Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie grzeje Ci się ten dekoder N-ki pod komodą? Pochwal się co za sprzęcik masz pod te kolumny podłączony? Widzę że jakiś DAC też gości w zestawie?

Szczerze mówiąc , dekoder daje radę. Nie miałem pomysłu na niego, dlatego wylądował po spodem.
To "małe czarne " to nie jest DAC, niestety, a przedwzmacniacz gramofonowy Pro-Ject Phono Box SE. Już starsza wersja , nie produkowana niestety.
Reszta to Harman: CD 750, wzmak tranzystorowy HK 675 oraz taka fanaberia, radio z " kręconą " skalą Harman TU 910.

robiz
 
Ulti, jak idą prace? ;) Przed świetami chyba skończysz? Jestem ciekaw koncowego efektu, choc chyba moge już gratulowac w ciemno ;)

Witam
Wczoraj zamontowałem ostatnią półkę dla głośnika tylnego.
Również wykonałem w końcu ten test audyssey. (nie przechodził jak miałem ustawienie w bi-amplingu, musiałem połączyć jednym przewodem)
Wszystko już pięknie wygląda i gra, ale oczywiście zawsze muszą być jakieś problemy.
Jeden opisałem w innym temacie ale nie otrzymałem odpowiedzi :(

http://www.hdtv.com.pl/forum/jak-podlaczyc-x-y-z/40571-podlaczenie-amplitunera-z-tv-2.html

Drugi powstał wczoraj jak chciałem w końcu uruchomic jakiś film z komputera z połączeniem cyfrowym.
Cisza, nic nie słychać, ampli nie reaguje po włączam jakiegoś film z DD lub DTS też cisza.
Tak samo przez HDMI, normalny dżwiek jest ale jak włączę film DD lub DTS to cisza...
Z zestawem komputerowym logitech Z-680 jaki miałem wcześniej, nie było żadnych problemów.
Zdjęcia wstępne już mam, postaram się jutro zamieścić.
 
Ostatnia edycja:
Ulti też jestem ciekaw jak to u ciebie wygląda, trzymasz wszystkich w niepewności....:)

Wiem, wiem, sam się "spalam w blokach" :(
Miałem zamiar to pokończyć w zeszłym tygodniu.
niestety przez cały tydzień miałem łącznie 3 godziny dla tego sprzętu.
Dacie wiarę? takie cudo stoi w salonie a ja się tylko z tym mijam... :(
W trzeci dziań ustawiłem to w godzinę a pozostałe dwie siedziałem z żoną i nie mogliśmy wzroku oderwać, nie pamiętam kiedy się tak zawiesiliśmy :)
Nadal czekam na podstawy i białe maskownice... więc nie jest to final version ;)
 
Dawaj foty :)

Do mnie dosłownie przed chwilą dotarły Q-Acoustics 2050i HGL białe i już mnie nosi w pracy, żeby jechać do domu i je rozpakować, ustawić i popodziwiać troszkę :p
Jak się z wszystkim ogarnę postaram się też jakieś foto wrzucić z unboxingu i w ogóle :)
Pozdr.
 
Witam
Wczoraj zamontowałem ostatnią półkę dla głośnika tylnego.
Również wykonałem w końcu ten test audyssey. (nie przechodził jak miałem ustawienie w bi-amplingu, musiałem połączyć jednym przewodem)
Wszystko już pięknie wygląda i gra, ale oczywiście zawsze muszą być jakieś problemy.
Jeden opisałem w innym temacie ale nie otrzymałem odpowiedzi :(

http://www.hdtv.com.pl/forum/jak-podlaczyc-x-y-z/40571-podlaczenie-amplitunera-z-tv-2.html

Drugi powstał wczoraj jak chciałem w końcu uruchomic jakiś film z komputera z połączeniem cyfrowym.
Cisza, nic nie słychać, ampli nie reaguje po włączam jakiegoś film z DD lub DTS też cisza.
Tak samo przez HDMI, normalny dżwiek jest ale jak włączę film DD lub DTS to cisza...
Z zestawem komputerowym logitech Z-680 jaki miałem wcześniej, nie było żadnych problemów.
Zdjęcia wstępne już mam, postaram się jutro zamieścić.

Co znaczy nie przechodzi w Bi-amp uaktywniłeś w opcjach Bi-amp?
 
Jak mialem jesze samo stereo to ustawilem na bi-ampling.
Jak podlaczylem wszystkie glosniki to podczas konfiguracji audyssey wyskakiwal blad zlego podlaczenia prawego frontu, ze niby odwrotnie.
Jak wstawilem zworki i podlaczylem jednym przewodem to przeszlo bez problemu.
Rozmawialem z salonem denona i powiedzieli mi, ze to normalne. Bi-ampling powinno sie ustawic po pozytywnej konfiguracji audyssey.
 
Ostatnia edycja:
Jak mialem jesze samo stereo to ustawilem na bi-ampling.
Jak podlaczylem wszystkie glosniki to podczas konfiguracji audyssey wyskakiwal blad zlego podlaczenia prawego frontu, ze niby odwrotnie.
Jak wstawilem zworki i podlaczylem jednym przewodem to przeszlo bez problemu.
Rozmawialem z salonem denona i powiedzieli mi, ze to normalne. Bi-ampling powinno sie ustawic po pozytywnej konfiguracji audyssey.

U mnie przed kalibracją się pyta czy standardowe podłączenie czy bi-amp, i uważam że to też przed kalibracją powinno się robić a nie po. Co do tego komunikatu o złym podłączeniu , to poczytaj trochę na forum, jest to ponoć normalna sprawa w Denonach i należy ten komunikat zignorować jeżeli mamy pewność prawidłowego podłączenia.
 
A to nie wiedziałem że to taka "przyjaźń" tych dwóch marek? Wiedziałem że Denon serii 3xxx ma takie same bebechy jak Marantz serii 7xxx, ale jakoś ich razem nie łączyłem. W sumie to po zastanowieniu jest logiczne:)
 
Do góry