Oppo 103D czy Pioneer BDP LX58

Snikers89

New member
Bez reklam
No ale widzialem fajne promocje ze za pol ceny szlo dostac takie suba wiec luzik.
Ja nigdy nie kupuje po oryginalnej cenie.
 

ziomal216

New member
No ale widzialem fajne promocje ze za pol ceny szlo dostac takie suba wiec luzik.
Ja nigdy nie kupuje po oryginalnej cenie.

To tutaj jezeli kierowac sie waga jak mowia koledzy ten SVS wazy prawie 50 kilo , ma 1000W mocy i to jest firma ktora sie specjalizuje w subwooferach . Wszedzie czytam ze znakomity stosunek jakosci do ceny . Mam okazje za 940F kupic uzywke , potem bedzie latwo sprzedac za podobna cene bo suby nie tanieja az tak bardzo . Mam czas na podjecie decyzji do piatku :razz: Rela bym sprzedal moze za 250F takze nie wiem co robic .:?
 

ziomal216

New member
Jak tam wolisz. Jak ci nie zal 😉

Dual SVS-SB 13 Ultra.jpg
SB13main.jpg

Tak wyglada taki sub :)
 

ziomal216

New member
To jest chyba 12 inch

Nie to nie jest 12 . Dokladnie 13,5 inch . Jak pisalem skrzynia ok 50x50 cm . Jest w miare kompaktowy :) .



No wlasnie troche zal za tą kase mam 2 tygodnie na Jamajce LOL .:p


No ale jak to mowia w kinie najwieksza role odgrywa centralny i subwoofer. Jak by nie patrzec od 80 w dol to 1/3 calego pasma
 
Ostatnia edycja:

ziomal216

New member
No wlasnie a jakie ty glosniki masz ?

Mam glosniki pewnej brytyjskiej firmy Q acousticks .
Q acoustics 3050 front , 3090 center , 3020 rear , 7000 LRi Atmos . Razem mam 7 glosnikow .



No i ta mala kosteczke Rel T5i lol

Ps. Cena tego suba nowego = cena wszystkich 7miu glosnikow . Ale powoli sie przesiadam na high end , zaczynam od blu raya hehe
 
Ostatnia edycja:

ziomal216

New member
Sub to pozycja nr 2 na mojej liscie high end . Glosniki jak dla mnie narazie graja wystarczajaco fajnie . Jak bede zmienial to na cos typu monitor audio gold , albo Kef ale narazie nie mam jakiegos cosnienia na to . Ale dobrej klasy sub by sie przydal bo ten Rel sie grzeje jak go krece na wiecej i niewiem ile biedak wytrzyma :(
 

RAF1977

Banned
Nie wiem jak tam bardzo się napaliłeś na tego suba ale w UK mamy taką firmę BK.
Robią tylko subwoofery.
Kiedyś robili dla Rela.
Ja mam takie dwa, model bk monolith plus.
Po 550 funtow po 500W.
Ja myślę że lepiej takie dwa niż jeden za 950.
Skrzynia też spora, 45kg chyba.
Do 20hz są kalibrowane.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja tez bym bral takie 2 BK niz 1 ten duzy. Choc ja preferuje jak glosnik jest z przodu i bass reflex jest takze z przodu. Lub tak jak sa 2 glosniki w subie skierowane do siebie.

A tak przy okazji to RAF odgapiles Avatar 😂
 

ziomal216

New member
Nie wiem jak tam bardzo się napaliłeś na tego suba ale w UK mamy taką firmę BK.
Robią tylko subwoofery.
Kiedyś robili dla Rela.
Ja mam takie dwa, model bk monolith plus.
Po 550 funtow po 500W.
Ja myślę że lepiej takie dwa niż jeden za 950.
Skrzynia też spora, 45kg chyba.
Do 20hz są kalibrowane.

Rafal tak na serio BK monolith niema nawet startu do SVS . Znam ta firme , oni sprzedaja tylko online niemaja nawet sklepu zeby tego posluchac gdziekolwiek . Znalesc takiego suba uzywanego jest ciezko . A kupic 2 nowe za ponad 1000£ to wole kupic SVS zobaczyc jak gra a potem ew 2giego . SVS to jest czolowka subwooferow porownac mozna z JL Audio e112 lub z velodyne DD15plus za o wiele wieksze pieniadze .
 
Do góry