Oppo 103D czy Pioneer BDP LX58

ziomal216

New member
2
Za duze suby to za malego pokoju tez nie dobrze.

Tzn ja mam ponad 30m2 , dlatego celuje w zamknietego . Mozna je skalibrowac czytalem o czyms takim jak anti mode lub SVS ma tez cos dodatkowego



do kalibracji subow za pomoca mikrofonu , ten sub ma pelna cyfrowa kontrole DSP i bardzo duzo ustawien do wyboru na cyfrowym wyswietlaczu . Takze podobno mozna dostrojic pod kazde pomieszczenie .

Driver w tym subie to 13,5 cali oraz wzmak 1000W RMS , to chyba nie az tak duzy . Sama skrzynia to moze 50x50cm .

Dla porownania moj Rel T5i ma 8 cali driver , wzmaczniacz klasy A/B 125W i schodzi do 32hz . Ten SVS schodzi nawet do 16HZ .
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Zobacz jakie ja 2 klunkry mam
bf2462d0b8b82b1c6a8c98808daff348.jpg


I mam je skrecone na 25% glosnosci i jeszcze -10db na ampli. I daje...
35kg kazdy z 15 calowymi glosnikami.

Takze nawet jak duze kupisz i tak ich nie wykorzystasz przy tych 30m.
 
Ostatnia edycja:

ziomal216

New member
Zobacz jakie ja 2 klunkry mam
bf2462d0b8b82b1c6a8c98808daff348.jpg


I mam je skrecone na 25% glosnosci i jeszcze -10db na ampli. I daje...
35kg kazdy z 15 calowymi glosnikami.

Masz 2x15 cali suby ? wygladaja znakomicie . Najlepiej miec wlasnie 2 suby , jednak mi wystarczy jeden ale konkretny . Zalezy mi wlasnie na czystym dzwieku , precyzji , dynamice i konkretnym uderzeniu oraz zeby jak najnizej schodzil w pasmie .

SVS wprowadzil teraz nowe modele z 16 calowymi driverami oraz z aplikacja do obslugi ze smartfona . Tyle ze cena to juz 2,500 i 3 tys F za wersje otwarta lol . Pewne ten model otwarty to jakies 100 kilo bedzie .
 
Ostatnia edycja:

ziomal216

New member
3
f5a141a83af12641f797b4a01b97dc29.jpg

Tak bez maskownic.



2 takie suby otwarte to musza ladnie kosic hehe , widac zreszta ze caly sprzet masz konkretny . Ja narazie startuje w temacie kina ale z czasem zostane audioholikiem i coraz wiecej kolckow przybedzie lol

Juz teraz widze ze mnie to wciaga coraz bardziej , zawsz grzebalem w kompie i robilem wyscigi zbrojen ale tutaj widze ze temat jest o wiele bardziej kosztowny :D
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Im wieksza srednica glosnika tym nizej zejda. To sa otwarte suby wiec do muzy to tak wiesz. Do muzy powinny byc zamkniete suby bo sa bardziej dynamiczne.
Ale zchodza dosc nisko i maja moc bo wszystkie szklo pobilo sie w kredensie podczas testow. Oj joby od kobity wtedy dostalem.
 

ziomal216

New member
Im wieksza srednica glosnika tym nizej zejda. To sa otwarte suby wiec do muzy to tak wiesz. Do muzy powinny byc zamkniete suby bo sa bardziej dynamiczne.
Ale zchodza dosc nisko i maja moc bo wszystkie szklo pobilo sie w kredensie podczas testow. Oj joby od kobity wtedy dostalem.

Boje sie tylko ze jak kupie tego suba to za chwile bede chcial dokupic jeszcze jednego a potem i tak wymienie na otwarte .

Problem w tym ze mieszkam w apartamencie i nie chce ryzykowac utraty dachu nad glowa dlatego otwarty hehe i do tego izolacyjne podstawki zeby nie trzeslo podlaga . TZN sorry mialo byc zamkniety lol
 
Ostatnia edycja:
Do góry