Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Pięknie Ataszek.
Na takiej kanapie to można wypoczywać i delektować się dźwiękami od rana do wieczora. Co tam praca. :) Widzę również niezły ustrój rozpraszający (suszarka na pranie :) ). Nie gniewaj się, po prostu nie mogłem się powstrzymać. :) Wydaje mi się, czy nie zrobiłeś zdjęć RP250? Gdzie je schowałeś?
Bardzo ładnie to wszystko przemyślałeś i widać kawał pracy włożony, żeby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Szacunek :)Pozdrawiam

Fajnie że sie podoba !
Rozpraszacze muszą być :razz::razz::razz: takie czy inne :) - mały szczególik a zauważyłeś :p
Gdzie sa RP-250 ??? To 260-ki !!!
Teraz jeszcze może pokombinuję z kablami do stereo choć nie wiem czy coś zmienią przy tym ampli.
 
D
To pokażę Wam mój nowy zestaw audio do jadalniokuchni. Jako player USBridge czerpiący pliki z NAS-a. Z niego po USB ( jakiś chiński kabel) do DAC a Audiosynergii na Soekrisie. Następnie po RCA ( kabel na Duelundzie ) do starego Accuphase E 205. Paki to projekt ,,GoldenEye'' Audiosynergii. 20 kg wagi sztuka, mdf 25 mm z dodatkowymi wzmocnieniami wewnątrz, fornir kasztanowiec. Na górze tytanowy AudaxTW025A28 na średnio-nisko Peerless HDS 205 nomex.

Niestety zdjęcia nie wchodzą. Błąd podczas wgrywania. Wie ktoś dlaczego?
 
Postimage jest the best - chociaż kilka dni temu był problem z ładowaniem zdjęć, ale widać, że chwilowo mieli problem.
 
Musisz być niebieski wtedy nie ma limitów : ) Postimage wybierasz Hotlink dla for: wtedy pokazuje się właściwie pełno wymiarowo.
 
Postimage nie ma nic do rzeczy z wielkością załączników danego użytkownika (przy najmniej nie powinien).

Jeśli korzystasz z Postimage to
WIELKA PROŚBA DO WSZYSTKICH:
Używajcie linku "HotLink dla for", a nie "Miniatura dla forum"! ;)

Ideą korzystania z zewnętrznych serwisów jest to, że cała fotka pełnych rozmiarów wyświetla się od razu w poście. Nie zmuszajcie innych forumowiczów do klikania na miniatury, weźcie tez pod uwagę to że są różne przeglądarki, które nie zawsze radzą sobie z poprawnym wyświetlaniem miniatur.
"HotLink dla for" to jedyna słuszna opcja w tym przypadku.
 
Ostatnia edycja:
Nie, nawet w 4K.
I widzę jeszcze jeden problem z tym postimage. Te fotki które tu z niego wstawiłem parę dni temu zniknęły tam ( to pół biedy) ale także i tu.
Czyli to takie wstawianie na parę dni.

Zaznaczasz tą pozycje ?
 

Attachments

  • Bez tytułu1.jpg
    Bez tytułu1.jpg
    31,4 KB · Wyś: 55
U mnie wygląda to tak ,natomiast u ciebie jest jakby miniaturka która otwiera Postimage . Foto źródłowe 681 KB (bajtów: 698***184)

 
Do góry