Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Duża różnica była dla Ciebie między tymi soprami ? Patrząc oczywiście również do ceny w stosunku do tego co otrzymujemy na plus w 3jce .
 
Duża różnica była dla Ciebie między tymi soprami ? Patrząc oczywiście również do ceny w stosunku do tego co otrzymujemy na plus w 3jce .

Nie chciałbym Cię skłamać bo słuchałem ich pod rożna elektronika. Charakter grania powiedzmy na podobnym poziomie, to już jest wysoka polka i nie ma miejsca na błędy, 3 są uważam to dużych pomieszczeń, nawet bardzo. 2 słuchałem tez prywatnie w pokoju 20mkw odwalonym akustycznie grubo i grały pięknie. Na salon 40mkw smialo można wkładać już 3 tak mi się wydaje, wizualnie robią wiele większe wrażenie niż 2. Nie odpowiem Ci dokładnie na pytanie o brzmienie gdyż składa się na to zbyt wiele czynników, zwłaszcza na tym poziomie. Rozumiesz.
 
Rozumiem, ja też tak sobie myślę, że 3 jki to przynajmniej do 35 m w górę.. 2 jki do 25 m można wstawiać nawet jak ktoś nie ma specjalnie akustyki zrobionej, oczywiście mówię o takiej profesjonalnej.. tak się tylko zastanawiam czy to jest taka różnica jak np w B&W między 804 , a choćby 803 nie wspominając wyżej, czy jednak jest to mniejsza różnica.
 
Ostatnia edycja:
Wszystko fajnie tylko faktycznie tv to jakas miniaturka i central bardzo maly sie wydaje. No i szafka nie wiem czy nie zaduza.

Lubie tego typu wystruj.

Poluj na olx, wczoraj byl central Celana ze starej serii za 400zl ale brazowy, dzisiaj juz zniknal. Podmianke moznaby zawsze zrobic. :)
 
Fakt to tylko 40 cali wcześniej na 14m2, central tak wygląda na zdj faktycznie nie ma tragedii z wielkością,co do szafki zdj przekłamuje co nie zmienia faktu że jest spora, zona oglądała różne firmy jak kupowaliśmy meble i głównym kryterium była szafka RTV bo mam kilka rzeczy do wstawienia , choć mojego hobby nie cierpi to tu się spisala,w zamkniętej części jest wzmak, strumieniowiec i minikomputer.Pzdr i dzięki za sugestie
 
Ikar ale każdego roku tv w szczególności 55 cale są tańsze, więc zapewne pewnego dnia upolujesz do swojego salonu :- ) Pytanie tylko jakiej firmy ? :)
 
Na zaprzyjaźnionym forum jest roczny 55xd9305 skalibrowany za 3,5k.
Świetna cena jak by było bliżej to chyba wybrałbym się na oględziny.
 
Jakby chcial, to juz przeciez 55" od tcl sa w niskich pieniadzach. Dla normalnego uzytkowania bez jakiegos jarania sie ze gdzies cos obraz o ulamek procenta lepszy wystarczy. Sam kupilem i jest ok. Jak ktos kinoman, HBO, Canal+ i podnieca sie obrazem to moze chce cos lepszego, ale dla zwyklego uzytkowania tak jak ja, gdzie caly dzien albo bajki albo jakies badziewne seriale zony leca to nawet szkoda pieniedzy na takiego TCL.
 
Do góry