Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

stanek.94

New member
Myślicie że jest jakakolwiek szansa na kolejne aktualizacje systemu w 8303? Chyba po takim czasie nie podbiją starych modeli do Androida 9/10 nie ma co liczyć jak nawet nie podbili 8.0 do 8.1, co?
Przynajmniej wiadomo żeby więcej nie brać nic tej marki bo po wypchnięciu na rynek nikt nie dba już o aktualizacje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież są ograniczenia wydajności procesora.
Można robić aktualizację ale wówczas gdy nie szkodzi.
 

pawel52

New member
Philips ma także problemy z telewizorami z roku 2020, disney+ nie działa prawidłowo, hdmi cec funkcjonuje jak chce i.t.d. Jedynie co serwis odpisuje to to że rozumie frustrację i że wiedzą o problemie.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak "wiedzą o problemie". Ja od grudnia do marca do nich dzwoniłem że tv nie nadaje się do oglądania (plamy, artefakty, pixeloza) to cały czas przepraszali i wiedzieli o problemie... Dobrze że udało mi się go pozbyć... :)
 

Kinatech

New member
Reklamacja

Po uznaniu reklamacji (problem z podświetleniem krawędziowym) serwis proponuje wymianę tv 65PUS8303/12 na nowy z serii 65PUS8555/12 tożsame z 65PUS8535/12. Co sądzicie ?
 

xernes

Member
Po uznaniu reklamacji (problem z podświetleniem krawędziowym) serwis proponuje wymianę tv 65PUS8303/12 na nowy z serii 65PUS8555/12 tożsame z 65PUS8535/12. Co sądzicie ?


Fajnie, że chcą wymienić.


8303 vs 8555
100hz vs 50hz
IPS = IPS
EDGE vs Direct
2018 vs 2020


Raczej nie jest to "uczciwa" zamiana... Niby jasność ta sama, ale gorsze kolory i możesz odczuć gorszą płynność obrazu.
 
Ostatnia edycja:

Kinatech

New member
Matryca 100hz

Kupowałem z myślą właśnie o matrycy 100/120hz.
Z tym że teraz nawet ciężko znaleźć mi informacje że ta matryca jest rzeczywiście o takich parametrach.
Na stronie producenta nic na ten temat w specyfikacji.

Co wogole obecnie na rynku philipsa odpowiada starszemu modelowi czyli 8303? I do czego ewentualnie można było by się skłonić aby miec podobne parametry
 
Do góry