Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak w temacie.

Z czystej ciekawości lub może też trochę dla uporządkowania wiedzy na temat jak bardzo są popularne amplitunery danej marki na Forum oraz jak odzwierciedla to rynek.

Osoby, które jeszcze nie mają amplitunera kina domowego, ale decycja jest podjęta i w najbliższym czasie planują zakup równiez proszę o wzięcie udziału w ankiecie ;)

Nazwy firm są ułożone alfabetycznie. Niestety ankieta przyjmuje jedynie 16 opcji więc znalazły się w niej statystycznie te najbardziej popularne wg wyszukiwarek cenowych (dziękuję za wszystkie propozycje). Jeśli ktoś ma amplituner KD innej marki, proszę o dopisanie w temacie.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Fajny temat,pomysł na plus.

A może by tak założyć temat na temat marek zestawów głośnikowych ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
Krzysztofradio ile razy można glosować ?

Ps Kilka lat temu robiłem taką ankietę wygrał HK potem Onkyo 3 Yamaha Zobaczymy jak lobby zmieniło gusta i rynek
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Chyba tylko raz:) Bo mnie się wyświetla że już głosowałem. Nie to żebym zamierzał kilka razy glosować, tak po prostu z ciekawości:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krzysztofradio ile razy można glosować ?
Ps Kilka lat temu robiłem taką ankietę wygrał HK potem Onkyo 3 Yamaha Zobaczymy jak lobby zmieniło gusta i rynek

Jakie znowu lobby, nie przesadzaj ;D

Tylko bez sztucznego podbijania Marantza proszę:)

No wlasnie ;)
Proponuje aby te osoby ktore nie maja w sygnaturze swoich zabawek, glosuja a nie udzielaja sie na forum, napisaly kilka slow o swoim sprzecie, ew. wpisaly model. Unikniemy w takiej sytuacji nieznanych "klikaczy".
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Każdy może głosować tylko raz oczywiście (zaznaczyłem w opcjach ankiety odpowiednią opcję ;) ).
Niestety nieuczciwych podbijaczy nie unikniemy, ale traktujmy to raczej jako zabawę, nie żadne lobby. Pomysł właściwie wziął się z tego, że ilość członków Marantz Club szybko rośnie (przynajmniej na forum). Zobaczmy ilu jest członków w poszczególnych klubach ;)

A może by tak założyć temat na temat marek zestawów głośnikowych ;)
Czyń honory :) aczkolwiek sprawa znacznie trudniejsza. Znacznie więcej jest producentów kolumn niż elektroniki, ankieta jak wspomniałem przyjmuje jedynie 16 wariantów. Producentów amplitunerów znalazłem ponad dwadzieścia. Niektórzy mają bardzo wyszukane, uznane, drogie lub niszowe kolumny. Ciężko będzie.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym chciał złożyć mały apel dla Tych którzy nie posiadają sygnatury, aby w miarę możliwości uczynili tą powinność, ułatwia to orientację, dyskusję i zapamiętywanie osobników audio i videofili:)

"Członek" to chyba niezbyt trafne określenie użytkowników:razz:
Dokładnie bo może nie same członki szperają na tym forum:D hehe:p (tak jakoś mi się wymknęło hehe:))
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
"Członek" to chyba niezbyt trafne określenie użytkowników:p
Dokładnie bo może nie same członki szperają na tym forum:D hehe:p (tak jakoś mi się wymknęło hehe:))
Przecież nie napisałem wulgarnie, a klubowicz to jakoś mi nie pasowało ;)
ale głodnemu chleb na myśli... :D

Ja bym chciał złożyć mały apel dla Tych którzy nie posiadają sygnatury, aby w miarę możliwości uczynili tą powinność, ułatwia to orientację, dyskusję i zapamiętywanie osobników audio i videofili:)
To też świetny pomysł ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
widzę że onkyo napiera. Krzysiek tak polemizował a widzę, że tam organizuje niezła batalię na rzecz onkyo. Ciekawe czym tych członków przekupuje:D hehe:p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym chciał złożyć mały apel dla Tych którzy nie posiadają sygnatury, aby w miarę możliwości uczynili tą powinność, ułatwia to orientację, dyskusję i zapamiętywanie osobników audio i videofili:)

Mamy tez pewnosc ze glosuja te osoby ktore faktycznie posiadaja dany sprzet ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
A Krzysiek to nie moze spac w niedziele o 5 30 rano tylko zaklada ankiety na forum? Ze mnie sie smiali ze non stop mam rozterki dot. amplitunera, widze ze mam konkurencje ;P

Zaglosowalem oczywiscie na Denona! ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Bo Denon to trochę jak VW, rozreklamowany pocztą pantoflową a w sumie niczym się niewyróżniający :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry