Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No dobra wszystko już rozumiemy ale wracając do kalibracji i połączeń głośnikowych to trzeba przyznać ze pojęcia nie mają ciekawy który to salon.

Stary Browar Poznań :)
Jak wrócę to zerknę czy przed kalibracja mozna wybrać sposób podłączenia.
A co sądzicie o moich przypadłościach z tunerem sat i dźwiękiem połączenia cyfrowego?
 
Nadal czekam na podstawy i białe maskownice... więc nie jest to final version ;)
U widze, ze tez poszedłes w białe maskownice. Tez mam,a le jednak na codzien zakladam czarne (blisko kominek i kotlowia) a białe raczej od święta, choć najbardziej wolę bez (jak wszyscy chyba :D )
Co do salonu Denka w Starym Browarze - to chyba jednak się nie pomylili. Nie mam o nich pochlebnego zdania. Niestety to co Ci powiedzieli dokładnie odzwierciedla ich wiedzę i doświadczenie.
 
Ostatnia edycja:
He,he. Od razu przypomniał mi się ten filmik "Reduktor Szumu". Czyli Krzychu białe maskownice zakładasz jak mają przyjść koledzy audiofile, żebyś widział w ich oczach zazdrość?:D
 
Wydaje mi się że jeżeli chodzi o Poznań to ja wybrałbym KORIS.Do browaru nawet nie wjeżdzałem.
Koris to jeden z najlepszych salonow w Polsce jakie odwiedziłem. :eek:k:
He,he. Od razu przypomniał mi się ten filmik "Reduktor Szumu". Czyli Krzychu białe maskownice zakładasz jak mają przyjść koledzy audiofile, żebyś widział w ich oczach zazdrość?:D
Nie do końca. Trochę się przeliczyłem z tymi białymi maskownicami. Maja nieco bielszy odcien niż lakier na kolumnach, a u mnie przynajmniej chyba czarne wyglądają na bardziej spokojne, te białe mocno podkreślają agresywny kształ i chyba są nieco drażniące, ale Black dorzucił je niemal gratis, więc są ;) Może u Ultiego będą się bardziej komponować? Możliwe, biała komoda, nowoczesny wystrój, mogą u niego zdać egzamin.
 
Ostatnia edycja:
Eh, czasu mi tak brakuj, że już głupoty robię.
Żonka gorąca leży a ja zdjęcia wstawiam :/
Zobaczcie sobie w końcu bo i tak długo Was trzymałem w napięciu.
Jak pamiętacie, miałem dylemat z centralnym.
Pierwsze zdjęcia pokazują jego brak bo wstępnie chciałem powiesić go na białej półce nad TV.
Jak powiedziałem, że chcę w środkową szufladę to żonka była zła, że taką ładną komodę psuję.
Udało mi się ostatecznie ją przekonać, tym bardziej, że kupiłem kabel idealnie na wymiar i nie starczyłby nad TV :)
Odnośnie Korisa to przesłuchałem tam wiele godzin, niestety ich oferta nie była tak atrakcyjna jak w Starym Browarze, ale za to przewody kupiłem w Korisie bo w browcu mieli tylko Dali z drogimi bananami Qed-a. Łącznie chciali za komplet 2700 a kupiłem w korisie za 1400 :)

Monitor usunę bo i tak na TV kompa obsługuję :)
Pewnie zwrócicie uwagę na dziwne plamy na ścianie, One są tylko na zdjęciach jak zapalę główne światło. Są to kryształy i robią wiele rozbłysków i tak dziwnie na foto to wygląda, jakby była ściana niedoschnięta lub surowa :) W realu tego tak nie widać ;)

No to oglądajcie, Tylne sfotografuję jutro albo w sobotę to wtedy jeszcze Wam dokleję.
 
Ostatnia edycja:
Wow! Gratulacje , brawo "ulti". Estetycznie , z gustem i perfekcją! Nu i sprzęt pierwsza klasa:lol:. ja by jeszcze wielki obraz nad TV powiesił by , tak powiemy 2,5 metra długości i z 50 cm wysokości , można z tą "wieżą Elfa" co na podłodze masz. Nu i masz kwiatki :D, co na tym forum jest obowiązkiem :D. Pozdrawiam od całego serca. Szacun.
 
Fajnie podoba mi sie, w prostocie sila. Tak trzymac!
Srebrny Marantz bardzo ladnie sie tam prezentuje ;)
Tylko powiedz mi, co tam robi ten mniejszy tv? Oszczedzasz wiekszego brata? :) Czy chwilowo zalatales wolna przestrzen, do czasu jak dokupisz wzmacniacz i CD? :D
Mysle ze jak ochloniesz, to predzej czy pozniej tam sie znajdzie, a pasowalby Ci tam dodatkowy sprzet, oj pasowal :D
 
Witam.
Wczoraj dotarły do mnie Q-Acoustics 2050i (wielkie dzięki dla blackninja :eek:k:)
Wyrwałem się na godzinę z pracy, żeby je chociaż rozpakować :D Stąd bajzel wokoło :)
Z góry sorry za trzęsącą się fotografującą rękę mojej żony -> jakość fotek ;)
Na razie głośniki napędzane będą NADem, przewody QED.

hxuj.jpg

vxa6.jpg

gnu9.jpg

q7oh.jpg

7qus.jpg

rcfw.jpg

kg41.jpg

s0al.jpg

nczy.jpg

6sss.jpg

9ewj.jpg

75h8.jpg

lya0.jpg

9g38.jpg
 
Fajnie podoba mi sie, w prostocie sila. Tak trzymac!
Srebrny Marantz bardzo ladnie sie tam prezentuje ;)
Tylko powiedz mi, co tam robi ten mniejszy tv? Oszczedzasz wiekszego brata? :) Czy chwilowo zalatales wolna przestrzen, do czasu jak dokupisz wzmacniacz i CD? :D
Mysle ze jak ochloniesz, to predzej czy pozniej tam sie znajdzie, a pasowalby Ci tam dodatkowy sprzet, oj pasowal :D

Tak jak pisałem to monitor od kompa, którego już nie ma. On się przydawał bo o wiele mniej prądu bierze niż TV :) Jak pamiętacie z tyłu TV jest mój PC-et :) Zastanawiam się czy Wam pokazać ten bałagan z tyłu. Parę poduszek tam też wrzuciłem aby akustykę poprawić :p
 
Ulti, czułem, że będzie elegancko i nowocześnie. Super! Poczekam jeszcze na finalne szlify, końcowe rozmieszczenie, central, biale maskownice i biale podstawki, no i oczywiście na gorącą żone. ;)

K@mil, tez mi się podoba.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuje za słowa uznania od ekspertów ;)
Ale oczywiście to nie koniec inwestycji.
jak wspomniałem, czekam na płyty kamienne i białe maskownice.
Oprócz tego cała ta ściana za sprzętem będzie obłożona panelami akustycznymi (białe kwadraty 05mx05m)
Wiec po tych zabiegach będzie koniec prac :)
Ale przed świętami się z panelami nie wyrobię. Zamówienie zbyt długo trwa:(
Jak tylko przyjdą podstawy i maskownice to pstryknę jeszcze jakieś fotki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Central zostaje tak jak na drugiej połowie zdjęć. Chyba, że macie inny pomysł.
Nie za bardzo mogę sobie wyobrazić powieszonego nad TV.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
T 752.
Teraz zaczyna się zbieranie na jakiś wzmak..
Jak tam piecyk się sprawuje? Szkoda że wtedy już nie robili modułowo, jak obecne, teraz wystarczy wymienić płytkę i ma się najnowsze dekodery i złącza HDMI. Ale zakładam że brzmieniowo musi być co najmniej dobrze :)
A najważniejsze że jest full PRE-OUT. Fajny wzmak i będzie nowy uśmiech :)

PS: nie zapomnij zagłosować tutaj: http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/101349-jakich-marek-macie-amplitunery-kina-domowego.html ;)
 
Do góry