Philips 46pfl9704H/12 - TEST OTWARTY

xw9

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Polsce przyjętym standardem dźwięku w tv naziemnej będzie EAC-3 (Dolby Digital Plus). Czy ten TV obsługuje ten system dźwięku.
 

alfaroma

New member
witam dzisiaj chciałem kupić ten telewizor ale się trochę przestraszyłem obrazu
jakiś niewyrazny widać na nim ziarno z 2 metrów a inne philipsy miały lepszy obraz i to 2 dwóch sklepach patrzyłem i jeszcze jedno pytanie żeby był efekt tego ambilight czy telewizor musi wisieć na ścianie czy może stać na razie chce go chce tylko podłączyć do zwykłej anteny dachowej proszę o podpowiedz bo mam go zarezerwowany do jutra i nie wiem czy brać
 

Cegla_

New member
Witam serdecznie wszystkich na forum,

Oplaca sie jeszcze w tym momencie kupic 46pfl9704 za okolo 8500zl ? Lada moment wejdzie model pfl9705. 3D mnie w zasadzie nie interesuje, wiec na ten aspekt nie patrze. Jak z reszta? Przy zwyklym HD warto czekac na nowy model?
Pytanie tez o ile on bedzie drozszy, bo obecna cena pfl9704 to w zasadzie moj max.

Pozdrawiam,
 

kpmkat

New member
Jak na moj gust oprocz 3D i ulepszonego wifi (obraz z lapka na TV) nie widze az tak znaczacych roznic, a cena 9705 bedzie duuuuzo wyzsza.

Jak zapolujesz to da sie kupic sprzet w okolicach nawet 1900 Euro z przesylka... Mnie tak sie udalo na zagranicznym portalu... Wszak gwarancja jest i tak miedzynarodowa.
 

rybka.w

New member
Problem przy połączeniu 9704 z laptopem Toshiba

Witam kolegów.

Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić od kilku tygodni :hmm:
Mianowicie:
Po podłączeniu laptopa Toshiba z LCD kablem HDMI, po kilku a czasem po kilkunastu minutach obraz zmienia sie na zielonkawy :( Po przełączeniu na inne dowolne wejście i powrót do tego gdzie podłączony jest laptop obraz znowu jest OK, po czym ponownie po jakimś czasie znowu wskakuje ten zielonkawy obraz. I tak w kółko. Czasem w czasie trwania filmu tak się dzieje kilka razy. Bardzo to denerwujące.
Próbowałem podłączenie kablem HDMI na innym LCD i tam jest wszystko OK więc przyczynę widzę w moim 9704.
Wykluczam problem z systemem operacyjnym i problem z kartą grafiki gdyż jak wyżej napisałem na innym LCD nie ma żadnego problemu z wyświetlaniem obrazu.:niewiem:

Macie może jakieś pomysł co może być grane ?
A ha. Nie ma problemu z oglądaniem TV czy DVD, telewizorek sprawuje się rewelacyjnie :D

Help !!!

Pozdrawiam.
 
Do góry