PlazmaCity

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Patuś napisał:
Ja sie nikomu nie tlumacze.
Od czasu do czasu przegladam forum i jak czytam takie brednie to odpisuje bardziej w celu pokazania ze jest takze drugi punkt widzenia.
Ktory jest prawdziwszy i wiarygodny,ocenia Ci co czytaja.
I tylko dla nich odpisuje.
Pozdrawiam
ŻYCZĘ PODOBNEGO ZAPAŁU PRZY OBSŁUDZE KLIENTA JAK W TŁUMACZENIU SIĘ.WIE PAN,JAKOŚ MNIE PAN NIE PRZEKONUJE.NO NORMALNIE UWZIELI SIĘ NA PANA KLIENCI KTÓRZY ZA CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE Z NUDÓW LUBIĄ SIĘ KŁÓCIĆ ZE SPRZEDAWCĄ.PROSZE ZWYCZAJNIE WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI ZAMIAST BRONIĆ SIĘ NA FORUM>NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK, A W TYM PRZYPADKU ATAK W WALCE O KLIENTA.KAŻDY SIĘ MYLI TYLKO NIE PAN.NA KAŻDY ZARZUT MA PAN ODPOWIEDZ KORZYSTNĄ DLA SIEBIE...ZNAM WIELU TAKICH SPRZEDAWCÓW,TO W POLSCE NORMA.ACH CI GŁUPI KLIENCI...MYLĄ SKLEPY Z SALONAMI DEMONSTRACYJNYMI-ŻENADA.JAK BY MI PAN TAK ODPOWIEDZIAŁ W TWARZ, TO BY SIĘ PAN ZDZIWIŁ JAK JA UMIEM MÓWIĆ.POZDRAWIAM KAżDEGO KTO MA DOSYC IGNORANCJI W TYM KRAJU.
 
Ostatnia edycja:

Patuś1

Banned
SierzantHarris napisał:
NO NORMALNIE UWZIELI SIĘ NA PANA KLIENCI KTÓRZY ZA CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE Z NUDÓW LUBIĄ SIĘ KŁÓCIĆ ZE SPRZEDAWCĄ.PROSZE ZWYCZAJNIE WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI ZAMIAST BRONIĆ SIĘ NA FORUM NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK, .JAK BY MI PAN TAK ODPOWIEDZIAŁ W TWARZ, TO BY SIĘ PAN ZDZIWIŁ JAK JA UMIEM MÓWIĆ.POZDRAWIAM KAżDEGO KTO MA DOSYC IGNORANCJI W TYM KRAJU.

1.Nikt nie napisal ze sie uwzieli tylko ze czasem niektore posty - tak jak panski - sa o niczym.

2.Ja ani nie atakuje ani sie nie bronie.To jest komentarz do glupich opinii,miedzy innymi do panskiej.Komentuje bo jak kazdy netuser mam do tego prawo.A Pan ma prawo miec swoja opinie.I uznac moja za glupia.
Dlatego-gdziestam napisalem ze generalknie takie fora to strata czasu:)
Lepiej na spacer pojsc czy na basen:)

3.Nie wiem jak Pan umie mowic ale na pewno nie umie Pan korzystac z komputera a raczej z klawiatury a konkretnie-przycisku CAPS LOCK.

Pozdrawiam
 

szanna5

New member
Czy przestał pan już obrażać klientów Panie Patusiu? Bo jeśli tak, to może dam Panu kolejną szansę ;)
Ostatnio obraził mnie Pan podczas mojej poprzedniej bytności w Pańskim sklepie tuż przed Świętami BN. W ciagu 5 minut zresztą zdążył Pan obrazić również dwoje innych klientów. A ja niestety w poniedziałek wybieram się do PREDOMu na zakupy, mam nadzieję nie przechodzić obok Pańskiego stoiska pełnego wyłączonych telewizorów, których Pan nie uznaje za stosowne demonstrować bydłu zwanemu inaczej klientami...

A ja tylko wyjełam miarkę, by zmierzyć szerokość jednego LCD-ka, na co usłyszałam "precz z łapami od telewizorów".
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Do Patuś:staaaary litości,jakie zniesławienie? Nie bądz śmieszny.Jakbyś Ty się jakąś dobrą sławą cieszył to jeszcze.Kończ i wstydu oszczędz.Sadz się dalej,może i mnie jeszcze pogroz, to ze strachu...zasnę.Bo ja mało od znajomych słyszałem i czytałem w necie jakie kombinacje robisz, a tymi wypowiedziami dowodzisz tylko że prawdziwy biznes to dla Ciebie sprawa drugorzędna.Kręcisz i tylko slepy tego by nie zauważył.Mam nadzieję że konkurencja "zniszczy" Twoją "firmę".

A i jeszcze jedno:Jakbyś chłopino z takim zapałem obsługiwał rzetelnie i uczciwie klientów z jakim edukujesz i uświadamiasz ludzi na tym forum, to zapewne wątek ten by nie istniał.No, ale jeśli Ty do kobiety potrafisz powiedzieć "precz z łapami" no to nie mam pytań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armi

New member
Bez reklam
każdy zrobi jak uważa

ja w tym sklepie zakupów nie zrobię... widzę że 'oferowanie' najniższych cen na rynku jest swoistą reklamą, nawet jeżeli rzeczywiście z jedna sztuka w tej cenie towaru zostanie sprzedana (w co ja akurat nie wierzę)

mamy wolny rynek .. jedni próbują sprzedać drudzy mogą próbować kupić a czy do tranzakcji dojdzie :) to kwesia czy jeden ma towar a drugi kase

pozdrawiam

ps
a słownictwo ... nie co nawet komentować :-(
 

Patuś1

Banned
szanna5 napisał:
A ja tylko wyjełam miarkę, by zmierzyć szerokość jednego LCD-ka, na co usłyszałam "precz z łapami od telewizorów".

Wątpie aby takie słowa padły.
Ale nie będę się wypowiadał bo w przeciwieństwie do Pani i do czytelników tego forum JEŚLI NIE MAM PEWNOŚCI ŻE COŚ MIAŁO MIEJSCE,NIE UZNAJĘ TEGO ZA PEWNIK.
Niekoniecznie ja musiałem być obecny w sklepie,a nie pamiętam takiej sytuacji,chociaż rzeczywiście-bardzo wiele ludzi zachowuje się w sklepie jak u siebie w domu-zamiast poprosić o zmierzenie przez sprzedawcę - robi to samemu,najczęściej brudząc telewizory i zrzucając karteczki z opisem.
Na szczęście sa też inni klienci.

SierzantHarris napisał:
No, ale jeśli Ty do kobiety potrafisz powiedzieć "precz z łapami" no to nie mam pytań.

Po pierwsze-nie jestesmy na TY i nigdy raczej nie będziemy.
Proszę o tym pamiętać przy następnej korespondencji,chociaż liczę,że już jej nie będzie....

Po drugie-proszę nie brać za pewnik czegoś czego się nie było świadkiem.

Za życznie pięknie dziękuję ale moja firma ma się dobrze i zapewniam że jest wielu BARDZO zadowolonych klientów.Gdyby Pan Panie Sierżancie co tak łatwo wydajesz opinie,wiedział KTO kupuje w moim sklepie,to troszkę by się gałki oczne otworzyły ze zdziwienia.

Ale widocznie na tym forum specyficzni ludzie piszą i siedzą.Takich bzdetów jakie tu czytam nie wymysliłbym chyba nawet po dobrej lufie.
Zapraszam ich wszędzie-byle nie do mnie.

Pozdrowienia dla wszystkich MOICH klientów.

ADMIN EDIT : ostatni raz proszę o nie umieszczanie 2 własnych postów z rzędu, tylko używanie funkcji edytuj
 

mumu

New member
to bardzo dziwny sklep, ktory najpierw lubi brac pieniadze, a dopiero zamawiac towar czyli to tak naprawde zaden sklep tylko posrednik.
radze rowniez omijac aiwa platz. niech nikt nie ludzi sie cenami jakie maja na allegro, pomijam juz ze dostepnosc towaru zadna. to tylko podpucha. dziwie sie, ze allegro do tej pory ich nie zdjelo.
 

Patuś1

Banned
mumu napisał:
to bardzo dziwny sklep, ktory najpierw lubi brac pieniadze, a dopiero zamawiac towar czyli to tak naprawde zaden sklep tylko posrednik.
quote]

Proszę o konkrety.
Skoro Pan zna lepiej moje stany magazynowe-prosze je ujawnić.
W przeciwnym wypadku proszę nie pisać bredni.
.
 

mumu

New member
Patuś napisał:
Proszę o konkrety.
Skoro Pan zna lepiej moje stany magazynowe-prosze je ujawnić.
W przeciwnym wypadku proszę nie pisać bredni.
Im więcej takich postów tym dłużej to forum pozostanie tanim bazarkiem z przekupkami.
dwoch moich znajomych chcialo kupic 46w4000. oczywiscie nie byly dostepne. byla mozliwosc kupna, ale najpierw pieniadze i dopiero bylyby zamowione. podziekowali, bo nie wiem za co w takim wypadku sklep bierze marze. za to, ze zamowi za moje pieniadze i jeszcze bede musial poczekac kilka dni? no chyba, ze faktycznie ktos nie znal swoich stanow magazynowych ;).
w ostatnim czasie zreszta takich sklepow jak grzybow po deszczu.

byc moze wszystko jest ok z plazma city. byc moze, tylko dlaczego az tyle watpliwosci? kiedys byla juz awantura z plazma city na forum. sklep twierdzil, ze oddal pieniadze, a klient ciagle nie mial ich na koncie. zwrot przesunal sie o miesiac czasu. gdybym nie wiedzial jak jaka jest droga elektronicznych przelewow moze i mialbym watpliwosci i wierzyl sklepowi, ale poniewaz wiem to niestety.. tym bardziej, ze znam to z wlasnego doswiadczenia. kiedys mialem podobne przepychanki z innym sklepem.
 

AiBench

New member
Sklep który domaga się zapłaty z góry jest na skraju
upadłości (nie jest w stanie zrealizować zamówienia
bo nie ma za co jeśli nie dostanie gotówki).
Jeśli ogłosi upadłość to wpłacone pieniądze przepadną
bo w pierwszej kolejności zostaną zaspokojeni
(o ile będzie z czego)
tacy wierzyciele jak pracownicy, urząd skarbowy, ZUS,
banki i dopiero na szarym końcu pozostali.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
Patuś napisał:
Proszę o konkrety
w grudniu, gdy planowałem zakup LCD, allegrowe aukcje Plazma City na Toshibę Z3030 były przeprowadzane właśnie w ten sposób (towar niedostępny od ręki), a co więcej - pomiędzy wygraniem aukcji poprzez Kup Teraz a zapłatą cena tego LCD znacznie wzrastała - sprawa jest dokładnie opisana w innym wątku!
 

mumu

New member
AiBench napisał:
Sklep który domaga się zapłaty z góry jest na skraju
upadłości (nie jest w stanie zrealizować zamówienia
bo nie ma za co jeśli nie dostanie gotówki).
Jeśli ogłosi upadłość to wpłacone pieniądze przepadną
bo w pierwszej kolejności zostaną zaspokojeni
(o ile będzie z czego)
tacy wierzyciele jak pracownicy, urząd skarbowy, ZUS,
banki i dopiero na szarym końcu pozostali.
dlatego wiekszosc sklepow internetowych to zenada, a sprzedaja wirtualne towary, zadaja najlepiej przedplaty. nie masz pieniedzy to nie zakladaj sklepu. co to za sprzedawca, ktory nie ma nawet kasy na towar. o negocjacji cen to w ogole nie ma mowy, nie obniza nawet o grosz, wola nie zrealizowac zamowienia za 10 000 tysiecy, ale nie zejda, bo ledwo zarabiaja 100 zlotych. jasne :D. zamienili polowki i chodniki na strony www.

Hoodzielec napisał:
w grudniu, gdy planowałem zakup LCD, allegrowe aukcje Plazma City na Toshibę Z3030 były przeprowadzane właśnie w ten sposób (towar niedostępny od ręki), a co więcej - pomiędzy wygraniem aukcji poprzez Kup Teraz a zapłatą cena tego LCD znacznie wzrastała - sprawa jest dokładnie opisana w innym wątku!
aiwa platz na allegro robi podobnie, wystawiaja fikcyjne towary, a ceny z aukcji sa wirtualne. koles kreci lody poza zadajac doplat. chcecie to zglaszajcie, moze go w koncu zdejma.
z plazma city radze nie miec nic do czynienia, mnie robi sie niedobrze na sama mysl, zeby tam jeszcze kiedys zadzwonic, dialog to odburkniecia i powarkiwania.
 
Ostatnia edycja:

grzybek1973

New member
w tym sklepie zakupiłem sony 40x3500
pojechałem tam w sobote pare tygodni temu pogadałem faktycznie chcieli wpłate 100% towar za dwa dni (jesli to ma byc przedpłata to jest to nie zgodne z prawem z tego co wiem)
z zasady nie kupuje czegoś czego nie widze nie mam zaufania do wirtualnych sklepów (bardziej chciałem zobaczyć czy taki sklep istnieje)
ale w poniedziałek napisałem maila na jakiej zasadzie mozemy dokonac tranzakcjii?(jako najarany klient)
doszedłem do porozumienia że przesle część kasy, prawie 50%
a reszte przy odbiorze
podobno wyjątkowo ale nie mogłem inaczej i poszli mi na ręke
reszta poszła bardzo sprawnie
jedno co przeoczyłem to to że lcd prawdopodobnie sciagany z zachodu bo brak instrukcjii po polsku produkcja 03 2008
nic złego co przeczytalem na forum nie wystepuje buczenia bad pixele ani zle dokrecone metryce
jako że mam do czynienia z obsługa klienta mając do czynienia z dwoma ludzmi w tym sklepie to 50 na 50
pierwsze spotkanie to sprzedawca na 0
koniecznie nie chciał żebym coś u niego kupił (no ale sobota była i tuż przed zamknięciem)
do tego tak mi namieszal w głowie że przez dwa dni weryfikowałem co mi powiedział specjalista od telewizjii to on nie był
przy odbiorze był już zupełnie ktoś inny i zdecydowanie na +
pełne wyjaśnienie sprawdzić mogłem w domu i 5 dni na wymiane(przynajmniej tak mówił)
pomógł mi spakować doradził z uchwytem sciennym itd
uważam że jak sie coś kupuje w najtańszej cenie na rynku to nie można oczekiwać cudów ale będąć w autoryzowanych sklepach sony jakoś nie czułem sie tak obsłużony że warto dopłacić przynajmniej 1000
sklepu nie to żebym z czystym sercem polecał ale nie odradzam
można sie dogadać
pozdrawiam
 

mumu

New member
grzybek1973 napisał:
uważam że jak sie coś kupuje w najtańszej cenie na rynku to nie można oczekiwać cudów
po pierwsze nie zgadzam sie, masz prawo oczekiwac przynajmniej minimum zainteresowania i tego, zeby sklep nie sciemnial. w ten sposob mozna dojsc do wnioskow, ze skoro place troche mniej to maja prawo nawet nas kopnac w d..e. zreszta to czy kupujesz taniej czy drozej nie ma znaczenia, a nikt laski nikomu nie robi. to nie my jestesmy dla sklepu tylko sklep dla nas.
 

AiBench

New member
grzybek1973 napisał:
w tym sklepie zakupiłem sony 40x3500
pojechałem tam w sobote pare tygodni temu pogadałem faktycznie chcieli wpłate 100% towar za dwa dni (jesli to ma byc przedpłata to jest to nie zgodne z prawem z tego co wiem)
.....
uważam że jak sie coś kupuje w najtańszej cenie na rynku to nie można oczekiwać cudów ale będąć w autoryzowanych sklepach sony jakoś nie czułem sie tak obsłużony że warto dopłacić przynajmniej 1000
sklepu nie to żebym z czystym sercem polecał ale nie odradzam
można sie dogadać
pozdrawiam
Wpłata z góry jest zgodna z prawem ale wprowadzanie w błąd (informacje na stronie WWW są sprzeczne z realiami
i jest to świadome wprowadzanie w błąd) to co innego.
Ten sklep prędzej czy później zbankrutuje bo nie jest w
stanie konkurować niczym istotnym
Nie mają najniższych cen (patrz skąpiec na zakupiony TV)
Żenująca obsługa jak w knajpie żądającej zapłaty za posiłek z góry) i realne jest że część dokonujących przedpłaty nie odzyska pieniędzy.
Jako sklep internetowy też się nie sprawdzi bo nie ma
prawdziwej informacji o dostępności a dostępne do
poczytania opinie są tragiczne (patrz opineo)
Ciekawe jak wygląda realnie gwarancja na ten 40x3500
skoro brak instrukcji po polsku :)
 

grzybek1973

New member
wpłata tak ale zaliczka nie może przekraczać 49%
wcale go nie kupowałem przez sklep internetowy tylko na maila i to uważąm za duży +
jak kupowałem lcd to był najtańszy
f.v i gwarancja jest ok
przed kupnem korespondowałem z kilkoma sklepami internetowymi w wawie i obsluga korespondencjii nie byla lepsza
autoryzowany sony po pierwszym mailu mnie olał
a jeden z wiekszych internetowyc sklepów w warszwie mi napisał że "telewizor jest błyszczący ale nie za bardzo" to bede opowiadał wnukom
wyrażnie napisałem że mam mieszane uczucia ale źle nie było nie zostałem wprowadzony w błąd ani oszukany
a za wykwalifikowaną obsługe trzeba zapłacić
jeśli własciciel zainwestuje w szkolenie personelu musi to sie odbić na cenie końcowej produktu
pozdrawiam
AiBench napisał:
Wpłata z góry jest zgodna z prawem ale wprowadzanie w błąd (informacje na stronie WWW są sprzeczne z realiami
i jest to świadome wprowadzanie w błąd) to co innego.
Ten sklep prędzej czy później zbankrutuje bo nie jest w
stanie konkurować niczym istotnym
Nie mają najniższych cen (patrz skąpiec na zakupiony TV)
Żenująca obsługa jak w knajpie żądającej zapłaty za posiłek z góry) i realne jest że część dokonujących przedpłaty nie odzyska pieniędzy.
Jako sklep internetowy też się nie sprawdzi bo nie ma
prawdziwej informacji o dostępności a dostępne do
poczytania opinie są tragiczne (patrz opineo)
Ciekawe jak wygląda realnie gwarancja na ten 40x3500
skoro brak instrukcji po polsku :)
 

cola0760

Member
a ja mam pytanko natury "technicznej" bo sie deczko pogubiłem :)

Pani Anna Kamińska i Pani Ania Kamińska (adwokat) to ta sama osoba?
chyba nie?
a jesli nie to kto się pod kogo podszywa?

a może nowa pracownica (Pani od żaluzji) postanowiła swoim nickiem uczcić byłą pracownicę Panią Annę?
...w kazdym razie ton wypowiedzi obu Pań jest inny, a personalia jakby zbieżne

serio jestem w tym mocno zgubiony
 

Patuś1

Banned
AiBench napisał:
Sklep który domaga się zapłaty z góry jest na skraju
upadłości (nie jest w stanie zrealizować zamówienia
bo nie ma za co jeśli nie dostanie gotówki).
Jeśli ogłosi upadłość to wpłacone pieniądze przepadną
bo w pierwszej kolejności zostaną zaspokojeni
(o ile będzie z czego)
tacy wierzyciele jak pracownicy, urząd skarbowy, ZUS,
banki i dopiero na szarym końcu pozostali.

Swietna teoria,byc moze niektorzy tak postepuja ale w tym przypadku pudlo.
Po prostu Pan ktory opisal ten przypadek kupowal KDL-40X3500 ktory jest u nas na zamowienie.Czyli prosimy o przedplate i sciagamy go z magazynu.Jest to produkt nieco bardziej luksusowy niz przecietny i to wcale nikogo nie dziwi.Klient o tym doskonale wiedzial bo wszystko mu wyjasnilem i w pelni sie zgodzil.

Inne towary mamy zwykle od reki chociaz moze sie zdazyc-jak wszedzie-chwilowy brak.

Pozdrawiam
 

AiBench

New member
Poza teorią jest jeszcze praktyka.
W sieci w renomowanym sklepie można kupić bez
przedpłat za pobraniem telewizor do 9000 zł.
Trzeba wcześniej sprawdzić jak wygląda procedura
odbioru od kuriera (nie wszędzie to wygląda dobrze)
Próbowałem kupić w PlazmaCity tańszy telewizor i jedyne
co uzyskałem to irytację i stratę czasu.

Telewizor kupiłem w sklepie typowo internetowym za
pobraniem i miłem możliwość obejrzenia i podłączenia TV
w obecności kuriera. Na dokładkę zapłaciłem mniej niż
cena za jaką oferuje ten sam model PlazmaCity.
 

Patuś1

Banned
AiBench napisał:
Telewizor kupiłem w sklepie typowo internetowym za
pobraniem i miłem możliwość obejrzenia i podłączenia TV
w obecności kuriera. Na dokładkę zapłaciłem mniej niż
cena za jaką oferuje ten sam model PlazmaCity.

No i super.
A u nas wplata na konto jest nie po to zebysmy mogli wyslac cegly w pudelku co nieudolnie Pan probuje zasugerowac,tylko po to aby byla tansza wysylka [50 a nie 100] i po to zebysmy nie czekali 14 dni na zwrot pobrania od kuriera.
A klient nie musi z drzeniem serca rozpakowywac trzesacymi sie rekami sprzetu przy kurierze bo na sprawdzenie towaru ma 10 dni.
[no chyba ze na pudle widac uszkodzenia-wtedy protokol od razu]
Kto nie potrafi tego zrozumiec-jego sprawa.
Zreszta,wielokrotnie idziemy na reke i wysylamy za pobraniem.
Jedynie drogie paczki - powyzej 15tys musza byc oplacone bezwzglednie z gory bo UPS i DHL nie chca takich pobran przyjac-chyba ze klient najpierw pojedzie do siedziby kuriera,oplaci i dopiero potem dowioza mu tv-troche skomplikowane.
Wiec chyba przelew jest prostszy,
a jak ktos nas uwaza za nieuczciwych-niech sobie kupi gdzie indziej po prostu - oszczedzi obu stronom czasu.
 
Do góry