeka na TVN az poprawia aplikacje. Kolo sie zamyka.
 

krokodylowy

New member
Na C650 dzisiaj TVN Player zniknął ...wcześniej blisko przez rok pracował stabilnie i nigdy żadnych kłopotów z nim nie było.

PS. Czy możecie dać link na ten chat samsunga?
 
Do góry