Muzyka hi- res

lobos

New member
Bez reklam
Szkoda, że póki co jest mało nuty w plikach najwyższej jakości :-(
Taki Empik powinien się tym zainteresować i każdą płytę mieć w 24 bitowym FLAC-u ;-)
 

sihborx

New member
co prawda to prawda ale i tak jest lepiej niż jakbyśmy mieli tylko SACD ;)
Na szczęście jest kilka zagranicznych ciekawych sklepów.

Ale jak widać Polska to bogaty kraj i jak nie trzeba się wysilać aby zarobić (mowa o dystrybutorach/ sprzedawcach). Dziwny kraj.
Ludzie chcą płacić za muzy w hi-res czy za BLuray a polscy dystrybutorzy jakoś mają to gdzieś ;)
 

kwasior21

New member
Co za swiat. GOnitwa i przeganianie za "nowa jakoscia" grania.A ja wlaczylem sobie ostatnio Wojciecha Pilichowskiego w jakosci cd i zmiotlo mnie totalnie.
Po pewnym czasie smialo moge stwierdzic , ze dobrz nagrana plyta cd potrafi tak zagrac ze zadne hiresy nie sa potrzebne.Tylko niestety takich plyt malo .:(
 
Ostatnia edycja:

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
co prawda to prawda ale i tak jest lepiej niż jakbyśmy mieli tylko SACD ;)
Na szczęście jest kilka zagranicznych ciekawych sklepów.

Ale jak widać Polska to bogaty kraj i jak nie trzeba się wysilać aby zarobić (mowa o dystrybutorach/ sprzedawcach). Dziwny kraj.
Ludzie chcą płacić za muzy w hi-res czy za BLuray a polscy dystrybutorzy jakoś mają to gdzieś ;)
Polski serwis też jest https://gaude.pl/pl/index.html

Co za swiat. GOnitwa i przeganianie za "nowa jakoscia" grania.A ja wlaczylem sobie ostatnio Wojciecha Pilichowskiego w jakosci cd i zmiotlo mnie totalnie.
Po pewnym czasie smialo moge stwierdzic , ze dobrz nagrana plyta cd potrafi tak zagrac ze zadne hiresy nie sa potrzebne.Tylko niestety takich plyt malo .:(

Pomyśl jakbyś to samo nagranie usłyszał w hires albo DSD ;)
 

Janusz111

New member
Witam wszystkich.Mam problem z przeczytaniem ostatniej strony przerzuca na inny temat,też przerabiałem temat muzyki dvd-audio,sacd czy flac 192\24 itp.Polecam program mediainfo pokaże wszystko z czym masz do czynienia.Mam płyty Dire Straits wydanie SACD,DVD-audio,na moim sprzęcie nie słyszę różnicy ,może lepszy sprzęt będzie lepiej słychać.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Używam jako odtwarzacz na telefonie. Czyta chyba wszystko, szybko działa i łatwo wyłączyć wszelką equalizację. Jak najbardziej polecam na telefon.
 
Pewnie że da radę, radzę tylko pomyśleć od razu nad minimum 2 dyskowym modelem. Urządzenie jest fajne i bardzo fajnie się je zapełnia.
Kolekcja filmów,zdjęć ,muzy itp ,po paru latach robi wrażenie.
Ja zaczynałem od modelu z dwoma dyskami a teraz mam już ich dziesięć.
 
Do góry