Opienie o telewizorach 3lcd

toma001

New member
rogo4 napisał:
Witam
Trochę zmroziło mnie pytanie o cło, ale chyba jesteśmy w UNI chyba że Luxemburg nie jest w Uni. Odpowiem jak telewizor dojdzie( miejmy nadzieję). Tym bardziej że kolega zamówił dzisiaj taki sam ale 42 cale. Policzyłem (po numerach zamówień) ,że sprzedają około 80 różnych przedmiotów dziennie. Srednia ocen 4,80

no i jak sprzet doszedl? w jakim stanie?;) musiales cos doplacac? i co z gwarancja?
 

rogo4

New member
Nie telewizor jeszcze nie doszedł. Jak dojdzie dam znać. Cła i opłat nie może być bo identyvzną drogą zamawiałem narty. Doszły po około 10 dniach od wysłania kasy.
Qtass znalazł 50 calowego Samsunga.Wygląda nieżle. Ale brak jest opini o nim.W przeciwieństwie do KDF-E50A11E gdzie na niemieckim http://www.hifi-forum.de jest 2100 opini i50000 odsłon tego tematu
pozdrawiam
 

rogo4

New member
Mam prośbę do moderatorów,

Wydaje mi się ,że istnieje potrzeba na wydzielenie oddzielnej podgrupy telewizorów tylnoprojekcyjnych. Mamy dział plazmy i LCD . 3LCD to coś innego. Telewizory tego typu święcą triumf w USA i Japoni. Technologia plazmy kończy się. Będzie LCD lub 3LCD lub 3LCD z projekcją laserową. Trochę gubimy się na forum. Są 3 lub 4 niazależne linki dotyczace tego samego. Jest Sony w tej technologii jest Samsung jest Thomson. Ceny tego sprzętu są naprawde przystępne. Czuję że w Europie jest cichy bojkot na ten sprzęt bo w magazynach zalegaja tysiące paneli plazmowych.
pozdrawiam D.R.
 

sin111

New member
Bardzo mnei cieszy ze temat przeze mnei zalozony rozrosl sie az do tego stopia-wiedzialem o czym pisac.Obecnie przebywam w Dublinie i widze jak telewizory te schodza z polek a plazmy i lcd stoja i sie kurza.W najwiekszych irlandzkich sklepach rtv typu POWER CITY lub DIXONS producenci przescigaja sie w promocjach.Wcoraj czytalem w gazecie ze sprzedaja ten TV wraz z nagrywarka dvd(nie napisano jaka) za 1699 euro-i w konu kupie to cacko.Wszyscy zachwalaja i slusznie bo telewizor jest bardzo dobry jak za ta cene i ma na prawde swietny obraz.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH SZCESLIWYCH POSIADACZY TEGO CACKA!!
 

Jarek5_7

New member
30eur to za przesylki do 30kg. dolicz do ceny koszt przelewu itd.
wg sie nie oplaca. jak z netu chcesz kupic to w PL znajdziesz niewiele drozej.
 

toma001

New member
telewizor wazy 25,7kg wg sony.pl wiec jest ok, jak to sie nie oplaca? w Polsce znalazlem za 6100 tam jest za 5200 (w zaokragleniu) - 900 zl roznicy i sie nie oplaca?
a koszty przelewu - no nie przesadzajmy :)
 

Jarek5_7

New member
waga netto czy brutto? ubezpieczona przesylka?

przelew to 70zl minimum.

w dvtech.pl maja 50" za 6500 to za 42" ponizej 6k raczej zejda.

zostaje kilkaset zl. wg mnie nie warto ryzykowac i kombinowac?

poza tym chyba piszemy nie na temat...
 

rogo4

New member
Witam
dzisiaj otrzymałem telewizor Sony KDF-E50A11E. zamawiałem w TOPVISION Shop. Cena 1525 EUR z dostawą do domu. Żadnych kosztów ekstra , żadnych ceł. Eurogwarancja. Póki co wszyscy jesteśmy zadowoleni. Wydaje mi się że kolorystyka jest bardziej naturalna niż w plazmach. Idę szukać najlepszych kabelków i sposobów podłączeń tego czegoś. Na razie nie mogę uzyskać dźwięku na moim ukochanym zestawie BOSE 5:1 przez wzmacniacz Denona
pozdrawiam
 

bejo123

New member
Zakup Sony KDF-E50A11E

rogo4 Opisz, proszę tok postępowania przy zakupie KDF-E50A11E w TOPVISION Shop, bo cena jest b. atrakcyjna. Jaki jest okres oczekiwania na dostawę? Jak nawiązać kontakt? Czy możliwa jest korespondencja po polsku? Myślę, że nie tylko mnie to zainteresuje.
 

toma001

New member
Topvision podnisl ceny :( za wysylke licza sobie teraz 500euro!!! a sam tv jest za 1487 - czyli krotko mowiac porazka.
Ja zamowilem 42'' w PL za 6k we wtorek ma byc.
 

rogo4

New member
Witam
Topvision podnosi ceny tylko chwilowo w celu zablokowania zamówień w momencie gdy akurat nie mają tych telewizorów. Tak było i u mnie. Zamówiłem go gdy była cena 1435 Euro i zielone światełko z dopiskiem dostawa natychmiastowa. Dostałem e-maila z numerem konta i poszedłem do banku złożyć przelew. Dwa dni poźniej zrobiłem takie same zamówienie dla kolegi ale 42". Na trzeci dzień ze zdumieniem zobaczyłem, że telewizor kosztuje 1599 i jest w tym momencie nieosiągalny. Po jakimś czasie znowu była normalna cena tym razem 1422 Euro. Przesyłka kosztuje 90 Euro.Toma001 ma rację że w tym momencie przesyłka kosztuje 500 euro ale z powodu jaki opisałem powyżej. Od momentu wpłacenia pieniędzy do momentu kiedy przyjechali z telewizorami minęlo 2 i pół tygodnia. Przesyłka przyjechała spedyją Schenker Polska.Z dokumentu przewozowego wynikało, że sama przesyłka trwała 6 dni roboczych. Trochę długo ale warto było czekać. Można się z nimi porozumiewać po niemiecku po angielsku po francusku. www.topvision.lu Klikasz język ,później flagę polski
,w wyszukiwarce wpisujesz symbol towaru ,zamawiasz,wchodzisz do koszyka i dalej wiadomo.
pozdrawiam
 

doxar

New member
KDF i Stolik

Witam
Mam Pytanie
Czy kupowaliście Soniego KDF ze stolokiem w zestawie, czy stolik trzeba było dokupić osobno. Wiele ofert jest łączonych TV + stolik
Pozdrawiam
 

piastek

New member
KDF-E50A10 i KDF-E50A11E

Witam,

Czy dwa wymienione modele to odpowiedniki na rynku amerykanskim i europejskim czy zupelnie inne.

Sorki za glupie pytanie ale co sie stanie jesli puszcze film 1080p na KDF-E50A11E? Wiem ze obsluguje 1080i ale czy wogole wyswietli 1080p?

Piotr
 

Jarek5_7

New member
ja zaplacilem 6900 za kdf50 u autoryzowanego dealera sony polska. i 400zl za piecioletnia gwarancje.
 
Ostatnia edycja:

Milo

New member
3lcd

Witam mam pytanie apropo tych TV,juz jakis czas temu sie im przygladam i potwierdzaja sie moje przypuszczenia że jak za te pieniedze to nic lepszego :).Wracając do zapytania mianowicie,jak wygląda sprawa z konsolą jaki jest obraz grał ktos może na PS2 albo na Xboxie360 na tym TV jak sie sprawuje??I jeszcze który warto kupić 50" czy 42" w sumie cenowo nie jest to jakas duza róznica,a roznia sie paroma opcjami np w opisie na oficjalnej stroine www.sony.pl 42" ma Obraz 100 Hz Advanced 100 Hz Digital Motion a 50" nie ma o co chodzi??Z góry dziekuej za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry