Problem z TVN Player od kilku dni

ederlezi

New member
Witam,

mam w domu dwa telewizory samsunga, PS50C7000 oraz LCD ( nie pamiętam ile cali ) z serii C650. Od kilku dni nie wczytuje mi się ani jeden film/serial z tvn player. Bywały już wcześniej drobne problemy, ale takiego efektu jak ostatnio jeszcze nie widziałem. Wygląda to tak. Włącza się film, przez chwilę obracają się kółka ( takie kółka postępu, informujące że coś się dzieje ), po czym kółka się zatrzymują i telewizor się wyłącza i włącza ( słychać melodyjkę )

I tak na dwóch telewizorach :)

Pytanie - czy ktoś też tak ma ? Dodam, że youtube, iplex i kilka pozostałych serwisów działa bez zarzutu. Mam w domu łącze 30 Mb/sec.

Próbowałem reinstalować widget, ale nie pomogło.

Acha, z komputera TVN player działa u mnie normalnie, bez zgrzytów. Zarówno komputer jak i telewizor pobierają adres IP poprzez DHCP z domowego routera.
 
Na moim D6750 TVN Player działa OK. Może to ma związek z tym że od paru dni przed każdym filmem puszczają reklamę i coś sie blokuje.
 

Kamilos86

New member
ederlezi-u mnie od paru dni jest dokładnie tak samo jak napisałeś!Już się martwiłem że u mnie tylko coś się zepsuło.Przestawiałem kino (ht-c5550) dwa razy do ustawień fabrycznych,parę razy usuwanie i na nowo instalowanie widgetu.Dalej to samo..
 

pmochocki

New member
Mam telewizor 42C650 i mam dokładnie ten sam problem.
Możliwe że zmienili coś z serwisie TVN Playera i teraz nie działa na Samsungach z serii C. Czy próbowaliście to gdzieś zgłaszać? Trzeba poinformować Samsunga czy serwis TVN?
 

Kinimod01

New member
Mam ten sam problem z TVN Player

Witam,

doświadczam dziś tego samego problemu. Posiadam dwa tv samsung i na jednym z nich (seria C) wszystkie aplikacje działają poza TVN Player. Restartuje mi telewizor i ponowna instalacja nie pomogła.
Wygląda na to, że playerowi przyda się update aby załatać ten problem.
 

aquariusmax

New member
Nie chcę być złym prorokiem, ale w komputerze wyskoczyło mi, że należy pobrać certyfikat DRM do TVN Playera.
Z tego może wynikać, że teraz TVN Player obsługuje DRM.
A co za tym idzie, seria C nie obsługuje DRM, więc może TVN Player zostanie usunięty z serii C.
 
U mnie na C650 nadal TVN nie działa - resetuje się telewizor.

U mnie po zmianie firmware te same objawy, kółeczko ładuje się a potem resetuje się TV.
Zgłaszałem na infolinii Samsunga, a tam znowu obracanie kota ogonem - zresetować TV, wyinstalować widget, prędkość powinna być co najmniej 6 Mbits/s i inne głupie podpowiedzi. Dopiero jak dałem panu do zrozumienia, że "bredzi" stwierdził, że zgłosi to do Centrum Wsparcia, ale i tak ja nie dostanę odpowiedzi czy problem zostanie rozwiązany, mam czekać na ewentualny nowy firmware.
 

hash87

New member
Witam,

u mnie rowniez w samsungu C650 nie dziala tvnplayer od kilkunastu dni. Dzisiaj postanowilem napisac do biura obslugi klienta tvnplayer.pl i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedz na moje zgloszenie otrzymalem w ciagu 2 minut! Oto jej tresc:

Witam,

Dziękuję za zgłoszenie. Problem jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem.
Przepraszamy za utrudnienia związane z funkcjonowanie aplikacji tvnplayer.

Pozdrawiam

Michał Horodyski

Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77 79

Tak, wiec pozostaje miec nadzieje, ze szybko sie z tym uporaja ;)
 

Majkelo77

New member
Działa już u was TVN Player?

Posiadam Samsunga C651 i dziewczyna od kilku dni męczy zajęciem się sprawą braku dostępu do tej aplikacji.
 

Marcin_HC

New member
U mnie nie działa już z miesiąc. Inne aplikacje śmigają bez problemu. Czy to u końcu jest wina TVN-u czy telewizora? a może połączenia z netem? Sam już nie wiem...
 

wassyl

New member
Witam,

Dziś otrzymałem taką odpowiedź od TVN:

"Witam,

Problem z aplikacją na urządzenia Samsung jest nam znany i pracujemy nad jej aktualizacją. Usterka nie jest wynikiem naszego działania, a aktualizacji oprogramowania producenta sprzętu.
Przepraszamy za utrudnienia."

Zaktualizowałem firmware do wersji T-VALDEUC-3015, ale niestety to nie pomogło.
 
Do góry