Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
pioneer sx424

Ja mam dobre stare klasyczne radio z lat 70 , dokładnie produkowane w latach od 1972 do 1974

Zakres strojenia: FM, MW

Moc wyjściowa: 12 watów na kanał w 8ohm (stereofoniczny)

Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 70 kHz

Całkowite zniekształcenie harmoniczne: 1%

Współczynnik tłumienia: 40

Czułość wejścia: 6,5 mV (mikrofon), 3 mV (MM), 180 mV (DIN), 180 mV (linia)

Stosunek sygnału do szumu: 75 dB (MM), 85 dB (linia)

Wyjście: 180 mV (linia), 36 mV (DIN)

Impedancja obciążenia głośnika: 4ohm do 16ohm

Półprzewodniki: 1 x FET, 30 x tranzystory, 24 x diody

Wymiary: 431 x 146 x 347 mm

Waga: 7,9 kg

Akcesoria: antena typu FM T

Moc - 120V

aktualnie jest wystawione na sprzedaż

https://www.olx.pl/oferta/pioneer-sx424-CID99-IDsiGxw.html
 
Ostatnia edycja:
Byłem zwolennikiem nowości ale zachorowałem na klasyki ale Pioneer SX-1050 jest jak szlachetny kamień...piękny ten pionek sx424 też jest fajny panel przedni i gałki z prawdziwego aluminium i górna obudowa wraz z wstawkami z przodu po bokach drewno
 
Ostatnia edycja:
Zobaczcie jak wygląda cdik accu 560 po małym lifitingu z nóżkami antywibracyjnymi jak i boczkami z wyższej serii. Oczywiście na wklejenie zdjęć mam zgodę .. Producent nóżek antywibracyjnych robi specjalnie na wymiar dziurki aby pasowały do zabawek od Accu, tak aby zamienić je z tymi co są w oryginale.







W chwili obecnej Kolega na testach ma MA PL II.
 
W brzmieniu nie istotne, bo dla mnie najważniejszy w tym liftingu jest wygląd, a ten jest super, oczywiście są ludzie , którzy słyszą różnice jeśli mają podkładki pod elektronikę - ja nie słyszę, ale może mam za słaby słuch, nie wnikam w takie rzeczy tylko przyjmuje, że faktycznie ktoś słyszy jeśli tak mi mówi. Patrząc pod względem wyglądu mi się bardzo podoba.. to tak jak podświetlenie wewnętrzne w mercedesie, nie powoduje, że autem jeździ się wygodniej czy też szybciej, ale oczy się cieszą i o to chodzi, a swoje ten gadżet też kosztuje, a to "tylko" podświetlenie w trzech kolorach i nic więcej.. Do tego w tym modelu te podstawki dostaje się w komplecie, chyba, że ktoś liczy na większy upust to każdy wybiera co mu lepiej pasuje.

Ps. widziałeś monitor samsunga 49 cali do gier w centrum samsunga - mam zdjęcie tylko nie wiem gdzie je wkleić. :) Podobno mają mieć najnowszego NFS i będzie można testować(kierownica, pedały) - tylko kompa muszą zrobić bo coś im posłuszeństwo odmówił. Ale zabawa przednia na takim monitorku, aby mieć czas na granie. :)
 
Ostatnia edycja:
Ps. widziałeś monitor samsunga 49 cali do gier w centrum samsunga - mam zdjęcie tylko nie wiem gdzie je wkleić. :) Podobno mają mieć najnowszego NFS i będzie można testować(kierownica, pedały) - tylko kompa muszą zrobić bo coś im posłuszeństwo odmówił. Ale zabawa przednia na takim monitorku, aby mieć czas na granie. :)

Widziałem całkiem nie dawno będąc za granicą (mam gdzieś nawet fotki), kolos i wrażenia niesamowite, może i nawet bym go przytulił, ale mój obecny idealnie się wstrzelił rozmiarowo i boję się, że ten nowy - rodem z filmów SF, będzie mimo wszystko za duży.
No i ma mniejszą rozdzielczość od mojego, a już się przyzwyczaiłem do QHD.
Inna sprawa, że nie chce mi się jakoś grać od jakiegoś czasu.
Tak czy inaczej ta 49" 32:9, kozak ;)
Tutaj mamy rozbudowany wątek dot. monitorów, szczególnie 21:9 o których pisałem przechodząc różne "etapy", śmiało możesz wklejać:
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...ilips-21-9-stworzony-do-domowej-rozrywki.html
 
Ostatnia edycja:
Witam właśnie zakończyłem remont "mojej sali kinowej" bardzo dużo pomogły mi wasze wpisy, na temat ustawienia i kalibracji kina domowego. Jednak od razu po zakończeniu zastanawiam się nad rozbudową i ulepszaniem mojego zestawu. Proszę o ewentualne podpowiedzi i opinie. Obecny zestaw 5.1.2 wharfedale 10.7, 10.1,10cs, atmos monitor audio ct265 idc oraz sub wharfedale 10gx. Tv lg obłęd 65 b7v, amplituner onkyo 646, blurey onkyo 308, PS4.
 
Ostatnia edycja:
Jak będę w domu to wkleję, na mnie wrażenie zrobił monitor pomimo, że bardzo rzadko gram . Jest wypas 😀
Kolego gratuluję kina i życzę udanych seansów 😎
 
Norbert, gratuluje. Ładnie, to wszystko się prezentuje, fajny patent z lustrem, optycznie powiększa, także fajne mieszkanko ;)

Lolo,
zupełnie inne proporcje:

Super-Ultra-Wide-32-9-Samsung-monitor.jpg
 
Ostatnia edycja:
Lolo,
zupełnie inne proporcje:

Super-Ultra-Wide-32-9-Samsung-monitor.jpg

.... ale monitor, przeciez tego wzrokiem nikt nie ogarnie. Jestem ciekaw czy taki monitor jest wygodny. Siedziales przed nim?

Wydaje mi sie ze ten monitorek co mamy 34" 21:9 jest idealny. Juz on jest moze nawet ciut za duzy, ale innego bym nie chcial. Moze jedynie z wyzsza rozdzielczoscia jak twoj.

W pracy mam od miesiaca jako monitor TV samsunga 50" 4k, ale nie jest to zbytnio wygodne, niby ikony, tekst i przegladarke mam powiekszona i da sie obslugiwac ale dzisiaj zainstalowalem program specjalistyczny i wywalilo mi bardzo mala czcionke i musialem wstawac od biurka aby podejsc do tv i przeczytac.... wiec do ciaglej pracy to sie nie nadaje.
 
Do góry