Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Slepy91

New member
Żona ma rację bo te ustawienia na dzień w ogóle się nie nadają.
Napisz proszę na PW dostaniesz jeszcze raz pełna informację, ku zadowoleniu Twoim i Żony.

Nie polecam kalibracji od Kikiego, dostaniecie tylko kalibrację robioną w ciemnym pomieszczeniu gdzie się nie da tego oglądać nawet w nocy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopytałeś kilka razy bo jako jedyny spośród ponad 100.000 osób korzystających nie poradziłeś sobie.
Ja na razie to to poziom zadowolenia wynosi 99,999%.
Nie podoba Ci się Ok.
Ma prawo !
Niektórzy lubią przekontrastowane obrazy.
I to jest ich wybór.

Zostałeś poinformowany trzy razy , że kalibracja jest do oglądania wieczorami i w nocy.
Zostałeś poinformowany , że na dzień się nie daje i co trzeba zrobić aby było lepiej.
Zadałeś kolejne pytania że nie wiesz jak to zrobić.
Zostałeś poinformowany kolejny raz. Nie każdy jest "techniczny" i daje sobie radę z nowoczesnymi technologiami.
Takie czasy.
 

Slepy91

New member
Dopytałeś kilka razy bo jako jedyny spośród ponad 100.000 osób korzystających nie poradziłeś sobie.
Ja na razie to to poziom zadowolenia wynosi 99,999%.
Nie podoba Ci się Ok.
Ma prawo !
Niektórzy lubią przekontrastowane obrazy.
I to jest ich wybór.

Zostałeś poinformowany trzy razy , że kalibracja jest do oglądania wieczorami i w nocy.
Zostałeś poinformowany , że na dzień się nie daje i co trzeba zrobić aby było lepiej.
Zadałeś kolejne pytania że nie wiesz jak to zrobić.
Zostałeś poinformowany kolejny raz. Nie każdy jest "techniczny" i daje sobie radę z nowoczesnymi technologiami.
Takie czasy.
Dostałem tylko maila z kalibracji bez żadnego opisu że to jest tylko na noc itp., sam napisałeś na forum że mam ustawić na dzień według instrukcji co mi napisałeś a żadnej instrukcji nie dostałem. Nigdy nie napisałem że nie wiem jak to zrobić. Napisałeś dopiero godzinę temu że;

Kalibrację robimy tylko jedną .
Kalibracja jest robiona w ciemni i jest 1:1 do Twoich warunków oglądania wieczorami w nocy.

Jeśli chcesz oglądać w dzień to tak jak napisałem wprowadź certyfikat który otrzymałeś !!!!!!! w inny tryb podświetlenia matrycy niż na wydruku i podkręć dynamikę podświetlenia matrycy
- Jasność

- ostrość
- kontrast
Wg własnych potrzeb.

Jest to jedyna wiadomość gdzie coś opisałeś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdy nie podajemy instrukcji, do tej pory wszyscy sobie poradzili.
I nie jest to przytyczka, każdy ma prawo nie wiedzieć ale może dopytać .
Napisz na PW - dostaniesz kontakt do kolegi - poda Ci krok po kroku co trzeba zrobić.
 

Slepy91

New member
Nigdy nie podajemy instrukcji, do tej pory wszyscy sobie poradzili.
I nie jest to przytyczka, każdy ma prawo nie wiedzieć ale może dopytać .
Napisz na PW - dostaniesz kontakt do kolegi - poda Ci krok po kroku co trzeba zrobić.

Ustawienia wprowadziłem prawidłowo, dla mnie obraz po kalibracji nie nadaje się nawet do oglądania w nocy. Zostaje przy starych ustawieniach z tego forum które podał użytkownik dla którego twoja kalibracja też mu nie odpowiadała.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na ponad 100.000 osób mieścisz się w promilu niezadowolonych.
Nie ma reguły bez wyjątków.
Kilka osób z tego grona spotkałem osobiście na targach ON/OFF w Warszawie . Zostaję w gronie zadowolonych.
 

marjanos

New member
Mam pytanie techniczne odnosnie 8303. Mam problem z polaczeniem TV z urzadzeniami przez Bluetooth, nie widzi zadnego urzadzenia, glośnika jbl, telefonow itd. Aktualizacje sa zrobione. Czy ktos mial podobny problem ?
 

xernes

Member
Kod:
 W 8303 BT służy tylko do komunikacji pilota z TV. Z niczym innym się nie połączy
No, nie tylko. Mozna podlaczyc chinski gamepad, kawiaturę z touchpadem i pewnie jeszcze kilka innych mało przydatnych gadzetow :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

fiszrek

New member
Pojawiła się nowa aktualizacja do pobrania przez TV, ale na oficjalnej stronie Philipsa nie ma jej jeszcze i nie wiadomo, co w nią wchodzi. Czy może jest to już kolejna wersja androida czy jakieś poprawki. Jak ktoś by miał jakieś info lub zaryzykował instalacje to prośba o wpis.
 

stanek.94

New member
Nie jest to kolejna wersja Androida, i aktualizacji do kolejnej już nie będzie. Można się liczyć że za dwa lata apki przestaną działać z powodu niskiego poziomu API
 

zgorek84

New member
Dzień dobry.
Czy podłączył ktoś nasz tv do projektora z wifi i androidem. Nie ma mnie w domu wiec nie mam jak tego sprawdzić i tak sobie rozkminiam czy się da.
 

zgorek84

New member
Bezprzewodowe np. Projektor ma bluetooth, ew hdmi. Projektor ma niby netflixa i YT ale 1gb ramu nie daje rady, z przepinaniem kabli z ps4 czy nc+ nie ma problemu, ale zastanawiam się czy można właśnie wysłać sygnał z tv na projektor abym mógł na stałe używać jednego połączenia do różnych źródeł.
 

rzabik

New member
Witam,
Pilot zżera baterie w przeciągu jednego dnia. Rozebrany, wydaje się wszystko ok, nic nie zalane, poklejone. Na podłączonym tunerze hdmi cec raz na jakiś czas pojawia się ikonka jakbym wcisnął nieobsługiwany klawisz pilota. Próbować coś z nim robić czy kupić nowy?
 

DYFER

Member
Witam. Mam taką wersję oprogramowania (1.12.2020) i od miesiąca wyświetla mi się że jest coś nowego. Ktoś ma wszystkie updaty i wszystko jest ok? Model 75pus8303... Proszę o informację. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry