Panasonic TX-L47WT50E test otwarty. Witamy następcę królewskiego rodu.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki nie potrzeba prezentacji bo ja sie bawilem tym tv i wiem na co stac ten sprzecik moze nie umiem tak zrobic obrazu jak ty, ale cos niecos potrafie i mi sie spodobal ten tv. A 3d to pytam sie kolegi tylko z ciekwosci bo dla mnie rowniez 3d to gadzet jak jest to jest ale jakbym mial np doplacic do tego powiedzmy 2 tys to bym to ol......kwestia tylko jeszcze co pokaze philips i kiedy na spokojnie bedzie mozna go zobaczyc w sklepie o ile w wogole go sie zobaczy.... Ty lepiej bys mogl sie wypowiedziec o to co kilka osob cie prosi mianowicie o czern poprawiona w tym modelu..............
Lolek
 

pwjaro

New member
Pw jaro napisz jak sie sprawuje glebia w 3d bo jak ja testowalem w sklepie to o tym zapomnialem wiec jak mozesz to napisz jakie sa roznice jak sie powlancza rozne glebie w 3d... dzieki.
A teraz sprawa poprawienia czerni to ja mysle ze to zaden wstyd bo popatrz jak philips sie mota za kazdym razem jak wchodza ich produkty poczytaj watek o philipsie 8007 ... tylko mysle ze jesli jest to poprawione to moze uwazaja ze to nie jest jakis szczyt techniki to co zrobili a te pierwsze egz. to wiadomo ze to jeszcze nie jest to co pozniej bedzie. Dlatego zawsze maja najgorzej ci co pierwsi kupuja tak to juz jest niestety. A kiki powinien sie wypowiedziec bo cos tam napisal i na tym sie skonczylo a tearz nikt nic nie wie i tylko sie spekuluje. Ja wiem jedno ze nawet jakby nic nie zrobili to naprawde przy dobrych ustawieniach ( kalibracja) ten tv naprawde daje fajny obraz i nie jest tak zle z czernia jak to wychodzi na papierze. Ja mam czas jeszcze wiec czekam na to co philips pokaze ale na pewno panasonic jest w moim kregu zainteresowan :) mi sie podoba ten tv. Choc powiem szczerze ze ja osobiscie jesli w sonym hx 850 bylaby zwykla podstawa, a nie to badziewie ktore daja to kupilbym soniaka bo cena relatywnie do jakosci jest tutaj najlepsza. A tak to w gre wchodzi panasonic i philips, tylko jakos do panasonica mam wieksze zaufanie :)
Lolek
Jezu nawet nie wiedziałem , że są jakieś głębie hihi Ok sprawdzę , ale nie opieraj się na mojej opinii 3D mnie nie kręci ( chociaż na Awtarze szczęka opadła )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej jak wejdziesz w ustawienia 3d to tam jest opcja do wlaczenia wlasnie roznych poziomow glebi 3d . :) Pozdrawiam
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mi się np bardzo podoba ten telewizor i czy to ma świadczyć o czymś że Kowalskiemu też się musi podobać ? Każdy ma swój gust i dobrze.
Dlatego prezentacja dla kupującego jest najlepszym rozwiązaniem - kto miał ten wie.
 

kazik74

New member
Kiki, skoro piszesz że poprawiono czerń w tym, telewizorze, to proszę napisz coś więcej albo foty wrzuć jeśli to możliwe.
W Twoim teście oceniłeś ją na 7, czyli bez rewelacji ( a biorąc pod uwagę klasę cenową to rzekłbym nawet, że bardzo przeciętnie ). A po poprawie na ile ją oceniasz 8?, 9?, da się ją porównać np do czerni Philipsa 7007?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki przeciez napisalem ze najlepiej jest sprawdzic to samemu ale ludzie roznie podchodza do danego tematu. sa tacyjak tutaj bodajze kolega napisal ze wchpodzi na forum i czyta ijak na arzie sie na tym nie przejechal. Sa tacy co sprawdzaja w sklepach jesli maja taka mozliwosca inni zamawiaja porownanie. I to ze jednemu sie podoba nie koniecznie drugiemu musi sie podobac. Tym bardziej ze wiekszosc Polakow chwali swoje ..... bez wzgledu na wszystko ale jednak czesc ludzi jest obiektywnych i dla takich mam szacunek.
Ciekawi mnie tylko to ze pomimo tylu postow proszacych Ciebie o napisanie postu w sprawie poprawienia tej czerni dalej milczysz.... jest to bardzo zastanawiajace czy znowu cos nie powiedziales na wyrost.... ale moge sie mylic. Mi tak czy inaczej to czy jest poprawiona ta czern czy tez nie to tv sie podoba ale innym moze bardziej zalezy na czerni wiec chca miec jakas konkretna informacje na ten temat.
Kolega pisal czy czern nibyta poprawiona jest lepsza czy tez porownywalna do tej z philipsa serii 7. Serii 7 nie widzialem ale serie 5 tak i tam jak dla mnie ta czern nie jest lepsza ale to nizszy model i sprawdzane bylo w warunkach sklepowych a nie w domu. Wiec jest to nie do konca dobre porownanie. Kiki tutaj wiec moze powiedziec bo testowal te tv. Ale mi sie wydaje choc moge sie mylic bo nie widzialem na oczy tego tv ze nawet philips serii 8 bedzie wolniejszy w scenach szybkich jak panasonic wt ale to tez wie kiki bo testuje serie 8 a panasa juz testowal wiec ma taka wiedze. Chyba ze philips szybkosc poprawil w swoich nowych seriach.
Lolek
 

czajaPL

New member
Poprawienie czerni jak ja odebrałem post Kikiego nie dotyczy modelu WT, a
chodzi o lepszą czerń WT w porównaniu do starszych modeli Panasonica .
mam 42WT i jak dla mnie jest idealna i nie wiem co by tu mieli poprawiać :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki widze ze znowu cos skasowales szkoda tylko ze swoich nie na temat postow nie kasujesz .... typu wez tv na testy ...... ale wiadomo tu wchodzi w gre pieniadz bo pomimo ze ktos moze nei wziasc zadnego tv to kasa jest prawda.....
A teraz juz na temat odnosnie poprawionej czerni w wt. Wiec tak mam informacje od specjalisty z panasonica. I tak ci co maja ten tv wejdzie na strone panasonica tylko z Japonii i tam jesli bedzie nowy soft w stosunku do tego co macie w swoim tv to go sciagnijcie na pena i wgrajcie do tv i bedziecie mieli poprawiona czern. A jesli tv jest podpiety pod net to jesli wyczuje ze jest nowy soft to on sobie sam sciagnie. A teraz wielkosc tej czerni, jak to Pan powiedzial jest to wielkosc powiedzmy okolo max 10% takze ci co nie sa zadowoleni to raczej na kolana nie padna bo zawsze bedzie sie mozna czegos doczepic. Ale tak jak dla niego to i ta czern przed tym softem jak i po nowym sofcie jest zadawalajaca ale ktos moze napisac co ma powiedziec jesli pracuje w panasonicu. ... ja sie z nim zgadzam jesli ktos bedzie ten tv ogldal wieczorem przy jakims zapalonym swietle to na pewno nie bedzie zalowal zakupu tego modelu. A tak naprawde ile osob oglada w nocy przy zgaszonym swietle , przeciez to szkoda oczu... a wdzien jest spoko jak dla mnie oczywiscie jesli chodzi o czern.
I taka informacje Kiki trzeba bylo tutaj zamiescic a nie kasowac posty czy tez pisac cos co nie ma tez do konca wpolnego z tematem pomimo ze kilka osob cie o to prosilo zebys wyjasnil sprawe zwiazana z czernia.
Lolek
 

pwjaro

New member
Mi się np bardzo podoba ten telewizor i czy to ma świadczyć o czymś że Kowalskiemu też się musi podobać ? Każdy ma swój gust i dobrze.
Dlatego prezentacja dla kupującego jest najlepszym rozwiązaniem - kto miał ten wie.

KIKI kowalskiemu też się podoba i to bardzo !! pwjaro z nazwiska jest kowalski !
To tak dla uspokojenia emocji a czerń jest piękna !
Pozdrawiam wszystkich kowalskich !!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam Kolego pwjaro a ty masz tv podpiety pod internet i sciagnal ci tv najnowsze oprogramowanie ? czy moze sam sciagales oprogramowanie ze strony panasa? A tak sie zastnawiam do tego co pwoiedzial mi ten technik jak bialy czlowiek ma wejsc na strone japonska panasa i sciagnac oprogramowanie czytajac japonskie zygzaki ????? :) troszke to tez zastanawiajace czemu nei ma sterownikow na polskiej stronie/// tak jak jest to w przypadku np philipsa czy sonego .
Lolek
 

pwjaro

New member
Witam Kolego pwjaro a ty masz tv podpiety pod internet i sciagnal ci tv najnowsze oprogramowanie ? czy moze sam sciagales oprogramowanie ze strony panasa? A tak sie zastnawiam do tego co pwoiedzial mi ten technik jak bialy czlowiek ma wejsc na strone japonska panasa i sciagnac oprogramowanie czytajac japonskie zygzaki ????? :) troszke to tez zastanawiajace czemu nei ma sterownikow na polskiej stronie/// tak jak jest to w przypadku np philipsa czy sonego .
Lolek
Panas przy pierwszej próbie połączenia z internetem ZAMELDOWAŁ ,że nie połączy się bez pobrania nowego softu. Ok DAŁEM MU ZGODĘ ( jak meldował ) i po sprawie ! soft 1.621
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam gorzej jak ktos nie ma podlaczonego tv pod net a znam i takich wlasnie dla ktorych tv to tv do ogladania , bo pwoiem szczzerze ze bylem i na stronie USA i na japonskiej i zadnego tam softu nei znalazlem. Na japonskiej niby cos bylo ale jak jzu wszedlem w oprogramowanie to na tv byly jakies sterowniki do bluray nie wiem o co kaman ..... :)
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli wychodzi z tego ze macie te czern poprawiona bo tak to mozna zrozumiec najnowszy soft wiec i czern macie poprawiona.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam dla zainteresowanych ktorzy chca pobrac nowe oprogramowanie nie majacych tv podlaczonych do netu:
www.panasonic.jp/support/global/cs/tv


Tam sie wybiera europe i dany model i sie sciaga na pena czy tez na karte sd. Pozdrawiam
lolek
Uwaga: tylko nie kopiujcie tego linku tylko wpisujcie recznie bo wtedy ta wlasciwa strona sie ukazuje, bo jak ja kopiuje to wchodzi strona japonska i nawet jak komp przetlumaczy to i tak jest to inna strona niz jak sie wpisze adres recznie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam dokladnie jak Kazik napisal, gdy caly sie wklei to faktycznie wchodzi strona juz ta o ktrora chodzi :) jak ten pierwszy czlon to trzeba wpisywac bo inaczej przegladarka przekierowuje jakos inaczej i nie mozna wejsc na ta ostateczna strone . Pozdrawiam.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy, pisze do tych co wgrywali soft prosze napiszcie mi czy jak wgrywaliscie soft i juz zostal wgrany to wasze tv samoczynnie na koniec wylaczyly sie po czym sie samoczynnie wlaczyly czy cos innego sie dzialo z tv? I jesli cos innego to prosze napiszcie co? dziekuje z gory.:)
Lolek
 
Do góry