Philips 46pfl9704H/12 - TEST OTWARTY

slupek

Member
W MM w Szczecinie go nie mają, jest model 8404 i 5604.
Jaki model dokładnie widziałeś i w jakiej był cenie?

Edit:
Złożyłem zamówienie w systemie rat 30x0.
 
Ostatnia edycja:

rybka.w

New member
slupek napisał:
Tak rozumiem, że obraz jest najważniejszy, ale wygląd również ;) - proszę ustosunkuj się tylko co do wygladu i napisz szczerze jakie masz zdanie - wiem, że to będzie opinia subiektywna, ale to nic nie przeszkadza :)

Foto chciałem, ponieważ:

zastanawiam się nad tym stwierdzeniem. Link był powyżej.

Podaj mi swój mail na priv to dam ci kilka fotek.
pozdro....
 

arianpl

New member
Mam pytanko.
Nie wiecie ile się czeka na ten LCD zamówiony w EURO AGD , bo ja już tydzień czasu czekam i nic :( Jak byś mógł rybko.w przesłać zdjęcia swojego TV na priv, będę wdzięczny w Krakowie nie mogę go nigdzie obejrzeć, a tu jakieś dziwne komentarze co do wyglądu:shock:
Pozdrawiam
 

slupek

Member
arianpl napisał:
Mam pytanko.
Nie wiecie ile się czeka na ten LCD zamówiony w EURO AGD ...

Na stronie mają info, że do 14 dni roboczych - co daje nawet 3 tyg.
Ja na razie złożyłem zamówienie przez neta i mam status "kompletowanie zamówienia" - zapewne będę musiał iść do wskazanego sklepu z zaświadczeniem o zarobkach by spisać umowę na raty.
TV dostarczany jest do domu.

rybka.w - opisz jak wyglądała u Ciebie ta dostawa. Jak TV był zapakowany i czy odpalałeś TV przy ludziach z EuroRTV (aczkolwiek jest chyba za zimno, by od razu odpalać).
 

rybka.w

New member
slupek napisał:
Na stronie mają info, że do 14 dni roboczych - co daje nawet 3 tyg.
Ja na razie złożyłem zamówienie przez neta i mam status "kompletowanie zamówienia" - zapewne będę musiał iść do wskazanego sklepu z zaświadczeniem o zarobkach by spisać umowę na raty.
TV dostarczany jest do domu.

rybka.w - opisz jak wyglądała u Ciebie ta dostawa. Jak TV był zapakowany i czy odpalałeś TV przy ludziach z EuroRTV (aczkolwiek jest chyba za zimno, by od razu odpalać).
Witam.
Wyżej napisałem że zamówiłem w czwartek w nocy przez neta. W Piątek był telefon z RTV AGD Warszawa z prośbą o potwierdzenie zamówienia, a w sobotę popołudniu przywieźli :D Byłem nieprawdopodobnie zaskoczony szybkością :shock::shock::shock: Nie rozumiem skąd u was tak długie terminy ?
TV sprawdzałem przy dostawcy ale tylko poprzez odpakowanie i sprawdzenie czy to właściwy model. Trochę było za chłodno by od razu go odpalać, więc trochę się bałem, ale.... wszystko jest na szczęście w porządku. Żadnych wypalonych pixeli i innych niespodzianek.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

slupek

Member
Problemy są z dostępnością tego TV. Dodatkowo zniknęła opcja zakupu 46" na raty w opcji 30x0 :( co dziwne 40" można tak kupić.

Tobie udało się zapewne kupić któregoś z pierwszych co mieli a teraz czekamy na nową dostawę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
slupek napisał:
Problemy są z dostępnością tego TV. Dodatkowo zniknęła opcja zakupu 46" na raty w opcji 30x0 :( co dziwne 40" można tak kupić.

Tobie udało się zapewne kupić któregoś z pierwszych co mieli a teraz czekamy na nową dostawę.


Witam cię w jakim mieście jest dostępny 9704 i w jakim sklepie? Pozdrawiam cię i czekam na wiadomość. Z tego co wcześniej pisałeś to sklep euro agd, ale napisz dla pewności bo mój kolega chce kupić teraz i zaraz :) Ja później zakup robię.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

slupek

Member
Ja zamówienie złożyłem w EuroRTV poprzez neta wskazując najbliższy mi sklep w celu podpisania umowy na raty 30x0, bo sam TV przywożony jest do domu.

Dostałem info, że zamówienie jest kompletowane i od tego czasu czekam. Innych informacji nie posiadam. W międzyczasie na stronie EuroRTV pojawiły się informacje, o których pisałem wyżej.

EDIT:
Do Admina
Czy nie można połączyć tych dwóch podczepionych wątków o 9740?
Już mi się myli, w którym co pisać :)
 
Ostatnia edycja:

kriswas

Member
Bez reklam
Na stronie sieci RTVEuroAGD od 9 października pojawiła się informacja na stronie produktu Philips 46pfl9704H/12:

Dostępność: chwilowo niedostępny › więcej
, a pod › więcej w nowym oknie:

Dostępność: chwilowo niedostępny

Produkt niedostępny w sieci sprzedaży RTV EURO AGD i w magazynie dostawcy. Wraz z dostawcą dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej go sprowadzić, nie możemy jednak podać terminu włączenia do oferty.
:eek: :eek: :eek:

Ale u @kikiego w sklepie można negocjować ceny!!!
 
Ostatnia edycja:

szmilki

New member
Philips 9704

Witam wszystkich, wczoraj udało mi się kupić zamówiony tydzień temu philips 9704 w Euro Agd. Wielkie dzięki dla Kikiego za dobre rady i pomoc w wyborze. Przesiadam się z Panasonica kineskopowego i nowy robi super wrażenie. Muszę popracować nad ustawieniami i rozgryzieniem jego możliwości. Jeżeli któryś z kolegów posiadający w/w tv chce się podzielić wiedzą i ustawieniami to zapraszam na priv. Pytanie do posiadaczy, czy ktoś dostał instrukcje książkową, czy tylko jest w tv.
pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
szmilki napisał:
Witam wszystkich, wczoraj udało mi się kupić zamówiony tydzień temu philips 9704 w Euro Agd. Wielkie dzięki dla Kikiego za dobre rady i pomoc w wyborze. Przesiadam się z Panasonica kineskopowego i nowy robi super wrażenie. Muszę popracować nad ustawieniami i rozgryzieniem jego możliwości. Jeżeli któryś z kolegów posiadający w/w tv chce się podzielić wiedzą i ustawieniami to zapraszam na priv. Pytanie do posiadaczy, czy ktoś dostał instrukcje książkową, czy tylko jest w tv.
pozdrawiam

Witam napisz ile calowy kupiłeś i za jaką kaskę i z jakiej odległości oglądasz ten lcd i ogólnie twoje wrażenia zarówno przy oglądaniu programów hd czy też z bluray jak również prgramy na sd. Pozdrawiam i czekam na twoje spostrzeżenia.
lolek
ps na 5 stronie tego forum masz ustawienia tego tv oczywiście są to ustawienia jakiegoś użytkownika :)
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
szmilki napisał:
czy ktoś dostał instrukcje książkową, czy tylko jest w tv.
pozdrawiam
tylko w TV , brak książkowej czy CD, a ja mam pytanko jak z gwarancją czy otrzymałeś od Euro -Philipsa ? Bo ja mam jedynie wydruk z zamówieniem i ich paragonem .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ważne !!

Philips stwierdził dziś , że model 46PFL 9704 jest dostępny tylko w sieci Euro i że nie będzie się pojawiał w żadnych sklepach internetowych .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
kiki napisał:
Philips stwierdził dziś , że model 46PFL 9704 jest dostępny tylko w sieci Euro i że nie będzie się pojawiał w żadnych sklepach internetowych .
Witam Kiki słuchaj a skąd wiesz o tym? bo ja jeszcze kilka dni temu rozmawiałem z właścicielem sklepu internetowego i u niego można kupić taki lcd, więc może w philipsie ściemniają żeby kupowali ludzie po droższych cenach...:)
 

kriswas

Member
Bez reklam
@kiki:
Philips stwierdził dziś , że model 46PFL 9704 jest dostępny tylko w sieci Euro i że nie będzie się pojawiał w żadnych sklepach internetowych .

A co Ty na to?:eek: :eek: :eek:
1) http://www.ceneo.pl/2703073
2) odnośnik do sklepów - na stronie Philipsa /nietylko sieć RTVEuroAGD/,
3) no i : http://www.audiovideo.com.pl/product_info.php?products_id=4679&osCsid=6u1752s69udh3257f7vhdscju4 ;) ;) ;) ,

a może w dobie cieków, przecieków i stenogramów aferalnych, wiesz coś czego my nie wiemy?
 

kriswas

Member
Bez reklam
@z3
Pozwoliłem sobie wykonać telefon do pierwszego ze sklepów z listy ceneo i p.Michał na moje pytanie: czy posiadają w ofercie na sklepie Philipsa 46PFL9704, udzielił mi następującej odpowiedzi, cyt:

"A ile Pan egzemplarzy potrzebuje?" :-D :-D :-D
Oczywiście otrzymałem również potwierdzenie, że telewizory są z oficjalnej dystrybucji polskiej i w przyszłym tygodniu będzie następna dostawa! A tak apropos, wiem, że często oferuje się w necie tylko zdjęcia i informacje o produkcie, ale nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam.
 
Do góry