Panasonic TX-L47WT50E test otwarty. Witamy następcę królewskiego rodu.

PIOTRWAWABMW

New member
Witam,
potrzebuje małej pomocy
posiadam Panasonic TX-L47WT50E i mam WIELKI problem z parowaniem okularów 3D które były załączone do TV (wszystko robię zgodnie instr) :( pojawia się na TV ikona łączenia ale po chwili znika a okulary nie działają co dziwne okulary mają symbol TY-ER3D4MA gdzie jest bardzo mało opisu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc jak połączyć z TY. Był serwis i po 30 sekundach stwierdził że jest do wymiany cała główna płyta (nie chce mi się wierzyć) ale TY ma 2 tygodnie :(

Pozdrawiam
Piotr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja nie bardzo rozumiem od nowosci ci te okulary nie dzialaja z tv? Bo jesli tak to po co czekalas 2 tygodnie trzeba bylo od razu oddac jako towar niezgodny z umowa i by ci wymienili na nowy tv. A skoro serwis stwierdzil tak po 30 s jak piszesz to moze dlatego ze juz mieli cos w tym stylu. Ale nawet jak 2 tygodnie masz tv to mozna reklamowac jako tv niezgodny zumow ai musza ci dac tv wolny od wad, ale to przeczytaj ustawe o konsumentach tam doklandie jest opisane co i jak.
Lolek
 

czajaPL

New member
załóż okulary na nos i przycisk przełącz w pozycje MODE i przytrzymaj kilka sekund okulary wtedy zaczną trybić


sam miałem z tym problem
mam ten TV
 

PIOTRWAWABMW

New member
masz racje Lolek nie sprawdziłem wszystkiego co oferuje TV. Fakt zdarzaja sie wady fabryczne ale szczerze nie jestem przekonany do usterki płyty głownej jesli wszystko pozostałe działa OK.
 

PIOTRWAWABMW

New member
nie mam już siły do tego TV :( NIE DZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁA :(
mam Cyfrę włączam kanał 3D i tak jak CzajaPL piszę pojawia się na ekranie łaczenie okularów i d..........pa :(
"załóż okulary na nos i przycisk przełącz w pozycje MODE i przytrzymaj kilka sekund okulary wtedy zaczną trybić "

OFERUJE NAGORDĘ ZA ROZWIĄZANIE MOJEGO PROBLEMU
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie na nos założyć ale trzymać w ręku i to blisko telewizora.
Daj znać jutro na gg 2868228 - dostaniesz instrukcję krok po kroku.
 

czajaPL

New member
ja miałem na nosie i z odległości 1 metra ale wpierw przełącz TV w tryb 3d na obraz rozmazany TV musi Ci zgłosić że wykrył 3D i napisać wciśnij OK

jak masz 2 obrazy obok siebie to raczej nie zobaczysz efektu

musi być 1 rozmazany

a jak zacznie działać oddal sie od TV wtedy co ma wyjść z TV wyjdzie :)

ja testowałem na kanałach demach z HB i Astry vu + duo
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie tak jak kolega pisze najpierw musisz miec ustawiona funnkcje 3d w tv wiec wloz plyte jakas w 3d zrob tak jak kolega a pozniej paruj okulary. A jak nie to pisz do Kikiego na gg i ci wytlumaczy krok po kroku. Ja jak bawilem sie tym tv w sklepie jakos nie bylo problemu po wlozeniu plyty tv wykryl 3d i okulary i przelaczylem i dzialalo wszytsko i to jak dzialalo. :) wg mnie najlepsze 3d na rynku.
Lolek
 

rys1153

New member
Dokladnie tak jak kolega pisze najpierw musisz miec ustawiona funnkcje 3d w tv wiec wloz plyte jakas w 3d zrob tak jak kolega a pozniej paruj okulary. A jak nie to pisz do Kikiego na gg i ci wytlumaczy krok po kroku. Ja jak bawilem sie tym tv w sklepie jakos nie bylo problemu po wlozeniu plyty tv wykryl 3d i okulary i przelaczylem i dzialalo wszytsko i to jak dzialalo. :) wg mnie najlepsze 3d na rynku.
Lolek
co do tego cyt,wg mnie naleosze 3d na rynku i tu mam pytanie co sądzisz o 3d ale w lg 47 960v/wiem że pasywne/miałes możliwość to porównac,a może poczekac aż KIKI przetestuje ToSkE 963vl?mozesz odpowiedzieć kilkoma zdaniami?:eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem tak ja z kilkoma rzeczami sie zgadzam z Kikim ale na pewno zgadzam sie z tym co napisal w tescie ze jest to najlepsze 3d na rynku i ja tez tak uwazamze jest to najlepsze 3d jakie widzialem w tym roku na rynku. Co do Lg to ja tak to moze wytlumacze ze w Lg jest wiekszy komfort ogladania ale ostrosc , szczegoly itp sprawy bardziej pasuja mi w panasonicu czy tez w sonym hx 850. A oba modele dt jak i wt w 3d sa naprawde rewelacyjne. Co do Tosiby nie wypowiem sie bo nie jest to firma w kregu moich zainteresowan , za duzo moich znajomych mialo problemow z tymi tv i potem w serwisie plus to co wyczytalem na forach o toshibie to mi to wystarcza i nigdy nie kupie tej marki.
Lolek
 

rys1153

New member
Powiem tak ja z kilkoma rzeczami sie zgadzam z Kikim ale na pewno zgadzam sie z tym co napisal w tescie ze jest to najlepsze 3d na rynku i ja tez tak uwazamze jest to najlepsze 3d jakie widzialem w tym roku na rynku. Co do Lg to ja tak to moze wytlumacze ze w Lg jest wiekszy komfort ogladania ale ostrosc , szczegoly itp sprawy bardziej pasuja mi w panasonicu czy tez w sonym hx 850. A oba modele dt jak i wt w 3d sa naprawde rewelacyjne. Co do Tosiby nie wypowiem sie bo nie jest to firma w kregu moich zainteresowan , za duzo moich znajomych mialo problemow z tymi tv i potem w serwisie plus to co wyczytalem na forach o toshibie to mi to wystarcza i nigdy nie kupie tej marki.
Lolek
to może jeszcze jedno pytanie panas dt50 czy wt50/47cali/,czy może zostać przy swoim sharp 40 830e tylko zwiekszyć mu ekran do 46 cali?/chociaz jak pisał KIKInizj poczekam na ten test Tośki 963vl
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja bym wybral wt ale sharp bedzie tanszy wiec to zalezy czy masz kase jak masz to kupuj wt ja bym tak zrobil.
Lolek
 

rys1153

New member
wt50

Witam ja bym wybral wt ale sharp bedzie tanszy wiec to zalezy czy masz kase jak masz to kupuj wt ja bym tak zrobil.
Lolek
i tak zrobię,sprzedam sharpa/ma dopiero 8 m-cy/,dołożę i wezmę wt50,ale jak napisałem poczekam na testy tośki 963vl,bo 3D lubię ,wygodniejsze pasywne a przy dobrym materiale różnic wielkich nie będzie/pożyjemy-,zobaczymy-wersja ruskiego powiedzonka, spolszczona/Dzięki LOLEK126
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam wt bedzie dobry wybor chyba ze trafisz na ferelny model jak ja dostalem wczoraj w firmie nowego laptopa bardzo dobrej firmy :) za 5 tys i od razu jest plyta glowna podobno zrabana wiec roznie moze byc. Tylko taka roznica jest ze moja firma ma tak podpisana umowe ze Pan przyjezdza i na miejscu calosc wymienia to co jest skrecone wiec serwis jest ok i zycze wszystkim zeby tak wlasnie serwis podchodzil jak serwis tej firmy od ktorej bierzemy kompy. A wracajac do panasonica to moze zdarzyc sie jeszcze tak ze za darmo bedzie przedluzona gwaranacja na kolejne 3 lata , bo oni maja takie myki pod koneic roku :-0/ Pozdarwiam
Lolek
 
Do góry