Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Henry to nie Armanig jak już coś obieca to to zrobi... :)

Remipl popieram kolegów załóż swój wątek i zrób fotki jak poszczególne salki wyglądają z juz założonym i uporządkowanym sprzętem oraz opisz co gdzie i jak bo pogubić się można.
 
Gdzies my to juz slyszeli....

Pozdro dla Armaniga :)

Henry to nie Armanig jak już coś obieca to to zrobi... :)

Remipl popieram kolegów załóż swój wątek i zrób fotki jak poszczególne salki wyglądają z juz założonym i uporządkowanym sprzętem oraz opisz co gdzie i jak bo pogubić się można.

Ale wjechales na ambicje ,teraz to sie nie wykaraska:D.Pzdr

Armaniemu wjeżdżamy na ambicje do ponad 2 lat i nic.. głuchy telefon, więc i Henry może się wykaraskać :razz:
 
Pięknie mi tu jedziecie, całe lata wklejam tu zdjęcia, zachęcam innych, sam mam w galerii jakieś 50 zdjęc, a tu takie przykrości mnie spotykają :D
Bardzo nie ładnie Koledzy ;)
 
Armani, takie bajki to świeżakom można wciskać. Każdy forumowy wyjadacz wie, że Opusy i Marantz dawno wymarły śmiercią naturalną.... :razz: Technicznie rzecz biorąc - pokój z galerii nie istnieje ;-)

Lepiej Poka Atmosa na klipschu :D:D:D
 
Tys naszym najstarszym bratem, wiec powinienes swiecic przykladem :)

Ooo właśnie!!! Gdzie ten salon z "klipsami"? :)

Rempil, ale ten Twój aniołek się postarał. Super!

Henry, wreszcie się ziściło i stoją piękne R!!! :) Tylko gdzie reszta pod kino? A może tak jak Rafał, wchodzisz w świat stereo? Gratulacje
 
Remi rozj....... system super są te Phantomki nie dość że gra to jeszcze oko cieszy ,powiedz grasz na tym z telefonu czy coś bardziej wyszukanego ?

Henry gratulacje ,Rel to 7? nie widać na foto ,co za CA masz w stopce ?
 
...Tylko gdzie reszta pod kino? A może tak jak Rafał, wchodzisz w świat stereo?
Stereo na czele, ale kino też jest/będzie.
Docelowo oparte na KEF in wall, poza frontami i centralem, leżą w pudłach ale czasu brak, żeby wszystko skończyć.
Na chwilę obecną za tylne odpowiadają A360 i jest moc ;)

A co to za "lwica" leży na dywanie? :)
Jak to co? Pies obronny pierwszej kategorii, każdego obcego zaliże na śmierć, a i nawet z kotami się przyjaźni ;)

,Rel to 7? nie widać na foto ,co za CA masz w stopce ?
Piątka, ale docelowo będzie jeszcze jedna,
CA to małe pudełeczka - DacMagic, jeden do plików, drugi do CD, aż nie chce się wierzyć ile te maleństwa są w stanie wnieść do grania, śmiesznie tanie w stosunku do możliwości ;)
 
Stereo na czele, ale kino też jest/będzie.
Docelowo oparte na KEF in wall, poza frontami i centralem, leżą w pudłach ale czasu brak, żeby wszystko skończyć.
Na chwilę obecną za tylne odpowiadają A360 i jest moc ;)
Fronty na tyłach to musi być moc! ;-)
Jednak docelowo komplet z on-wall od KEF będzie miodzio.

Piątka, ale docelowo będzie jeszcze jedna,
CA to małe pudełeczka - DacMagic, jeden do plików, drugi do CD, aż nie chce się wierzyć ile te maleństwa są w stanie wnieść do grania, śmiesznie tanie w stosunku do możliwości ;)
Czyli dobrze widziałem REL'a mimo, że zdjęcie niewyraźnie. :p
Poważnie masz plan wykorzystać REL'a do kina?
Frontów w stereo chyba nie będziesz wspierał? ;-)
Sporo osób chwali to małe pudełeczko od CA ;-)
 
U mnie ostatnio, również CA CXU działa jako DAC z Xiaomi MI box po optyku i jest znacząca poprawa w porównaniu do połączenia MI z Denonem X4100 poprzez HDMI. Wszystko stało się bardziej rozjaśnione i przejrzyste. DAC w amplitunerze jest niezły, aczkolwiek w BD Cambridge gra lepiej. Porównanie na Tidal-u.
 
5f21f370922bf1776792b76b9fc86c33.jpg


Jeszcze przed AS byłem posłuchać kilku pozycji z oferty. [emoji6]
 
Te ze zdjęcia to 2, słuchałem u nich również 3. Raz z Metronome, innym razem z D’Agostino a jeszcze innym i chyba pierwszym z Mcintosh 8000, źródła różne, od Naima po Pro-Ject ;)
 
Do góry