Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Jeszcze nieukończone... ;)
11.jpg
 
No proszę... co ja tu widzę...:)
Gniazdko Henrego :eek:k:
Z czego ta ściana? Ciekawie wygląda.
Pomieszczenie sprawia przez nią wrażenie bardzo wysokiego.
Więcej fotek, lepszej jakości prosim. ;-)
Nie widzę co tam w tej RTV-ce czarnego siedzi.
Jest tego trochę. To wszystko klocki Marantza?
TV "stary"? Na dużej ścianie wydaje się niewielki.
 
Ogarnę wszystko, to wrzucę więcej.
Jeszcze sporo do zrobienia.
Z tej perspektywy wygląda na wysokie, a w rzeczywistości jest poniżej 2,8m, za to szerokość 4,5m więc w końcu jest przestrzeń dla kolumn.
RTVka ma 1,9m i znalazło się w końcu miejsce na Technicsa ( w całości ;) ).
Na ścianie są płytki i pod nimi cała instalacja schowana, a TV wbrew pozorom wydaje się większy niż był w mieszkaniu.

Jescze jedna w trochę lepszej jakości, w rogach "specjalne ustroje akustyczne" :D .... no i mój czworonóg obronny się załapał ;)
6.jpg
 
Henry to już mieszkasz w swoim nowym domku?

Specjalne ustroje? Masz na myśli choinkę? Hehe

Fajne te płytki
Kefy jakoś mniej mi się podobają.... czórny to czórny.
 
Ooo... Teraz widać, że jest przestrzeń.
Elegancko to wygląda. Wiadomo, że powoli sobie dograsz szczegóły.
Psisko piękne! Moje Chłopaki o takim marzą.
Muszę szczelnie ogrodzić teren to i u nas nowy członek rodziny zawita.;-)
Nie intetesują go kolumny? :) Z tego co widzę to ma wywalone na wszystko :p
Napisz jeszcze jak grają R-ki u Ciebie? Widzę, że z akustyką już coś kombinujesz, żeby było idealnie.
 
Już od 2 tygodni w nowym, więc jeszcze sporo ważniejszych rzeczy do ogarnięcia.
Kefy dopiero dzisiaj rozpakowane więc się wygrzewają.

Lolo, na żywo pooglądaj, posłuchaj, to zmienisz zdanie, ja z czarnego się wyleczyłem, suby i elektronika w czarnym i wystarczy ;)

Lobos, na pewno czeka mnie jeszcze sporo do zrobienia pod kątem akustyki, wiem co i gdzie będzie trzeba poprawić, ale to z czasem.
Psiak jest fajny, tylko musisz wziąć pod uwagę, że to jednak "zwierze społeczne", a do tego wszędzie zostawia masę kłaków.... dla dzieciaków na pewno bezpieczny, krzywdy nie zrobi. Potrzebuje jednak sporo uwagi, jest niewyżyty i ciągle chce się bawić ;)

a co płytek, to są to INCANA ATLANTIC http://incana.pl/media/public/projects/incana/upload/img/19/19/3/18451/z/18451.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wszystko w swoim czasie. Pomyśl, że to dopiero początek na nowym.
Tak jak piszesz, sporo ważniejszych rzeczy jest do ogarnięcia na wstępie.
Jednak to co daje wiele radości czyli muzyka już cieszy uszy i to najważniejsze. ;-)
Gratulacje i baw się dobrze w tworzeniu salonu i nie tylko.:)
P.s. płytki ciekawe. Robią fajne wrażenie. Jest tych wzorów teraz masę.
W prawym rogu na foto to jakiś mały REL? :)
 
Już od 2 tygodni w nowym, więc jeszcze sporo ważniejszych rzeczy do ogarnięcia.
Kefy dopiero dzisiaj rozpakowane więc się wygrzewają.

Lolo, na żywo pooglądaj, posłuchaj, to zmienisz zdanie, ja z czarnego się wyleczyłem, suby i elektronika w czarnym i wystarczy ;)


To gratulacje, teraz zacznie się montowanie szafek, wieszanie lamp kupowanie dywanów... powodzenia w nowym domu. Mnie już drugi rok żona męczy z meblowaniem, już mam dość --- ale już od niedawna dzieciaki mają swoje pokoje więc chyba się uspokoi :)

Może będzie okazja kefów posłuchać :) Bo myśl mnie naszła na jakąś podmiankę kolumn, wczoraj wystawione na sell i jest odzew, może akurat zrobi się podmiankę na Kef, Arie lub ML.

Przedwczoraj Kef r700 były wystawione na alledrogo za 5700zł pół dnia postały. Świetna cena?
Kolumny KEF R700 Czarne (7115227779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Już od 2 tygodni w nowym, więc jeszcze sporo ważniejszych rzeczy do ogarnięcia.
Kefy dopiero dzisiaj rozpakowane więc się wygrzewają.

Lolo, na żywo pooglądaj, posłuchaj, to zmienisz zdanie, ja z czarnego się wyleczyłem, suby i elektronika w czarnym i wystarczy ;)

Lobos, na pewno czeka mnie jeszcze sporo do zrobienia pod kątem akustyki, wiem co i gdzie będzie trzeba poprawić, ale to z czasem.
Psiak jest fajny, tylko musisz wziąć pod uwagę, że to jednak "zwierze społeczne", a do tego wszędzie zostawia masę kłaków.... dla dzieciaków na pewno bezpieczny, krzywdy nie zrobi. Potrzebuje jednak sporo uwagi, jest niewyżyty i ciągle chce się bawić ;)

a co płytek, to są to INCANA ATLANTIC http://incana.pl/media/public/projects/incana/upload/img/19/19/3/18451/z/18451.jpg

Remipl, To to chyba nie salkę kinową budujesz , a cały kompleks kinowy.:lol: Bomba!
HENRY, gratuluje zakonczenia budowy:popcorn:. Wszystko pięknie, ale dla mnie piesek the best:lol: Czarne panele dają swój urok. Brawo.
 
Będzie w końcu godne miejsce na prezenty od Ciebie, ale jeszcze troszkę musi poczekać... tydzień, dwa ;)

A Remi faktycznie szaleje, tam dopiero będzie się działo, choć już i tak ma imponującą salkę.
 
Ostatnia edycja:
Czy to są te mega sztos głośniki z "drgającymi uszami" :D
@Remipl
Co to za cudaczne głośniki na podstawkach na pierwszym zdjęciu?

Devialet Phantomy rozrabiają, ale też rozbrajają ;)
Tak, wychył membrany to 4 cm! One pompują takie ciśnie w pomieszczeniu, że dosłownie mogą zrzucać rzeczy z półek. W środku tego maleństwa jest masa elektroniki, niemal zero powietrza. Mimo to grają całkiem fajnie.
Polecam podejść do najbliższej znanej sieciówki Top dystrybutora Yamahy i posłuchać.

Ogarnę wszystko, to wrzucę więcej.
Jeszcze sporo do zrobienia.
Z tej perspektywy wygląda na wysokie, a w rzeczywistości jest poniżej 2,8m, za to szerokość 4,5m więc w końcu jest przestrzeń dla kolumn.
RTVka ma 1,9m i znalazło się w końcu miejsce na Technicsa ( w całości ;) ).
Na ścianie są płytki i pod nimi cała instalacja schowana, a TV wbrew pozorom wydaje się większy niż był w mieszkaniu.
Henio, nie ma to tamto, zakładaj swój wątek ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry