Panasonic TX-L47WT50E test otwarty. Witamy następcę królewskiego rodu.

grochy1

New member
Witam,

Mam do odsprzedania TV Panasonic L55WT50. Telewizor został kupiony w RTVEUROAGD w dniu 18.12.2012 (gwarancja 24 miesiące). Jak się okazało w RTVEUROAGD mozna zwrócić sprzęt w ciągu 10 jeżeli nie usunąłbym folii ochronnej z ramki telewizora i z okularów 3D. Poza tym samo uruchomienie i wstępna konfiguracja TV w domu już uniemożliwia jego zwrot do sklepu.
Przyczyną odsprzedaży TV to jedynie to, że jest za mały do pokoju gdzie jego miejsce, a że nie mogę go zwrócić do sklepu to chcę go odsprzedać za okazyjną kwotę brutto 5500 PLN. O
Mam oryginalne pudełko, w którym TV był dostarczony ze sklepu. Poza tym w komplecie dwa piloty, dwie pary okularow 3D, instrukcje obsługi i faktura zakupu w RTVEUROAGD z datą sprzedazy 18.12.2012.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 512 232 978.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nawet jakbys nie rozpakaowal tv z tych folii, a tylko podlaczyl i poustawial tv to tez raczej juz by ci nie przyjeli tego tv do sklepu. Ale to do takiego salonu jak ty kolego masz to normalne ze 55 cali to malo, chyba ze tak poustawiasz kanapy ze bedzie ok odleglosc do rozmiaru tego tv.
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam podobno w marcu beda juz nowe modele panasow , dzisdiaj na infolinii tak powiedzili :) dla tych co sa zainteresowani nowymi modelami.
lolek
 
Im większy, tym lepszy, jeśli masz warunki i kasę bierz 47 cali :)
Gdzie kupić..... Porównaj ceny, jeśli na raty porównaj koszty i wybierz :)
 

-darmar-

New member
Bawię się tym cudem 2 dni i zaczynam rwać włosy. Czy wie ktoś jak ustawić kanały TV w kolejności do jakiej przywykłem i wstawić nazwy kanałów???
Wprawdzie oglądanie analogów nie sprawia frajdy na tym odbiorniku ale jeśli już to robię to chciałbym mieć to tak jak lubię.
 

arpal

New member
podczepiam się do pytania o dysk zewnętrzny do serii wt50,
czy taki będzie rozpoznany i tv będzie nagrywał
WD Elements Portable 500GB (WDBPCK5000ABK)
 

Festan06

New member
Chciałem kupić PANASONIC TX L47WT50 ale były kłopoty z dostaniem tego modelu.Postanowiłem czekać na nowy PANASONIC TX L47WT60.Ale czy warto?Cena na nie jest zabójcza.A może PANASONIC TX L47DT60 ?
 
Do góry