Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dzięki za pochwały a i po wielu latach lektury tutaj znam "język" i humor niektórych :p wszędzie jest tzw. loża szyderców :hihi:
Co do sprzętu jestem więcej niż zadowolony !
Wiadomo że w miarę jedzenia apetyt rośnie i z czasem jakieś modyfikacje będą nieuchronnie :p
 
Dzięki za pochwały a i po wielu latach lektury tutaj znam "język" i humor niektórych :p wszędzie jest tzw. loża szyderców :hihi:
Co do sprzętu jestem więcej niż zadowolony !
Wiadomo że w miarę jedzenia apetyt rośnie i z czasem jakieś modyfikacje będą nieuchronnie :p

Nie loża a cała "sekta iluminatów":) Ale to nic, a i tak potem dają piątkę i po sprawie. Taki "czarny humor" u nas tutaj na forum.:D
Czy grasz na PS3 dalej czy to sentyment do konsoli? Ja też probuje cóż zagrać na swoje PS3 , ale po PS4 już nie do rady. Grafika odstrasza.
 
Ostatnia edycja:
Tak trochę z d....na TVP kultura Leci spektakl teatralny z Kasią Figurą za młodu aż se wyobrazilem jak...obracam głowę w prawo i mrugam do tej mojej :)co ciekawe ma ciemne włosy
 
Ostatnia edycja:
Nie loża a cała "sekta iluminatów":) Ale to nic, a i tak potem dają piątkę i po sprawie. Taki "czarny humor" u nas tutaj na forum.:D
Czy grasz na PS3 dalej czy to sentyment do konsoli? Ja też probuje cóż zagrać na swoje PS3 , ale po PS4 już nie do rady. Grafika odstrasza.

Dokładnie - sentyment pozostał do tej konsoli bo jak raz na pół roku włączę to huk ! Brak czasu a jak jest czas to i tak są inne ważniejszej rzeczy.
PS4 nie kupuje z w/w powodu.
Dzięki jeszcze raz wszystkim :blagam::blagam::blagam: i może jakieś jednak krytyki uwagi etc. ???:p
 
Dokładnie - sentyment pozostał do tej konsoli bo jak raz na pół roku włączę to huk ! Brak czasu a jak jest czas to i tak są inne ważniejszej rzeczy.
PS4 nie kupuje z w/w powodu.
Dzięki jeszcze raz wszystkim :blagam::blagam::blagam: i może jakieś jednak krytyki uwagi etc. ???:p

A co tutaj krytykować ? Ja by tylko zmienił tą "tumbę" na kwiatki , bo jak dla mnie, odstaję trochę aranżacją od reszty.:p:p Kwiatek też możesz zmienić na inny. Bardziej audiofilski. :razz: Palma na przykład. ;-)
 
Savron , nie pitol, są tytuły do których się wraca na PS3 ...

Nie tylko do PS3 się wraca. Ja czasem wracam nawet do starszych tytułów na starszych konsolach.

IMG_3210_zpsuj5qmcoc.jpg

 
Savron , nie pitol, są tytuły do których się wraca na PS3 ...

Ja wszystko rozumiem. Też mam 4 konsoli. Ale dawaj cię będziemy szczerymi. Do których gier wraca cię? Też czasami odpalam PS3 żeby zagrać w ICO , Shadow of Collossus i Dark Souls 1. Ale......już nie to samo co na PS4. Nie ma tego czegoś.... Magij już nie ma. A po drugiej: wprawię wszystkie gry z PS3 są albo w ofercie PSN albo remark na PS4. Nie widzę sensu w odpalaniu PS3. W cóż takiego Wy gracie? Z ciekawostki pytam. :)
 
Ja na PS3 wracam dla trofeów w tytułach, które porzuciłem w momencie zakupu nowych gier. Lubię też pograć w Red Dead Redemption - już nie mogę doczekać się wiosny i drugiej części już na PS4, i gier sportowych na PS Move.
Na PS2 czasem ze znajomymi zagramy w Tekkena tak z sentymentu. PSX mam oryginalnie spakowanego i nie gram. Wracam też czasem (ostatnio bardzo rzadko) do gier z Amigi: North and South, Cannon Foder.
 
Daj już spokój, patrząc z boku gdyby ktoś nie znał Twojej "natury", pomyślałby, że siedzą tu jakieś nastoletnie debile na forum. Nie zaniżaj poziomu takimi wpisami.
Wiem, że Borixon napisał to samo nt. Heco, co niektórych zabolało, ale co mają do tego inne popularne marki.
Ps. No i jak rzygasz, to rzygaj już przez "rz".



Armanig przecież Rafał napisał to dla żartów.... wiadomo dlaczego, aczkolwiek Borixon też nie chciał nikogo urazić.. niestety na tym forum wiele zestawów się powtarza i czasem niektórym coś pęka.. jakby wielu z nas kupowało zabawki różnych firm na pewno byłoby inaczej i nie byłoby takich wpisów. Ale nikt nikomu nie chce zrobić przykrości.. każdy ma to co ma i jak jest zadowolony to jest najważniejsze.

Natomiast zgadzam się z Rafałem, że nie nie trzeba mieć 20 lat żeby obniżać poziom dyskusji.. więcej nie będę rozwijał, bo szkoda czasu i zdrowia... Miłego dnia.
 
Pięknie Ataszek.
Na takiej kanapie to można wypoczywać i delektować się dźwiękami od rana do wieczora. Co tam praca. :) Widzę również niezły ustrój rozpraszający (suszarka na pranie :) ). Nie gniewaj się, po prostu nie mogłem się powstrzymać. :) Wydaje mi się, czy nie zrobiłeś zdjęć RP250? Gdzie je schowałeś?
Bardzo ładnie to wszystko przemyślałeś i widać kawał pracy włożony, żeby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Szacunek :)Pozdrawiam
 
Do góry