Problem z TVN Player od kilku dni

klapcio82

New member
Witam,

Przepraszamy za utrudnienia, lecz cały czas pracujemy nad aktualizacją aplikacji na telewizory Samsung serii C.

Pozdrawiam

Michał Horodyski

Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77 79



________________________________________
TVN S.A., 02-952 Warszawa, ul.Wiertnicza 166, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000213007, kapitał zakładowy: 68.737.252,80 PLN w całości wpłacony, NIP PL 9510057883, REGON 011131245

Wysłano: 27 lipca 2012 17:40
Do: Reklamacje TVNplayer
Temat: Awaria TVN PLAYER na telewizorach SAMSUNG serii C

Witam,
Ponownie od paru dni nie działa mi TVN player na telewizorach SAMSUNG LE37C650. Aplikacja się odpala ale po wybraniu jakiegokolwiek programu i chwili ładowania, aplikacja się zawiesza i po chwili telewizor się restartuje. Wszystkie pozostąłe aplikacje Internet TV na tym telewizorze działają poprawnie (ipla, voD tvp, youtube).
Pozdrawiam



---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
Od: Reklamacje TVNplayer <reklamacje.tvnplayer@tvn.pl>
Data: 7 czerwca 2012 13:00
Temat: ODP: Awaria TVN PLAYER na telewizorach SAMSUNG
Do:


Witam,

Dziękuję za zgłoszenie. Sprawdzamy co się dzieje z aplikacją na urządzenia Samsung, postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.
Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiam
Michał Horodyski
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77 79
 

kris2222

New member
LE46C650

U mnie dalej ten sam problem, TVN player nie działa, sprawdzałem na 3 wersjach firmware - 3015, 3011 i 3008, to samo.

A jak u Was?
 

tiki-taki

New member
Koledzy nie wiem czy to będzie dobra rada bo osobiście posiadam inną serię, ale czy próbowaliście zamiast aktualizować firmware tv, aktualizować samą aplikację poprzez samsung apps? Wiem że aplikacje powinny się aktualizować niby same, ale u mnie było tak że po wejściu w samsung apps i wybraniu już zainstalowanej aplikacji np. właśnie tvn player wyświetla się do wyboru między innymi aktualizacja. . Zaktualizowalem tak dwie aplikacje (bo przy nich zauważyłem właśnie taką opcję ) właśnie tvn player oraz ipla.
 

xelonik

New member
Dziś uruchomiłem tv, był update systemu internet@tv. Teraz po uruchomieniu filmu jest kilka klatek reklamy I reset....

Incredibly tapatalked
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
LE46C650

U mnie dalej ten sam problem, TVN player nie działa, sprawdzałem na 3 wersjach firmware - 3015, 3011 i 3008, to samo.

A jak u Was?

Na moim kinie HT-D5530 jest dokładnie tak samo pod dłuższego czasu. Wybieram film do obejrzenia i po uruchomieniu zwis odtwarzacza :-(
Wsparcie póki co milczy.


itepe
______
Wysłane z Tapatalk 2
 

deywies

New member
Bez reklam
Mamy "jakis" konkret


"Witam,

Dziękuję za zgłoszenie. Problem z aplikacją na urządzenia Samsung jest nam znany, kończymy prace nad aktualizacją. Powinna pojawić się w przyszłym tygodniu.
Przepraszamy za utrudnienia."
 

koni5

New member
Jak przeczytałem wczoraj że zaczął działać TVN Player to od razu sprawdziłem. I... nie działał. Zrobiłem więc tak:
-odinstalowałem
-wyłączyłem TV
-włączyłem TV
-zainstalowałem i uruchomiłem od razu
-DZIAŁA

Wersja oprogramowania stara jak świat - 2002. Tuba TV na nim nie działa. Nie aktualizuje tylko dlatego że obawiam się że przestaną mi działać filmy z mojego NIKONA ( *.mov zmienione rozszerzenie na *.avi). I mam pytanie czy ktoś może wie czy na najnowszym sofcie format *.mov będzie śmigać?
 

see_you1

New member
Jak przeczytałem wczoraj że zaczął działać TVN Player to od razu sprawdziłem. I... nie działał. Zrobiłem więc tak:
-odinstalowałem
-wyłączyłem TV
-włączyłem TV
-zainstalowałem i uruchomiłem od razu
-DZIAŁA

Wersja oprogramowania stara jak świat - 2002. Tuba TV na nim nie działa. Nie aktualizuje tylko dlatego że obawiam się że przestaną mi działać filmy z mojego NIKONA ( *.mov zmienione rozszerzenie na *.avi). I mam pytanie czy ktoś może wie czy na najnowszym sofcie format *.mov będzie śmigać?

Chłopie,ratujesz mi życie! Przed chwilą zrobiłem tak jak napisałeś i w końcu działa!
 
Do góry