PlazmaCity

wacek2003

New member
Również odradzam zakupów w tym sklepie

ostatnio próbowałem nabyć u nich sanyo z4. Okazało się, że nie mają go na stanie - niestety chęci do wywiązania się ze zobowiązań wynikających z własnego regulaminu również nie mieli [otrzymałem najbardziej bzdurne wytłumaczenie z możliwych - że są braki produkcyjne; A model przecież dopiero co wszedł na rynek].
Jak widzę po niniejszym wątku mam dużo szczęścia, że nie poiwierzyłem im swoich pieniędzy w formie przedpłaty. Jednocześnie osoba odpisująca (jej tożsamość do dziś pozostaje zagadką) wykazywała tyle samo braku kultury co braku chęci zajęcia merytorycznego stanowiska. Szczerze radzę omijać ten sklep. Pozdrawiam,
 

seba1975

New member
PLAZMA CITY co sądzicie o tym sklepie

Mam zamiar kupic tv Sharpa LC37X20E , na alegro ogłasza się własnie PLAZMA CITY z dobrą ceną .Czy ktos juz tam cos kupował i czy warto tam kupowac.Ewentualnie proszę o jakieś inne sklepy godne zaufania.Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 

sidnej

New member
może i ceny mają niezłe ale obsługa fatalna!!
Chciałem u nich kupi samsunga le37m87 wystawili na allegro no to pojechałem i dowiedziałem się że będą za dwa dni, no to mówie gościowi (który zajebiście był bardziej zajęty Panią od kredytów niż mną) że ja kupuje i żeby zarezerwował , na co on powiedział że ok tylko żebym przyjechał za te dwa dni rano.
Powiedział mu że ok i że nie bede już licytował na allegro żeby nie nabija im prowizji.
Przyjechałem za dwa dni i oczywiście Tv były więc się ucieszyłem goś potwierdził, i poszedłem do okienka od kredytów (wspomniana wcześniaj pani). Kredyt złożony czekam na info i po 20 minutach przychodze a pani mówi że kredyt zatwierdzony tylko ŻE TV JUŻ NIE MA DLA MNIE!! Pytam jak to nie ma?? a on mi mówi bezczelnie że już sprzedał na ALLEGRO. Olał mnie totalnie szmaciarz.

Także obsługa fatalna i jak potem poszukałem w necie nie ja pierwszy tak byłem obsłużony.
 

Inspektore

New member
Ja również miałem a właściwie mam przeboje z tym sklepem. Zamówiłem u gościa plazmę z allegro LG 42PC51RR ( jak smi wiecie taki model fizycznie nie istnieje ale miesiąc temu dopóki nie trafiłem na to forum nie wiedziałęm o tym - szacunek dla hdtv).http://www.allegro.pl/item251800163_lg_42pc51rr_time_machine_hdd_80_gb.html
Cena byłą w miarę przyzwoita i oczywiście jedyna aukcja z tym telewizorem na allegro :hmm: . Sprawdziłem na stronie Lg czy takowa plazma istnieje nie znalazłem ale pomyślałem że strona nie jest stale uaktualniana. Przez parę dni zanim doszło do transakcji kilkukrotnie telefonicznie i mailow dopytywałem się sprzedawcy czy rozmawiamy o tym konkretnym modelu. Za każdy razem zapewniał że tak :eek:k: . Więc dobiłem targu i czekałem na przesyłkę. Towar doszedł i co się okazało ......... LG 42PC1RR jak byk. Wk....ny na Plazmę City dwonię do gościa i pytam co to? A on mi odpowiada że to się ktoś pomylił wystawiając na allegro że rzeczywiście taki model nie istnieje (nadmienię żę wtedy nie było jeszcze w sprzedaży 42PT81). Dwa dni się zastanawiałem co z tym fantem zrobić , obczytałem cały internet (tak właśnie trafiłem na to forum) na temat 42PC1RR a zależało mi na twrdym dysku i pip więc go zostawiłem. Co ciekawe kartę gwarnancyjną wystawił mi na wirtualny model 42PC51RR:confused:. Oczywiście odesłałem mu ją bo chyba zabili by mnie śmiechem jak bym musiał (nie daj Boże) oddać swój telewizor do naprawy. Obiecał przysłać poprawnie wypełnioną a tu mija prawie miesiąc a gość zaczyna sobie zagrywać w kulki. Na maile ponaglające odpowiada żebym się nie martwił że na pewno dojdzie ale w takim czasie to ślimak by to dostarczył z Warszawy do Włocławka. Jak tak dalej będzie chyba się przejadę na ,, wycieczkę krajoznawczą " do stolicy i odbiorę moją gwarancję. A wydawało by się że gość ma dobre oceny na allegro. Na zakończenie dodam że dzięki forum dowiedziałem się jak sprawdzić przebieg plazmy i zadałem sprzedawcy pytanie czy chociażjest to nowy telewizor czy powystawka. Zapewnił że nowy i tu przynajmniej mówił prawdębo na liczniku było 7 godzin. Pozdrawiam.
 

redlum

New member
Bez reklam
przeczytalem caly tamten topic i wcale sie nie zdzwilem jak na stronie internetowej tego pana znalzlem:
" Zespół PlazmaCity tworzą:
Zarząd/Rejon Warszawa
Patryk Goller

Interior Design/Projekty
Anna Kaminska"
 

michal7

New member
Plazma city

Potwierdzam, fatalny typ z tego kolesia. Dzwonilem dwa razy z kasą przygotowaną. Po pierwsze - na allegro aukcje prywatne, więc sprzęt nie do licytowania - zwykły anons. Wszystko co wystawiał leży w magazynach centralnych i czuje że nawet jesli bardzo chciałby je mieć to rzucaja mu ochłapy, kolo sam nie wie co będzie miał. Gość oferuje towar którego nie ma - zresztą nie wiem po co, jeśli ktos sie do niego dodzwoni to naprawdę jest to obcowanie z bucem. Słowa profesjonalizm chyba nie słyszał w życiu. Ceny dobre, ale za sprzęt którego on nie ma. Nie polecam.
 

Patuś1

Banned
sidnej napisał:
Także obsługa fatalna i jak potem poszukałem w necie nie ja pierwszy tak byłem obsłużony.

To może jako strona w "sporze" dodam dla pełnego obrazu,że Pan się po prostu na nas obraził i sobie poszedł.
Sytuacja z tv była prosta-kredyt został przydzielony a obok stały dwa-już sprzedane [min jeden na allegro]...po trzeci-wolny tv-wystarczyło podjechać do magazynu i obrażony Pan dostałby go następnego dnia roboczego [to był piątek a więc - w poniedziałek].
I pracownik sklepu starał się to wytłumaczyć ale niestety Pana to już nie interesowało.
Cieszę się więc że udało sie kupić gdzie indziej.

Inspektore napisał:
Jak tak dalej będzie chyba się przejadę na ,, wycieczkę krajoznawczą " do stolicy i odbiorę moją gwarancję. A wydawało by się że gość ma dobre oceny na allegro. Zapewnił że nowy i tu przynajmniej mówił prawdębo na liczniku było 7 godzin. Pozdrawiam.

Wypadołoby jeszcze dodać,że:
1.tv miał na liczniku kilka godzin ale to prawdopodobnie każdy tak ma-testy w fabryce.Ten fakt omawialiśmy przez telefon z Panem Celmerem podczas chyba 2godzinnej rozmowy i zakceptował on w 100% że tv stał na wystawie-ale nie był włączany,o czym mu osobiście mówiłem.Nawet sam zaproponowałem aby sprawdził w trybie testowym przebieg.
2.Gwarancja została wysłana i prawdopodobnie już doszła.A przecież w razie gdyby w międzyczasie coś się odpukać stało z tv-i tak była umowa kredytowa i paragon jako dowód sprzedaży tv....

Wycieczki krajoznawczej nie będę komentował-ale w razie czego zapraszam:)

michal7 napisał:

Niestety,takie są realia że jak Pana nie stać na zakup w sklepie dużej sieci
tylko chce Pan kupić 30% taniej,może się zdarzyć że danego modelu nie będzie....czasem po prostu należy troche poczekać.
Duże sieci wykupują większość i dyktują ceny.
Sprzęt w lepszej cenie można kupić o czym wielu się już przekonało.
Wystarczy trochę cierpliwości.

sidnej napisał:
Olał mnie totalnie szmaciarz.

Zapomniałem pogratulować języka i kultury.

redlum napisał:
przeczytalem caly tamten topic i wcale sie nie zdzwilem jak na stronie internetowej tego pana znalzlem:
" Zespół PlazmaCity tworzą:
Zarząd/Rejon Warszawa
Patryk Goller
Interior Design/Projekty
Anna Kaminska"

No to się Pan jednak zdziwi.
Pani Ania już nie pracuje.
I to nie ona obsługiwała tego dnia raty.
 

sidnej

New member
Patuś napisał:
To może jako strona w "sporze" dodam dla pełnego obrazu,że Pan się po prostu na nas obraził i sobie poszedł.
Sytuacja z tv była prosta-kredyt został przydzielony a obok stały dwa-już sprzedane [min jeden na allegro]...po trzeci-wolny tv-wystarczyło podjechać do magazynu i obrażony Pan dostałby go następnego dnia roboczego [to był piątek a więc - w poniedziałek].
I pracownik sklepu starał się to wytłumaczyć ale niestety Pana to już nie interesowało.
Cieszę się więc że udało sie kupić gdzie indziej.

To może jeszcze raz przypomnę w skrócie.
1.zarezerwowałem tv we wtorek ( w piątek miał byc do odbioru)
2.przyjechałem w piatek potwierdzono że jest i mogę kupi od ręki
3.poszedłem po kredyt i po 1 godzinie okazało się że tv nie ma (mimo że był rezerwowany we wtorek i potwierdzone to zostało "naocznie" ze sprzedawcą w piątek)
4. owszem wspomniano o kolejnym tv cyt."zapraszam przy kolejnej dostawie we wtorek, nic więcej nie mogę zrobic"

Także proszę Pana mija się Pan z prawdą(co zostało udowodnione już na tym forum ale pod innym pana nickiem, tamten nick został zablokowany i teraz ma Pan nowy) albo zastosował Pan "skrót myślowy"

Obrażony? Oczywiście że obrażony i zlekceważony! trudno abym wyszedł szczęśliwy po takiej obsłudze.
pozdrawiam
ps.
jak to jest że tak dużo osób miało taki a nie inny kontakt z Panem, i to na tyle uciążliwy że napisali o tym na tym (i innych również) forum, cos musi by nie tak można by wnioskowac, ale to tylko mój prywatny wniosek z którym nie każdy się musi zgodzic

pozdrawiam jeszcze raz
 

Inspektore

New member
Patuś napisał:
Wypadołoby jeszcze dodać,że:
1.tv miał na liczniku kilka godzin ale to prawdopodobnie każdy tak ma-testy w fabryce.Ten fakt omawialiśmy przez telefon z Panem Celmerem podczas chyba 2godzinnej rozmowy i zakceptował on w 100% że tv stał na wystawie-ale nie był włączany,o czym mu osobiście mówiłem.Nawet sam zaproponowałem aby sprawdził w trybie testowym przebieg.
2.Gwarancja została wysłana i prawdopodobnie już doszła.A przecież w razie gdyby w międzyczasie coś się odpukać stało z tv-i tak była umowa kredytowa i paragon jako dowód sprzedaży tv....

Wycieczki krajoznawczej nie będę komentował-ale w razie czego zapraszam:)

Co do ilości godzin pracy telewizora po zakupie myślałem że sobie to wyjaśniliśmy już dawno. Wszystko się zgadzało co do jego godzin pracy i tu jeszcze raz podziękowanie za szczerość Panie Patryku w tej sprawie. W sprawie gwarancji to poprzez błędnie wpisany przez Pana numer domu musiała chyba trochę błądzić i trafiła do mnie dopiero w zeszłym tygodniu ( na marginesie numer fabryczny w niej rzeczywiście się zgadza z plazmą model nie ). Co do wycieczki nie ma się co dziwić jak list nie może dojść przez miesiąc z Warszawy do Włocławka zwłaszcza z tak ważną rzeczą jak gwarancja to nerwy mogą czasami odmówić posłuszeństwa ;) a plazma to tylko przedmiot i może się zepsuć w każdej chwili (czego oczywiście nie życzę ani sobie ani nikomu).
 

Patuś1

Banned
Inspektore napisał:
a plazma to tylko przedmiot i może się zepsuć w każdej chwili (czego oczywiście nie życzę ani sobie ani nikomu).

Oczywiscie ale caly czas mial Pan kontakt z naszym sklepem,nikt Panu nigdy nie odmowil pomocy i uwazam ze to troche nieuczciwe napisac posta w takim tonie jakby ktos z nas chcial Pana oszukac.
Przeciez nawet jesli-odpukac-plazma sie zepsuje to sluze pomoca mimo iz ma Pan gwarancje LG i mozna ja oddac do autoryzowanego serwisu.

sidnej napisał:
Także proszę Pana mija się Pan z prawdą(co zostało udowodnione już na tym forum ale pod innym pana nickiem, tamten nick został zablokowany i teraz ma Pan nowy) albo zastosował Pan "skrót myślowy"
jak to jest że tak dużo osób miało taki a nie inny kontakt z Panem, i to na tyle uciążliwy że napisali o tym na tym (i innych również) forum, cos musi by nie tak można by wnioskowac, ale to tylko mój prywatny wniosek z którym nie każdy się musi zgodzic



Jesli chodzi o druga sprawe,prosze sobie przeanalizowac te posty i odpowiedziec sobie na pytanie czy gdybym chcial kogos oszukac to poruywalbym sie np na 1300pln???[jeden z watkow na forum]
Dla mnie to jest jednoczesnie smieszne i ponizajace.
A trudnosci z towarem-sa i nie da sie ukryc.
Markety zabieraja 75% a male firmy musza walczyc o towar.
Ale skoro zyje z handlu to niech Pan sie najpierw zastanowi :
czy w moim interesie jest NIE sprzedawac???

Pozdrawiam
 

redlum

New member
Bez reklam
Patuś napisał:
No to się Pan jednak zdziwi.
Pani Ania już nie pracuje.
I to nie ona obsługiwała tego dnia raty.

nawet tego nie sugerowalem - chodzi mi o to ze ta pani bronila firmy na tym forum zanim pan przystapil do sykusji
 

Inspektore

New member
Post został napisany pod wpływem emocji wtedy kiedy prawie miesiąc czekałem na przesłanie gwarancji mając w pamieci zamieszanie z ,,wirtualnym" modelem LG . Może z racji wykonywanego zawodu lubię mieć wszystko pozapinane na przysłowiowy ostatni guzik. A co do oferty pomocy w razie jakiegoś ,, kataklizmu" to przyjmę z ochotą i z góry dziekuję. Mam nadzieję że w przyszłości jeszcze niejednokrotnie zaglądnę na stronę Pana sklepu i zapoznam sie z ofertą.
 

Alcazar72

New member
Plazma City

Próba zkupu - przestroga dla innych.

Od dłużeszgo czasu szukam odpowiedniego dla siebie telewizora. W końcu po treściwej lekturze wybrałem sobie Toshibe 42"z3030dg, myśle sobie fajny klocek muszę go mieć. Wskakuje na Allegro widzę fajną ofertkę 6199zł (aukcja prywatna) - chym kurde myśle co to znaczy? Próbóje zalicytować dupa... Zgłaszam chcę kupna sprzedającemu i dupa... Chym pomyślałem zadzwonie bo to jakiś sklep w Warszawie na Pradze. Spoko dzwonie Pan Patryk mówi niema sprawy w ciągu dwóch dni będzie tv do odbioru , myśle sobie super. Zamówiłem go w e-mailu. Po dwóch dniach dzwonie do Pana Patyryka by sprawdzić czy już mogę załatwiać papierki odnośnie rat i pierwszy DZONG (telewizora niema). Usłyszałem że jak zamówie to będzie za 3 dni. No to jeszcze raz wysyłam e-mail z zamówieniem ale przy okazji wchodze na Allegro by spróbować zalicytować w aukcji no bo tak chyba najłatwiej by było go zamówić bez boleśnie. I tu drugi DZONG tv nie kosztuje już 6199 tylko 6499zl. O wmorde pomyślałem taka okazja przeleciała mi przed nosem masakra. Na aukcji był jeszcze adres internetowago sklepu www.plazmacity.pl wchodze na sklep i co widze jest moj wymarzony tv i to za 6199zł - co robie oczywiscie kupuje
(do koszyka , rejestracja i gotowe , zamowiony na bank dostałem potwierdzenie ze sklepu). Mijają dwa dni i dostaje niepokojący e-mail od Pana Patryka.


"
witam
jutro dostajemy 42Z3030D ale niestety cena to 6999pln
jesli jest Pan zainteresowany to zapraszam
-prosze przeslac dokumenty do rat
jesli nie,to niestety musimy anulowac zamowienie

pozdrawiam


Patryk
Sales and Marketing Director

PLAZMA CITY ul.Kinowa 19a
04-030 Warszawa
tel/fax.022 8102808
www.plazmacity.pl
patryk@plazmacity.pl
"


Należ się słowo zakończenia, Panie Patryku słyszałem i sporo czytałem o Pańskich numerach ale myślałem że to tylko pojedyńczy incydent, niestety nic się nie zmieniło dalej oszukuje Pan klientów i nie wywiązuje się z zawartych zobowiązań handlowych. Na 100% mogłbym wygrac sprawe w sądzie (ale po co grzebać w g.... jak i tak już śmierdzi).

Jestem za stary by mnie d.... w d... .

Mam nadzieję że to co tu opisałem otworzy oczy zainteresowanym zakupem sprzętu u tego Pana.

dla zainteresowanych linki do innych podobnych tematów:

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=18114

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=4708

opini:

http://www.opineo.pl/index.php?sklep=303&strona=1


Zakupiłem ten TV za 6399zł w innym sklepie bez zadnych problemów, więc wszystkim polecam dorzucenie paru groszy w zaufanym sklepie.
 

AnnaKaminska

New member
Witam.

Chciałabym tylko zwrócić uwagę na drobny szczegół (zostało to już wspomniane...), a mianowicie to, że nie "pracuję" już w Plazma City i prosiłabym o niełączenie mnie w żaden sposób z tą firmą oraz osobami aktualnie ją prowadzącymi, gdyż nie mam z nimi nic wspólnego. Osobą, która obsługiwała Państwa jest jak sądzę najnowszy nabytek firmy, pani Katarzyna, która wcześniej trudniła się sprzedawaniem żaluzji w pobliżu Plazma City. To może wiele tłumaczyć, więc bądźcie Panowie wyrozumiali :)

Pozdrowienia i życzenia udanych zakupów dla forumowiczów :)

AniaK
 

Patuś1

Banned
Alcazar72 napisał:
Próba zkupu - przestroga dla innych.

Przykro mi że nie udało się Panu kupić sprzętu za darmo.
Przypominam jednak że nikt Panu ceny nie zagwarantował.Po prostu od początku wiedział Pan że dostawa JEST W DRODZE i dopiero jak przyjedzie to będzie możliwe wykonanie umowy kredytowej i zakup tv.
Dostawa przyjechała w innej cenie o czym od razu Pana lojalnie uprzedzono i miał Pan zagwarantowane pełne prawo zrezygnować.
Nikt Pana do zakupu tv nie zmuszał i nie żądał zapłaty innej kwoty.

Zatem pańskie nieduolne próby podczepienia pod ten temat innych wątków są śmieszne i straszne.
Śmieszne-dla mnie bo to po prostu chamstwo i prostactwo.
[vide pański,właśnie "praski" język i sposób wyrażania się...]
Straszne-dla Pana,bo to ja mogę wygrać sprawę w sądzie u publiczne zniesławienie.

Więc proszę się liczyć ze słowami.
 

Skibus

New member
Drogi Patusiu

Klasy to Ty nie masz za grosz. Twoja odpowiedź jeszcze bardziej zniechęciła do jakiegokolwiek potencjalnego kontaktu z Tobą bądź Twoją firmą.

Kombinator Waść jesteś i tyle.
 
Do góry