Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Karol1976

Active member
Bez reklam
Bo z krawędziowym podświetleniem tak bywa , dlatego jak kupować Leda to starać się kupować z Direct Led a nie Edge Led . Ja nie jestem zwolennikiem krawędziowego i unikam takich modeli
Ciężkie to cholerstwo , sam radiator ledów waży połowę tv . w modelach Direct radiator to obudowa tylna tv
 
Ostatnia edycja:

Qubos1989

Member
Moj 2 raz w serwisie moje 65pus8303 od kiki matryca wkur....
I philips wymienił mój tv z 2018 na 65pus9206 Więc zadowolony jestem i o pus8303 zapominam
 

Qubos1989

Member
Tak miałem po pierwszej wymianie matrycy dostałem na wymieniona 2 lata nowej gwarancji i nie dawno znowu do serwisu poszedł z wada matrycy i już nie naprawiali tylko zaproponowali pus9206 i powiem o niebo lepszy tv nigdy więcej ips i EDGE led
 

xernes

Member
Czy ktoś korzysta z apki prime video na tym tv?


Aplikacja chodzi bardzo wolno. Włączanie filmu trwa 2minuty...

Filmy jak już się włączą chodzą ok.


Oprogramowanie tv aktualne. Parametry internetu zdecydowanie ponad wymagane.
 

xernes

Member
Czy ktoś korzysta z apki prime video na tym tv?


Aplikacja chodzi bardzo wolno. Włączanie filmu trwa 2minuty...

Filmy jak już się włączą chodzą ok.


Oprogramowanie tv aktualne. Parametry internetu zdecydowanie ponad wymagane.


Sam sobie odpowiem. Wszystko wskazuje na to, że problem leżał po stronie dostawcy usługi streamingowej. Bez ingerencji w cokolwiek wszystko wróciło do normy (od kilku dni). Aplikacja chodzi płynnie. Filmy startują po 2s.
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak miałem po pierwszej wymianie matrycy dostałem na wymieniona 2 lata nowej gwarancji i nie dawno znowu do serwisu poszedł z wada matrycy i już nie naprawiali tylko zaproponowali pus9206 i powiem o niebo lepszy tv nigdy więcej ips i EDGE led




Możesz coś więcej napisać o wrażeniach po zmianie z 8303 na 9206? Jak barwy, kąty widzenia bo to przecież VA.

Pytam, bo sam mam 49PUS8303 i zastanawiam się, czy nie kupić 55PUS9206.
 

Qubos1989

Member
Wrażenia na plus głównie uzywam do netflixa i konsoli Xbox series x I szczerze dolby vision robi robote kolory kontrast wszystko samo ustawia dzięki temu

Katy widzenia są cudne chyba że naprawdę przekroczysz te 160 stopni ale nikt tak nie ogląda bo to już przegięcie ogólnie zadowolony jestem niebo a dzień względem 8303
 

Slepy91

New member
Zrób na dzień tak, jak napisałem.
Kalibracja 1:1 jest zawsze do grania wieczorami w nocy.
Czyli jak ? Dostałem tylko jedną kalibrację do zaciemnionych pomieszczeń nic więcej, żadnej wiadomości jak ustawić na dzień. Po kalibracji żona mówi że co ja zrobiłem z telewizorem że się tego oglądać nie da :(
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żona ma rację bo te ustawienia na dzień w ogóle się nie nadają.
Napisz proszę na PW dostaniesz jeszcze raz pełna informację, ku zadowoleniu Twoim i Żony.
 
Do góry