Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

quasimodek

Member
Bez reklam
Wiesz, na tym forum niektórzy już tak mają że widzą niekoniecznie tylko to co autor zdjęcia chciał pokazać. Prawda armanig? B-)

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

lm648

Banned
widać,że lolek jest jest w 100%-ach polakiem hehe:D

.... czy aby to nie jest drwina :grin: ... .. przypomnij sobie o swojej "świętości', którą tak niedawno podkreślałeś w innym wątku ... no i jak to jest? .... "jak Kalemu ukraść to jest źle ale jak Kali ukradnie to jest dobrze" .... aaaaaaaa zapomniałem Tobie wolno :grin:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Im 648 - Kolego, a moze to jest tak jak wlasnie napisales, ze to zalezy wlasnie od tego czy ktos jest Kalim i kradnie czy jest sie Kalim ktoremu wlasnie cos ukradziono ??? Wtedy punkt widzenia sie zmienia diametralnie.. wazne jest to zeby swoje zdanie miec gdzies po srodku - bo jest uczciwe, a przy tym nie dogryzac bez podstawnie, czy tez nie byc uszczypliwym w stosunku do drugiej osoby - bo to jest chamskie...
Tylko jest w Polsce jeden problem - chodzi wlasnie o uczciwosc i umiejetnosc cieszenia sie szczesciem np swojego Kolegi, sasiada itp. Wiele Polakow tego nie potrafi - niestety. A na swiecie ludzie podchodza do tego typu rzeczy z duzo wiekszym dystansem i ze zrozumieniem niz my...
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Im 648 i tu byś się właśnie mylił;). Wszystko widzisz w szarych barwach. Mistrzem w bezczelnym dogryzaniu i wytykaniu czegoś jesteś Ty:D. Tak to się nie odezwie ale jak tylko wywęszy jakiś spisek czy możliwość zaczepki to momentalnie się pojawia. Nie ukrywam że czekałem na to heh i długo nie czekałem. A co do lolka to właśnie widać, że jest to swojak;) i za to go cenie, nie zawsze się muszę z kolegą zgadzać. Ale po dłuższym obcowaniu wiem, że to jest swojski facet i właśnie widać to na zdjęciu :). Co najlepsze to kolega lolek potrafi coś napisać ciekawego, informującego i wie co w trawie piszczy;). Ja tam się cieszę jak coś ktoś kupi coś sobie ciekawego sprawi, dla tego wklejać zdjęcia swoich nabytków, bo to aż serce rośnie:). A kolega lolek ma co pokazywać, tak jak np pięknego mietka:D, a w środku swojak który nie błyszczy metką od armaniego i to się ceni;). Im 648 założę się że lolek tak tego nie odebrał jak Ty to odebrałeś, zawsze widzisz tą ciemną stronę, a strony są dwie ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy luzik,ladna pogoda sie robi , trzeba myslec o wczasach pod palmami.. :)
A propo zdjec to ja tak jak pisalem w innym watku jestem przeciwnikiem wklejania zdjec, ale niestety czesc ludzi ma taki, a nie inny charakter i oczywiscie by pisali ze: " ze on tez ma slonia na zlotym lancuszku" wiec wklejam zdjecia, ale ciesza mnie bardziej zdjecia innych niz swoje.
Jedno jest pewne Koledzy i mowie to szczerze- duzo bardziej sie cieszylem kupujac moj pierwszy samochod - nowa skode felicje ( zebyscie mogli to zobaczyc co ja wyprawialem w tej felci jak wyjechalem z salonu to szal...;-) niz kolejne nowe samochody , ktory kazdy od poprzedniego byl o klase wyzszym .. tak samo pierwsze KD mnie bardziej rajcowalo ( caly urlop 26 dni spedzilem ogladajac filmy ) niz obecne ktore jest o mega lepsze i mega drozsze...
A zdjecia naprawde wklejacie z glowa, bo pamiętam jak mojego kumpla z jego rodziny obcykano ze wszystkiego co ma cos drozszego w domu i tylko dlatego ze Gosc wystawil swoje zdjecie w calej okazalosci ze swoja rodzina na tle pieknego domu z numerem domu i ulica :) do tego piekna lsniaca w sloncu nowiutka A 6 i wstawil takie zdjecie na NK.. Jakies 2 miesiace pozniej wszystko mu wyniesli z domu co bylo cenne wlacznie ze spodniami i koszulami od Armaniego :)
Takze skromnosc tak jak zawsze mowilem poplaca w kazdej sytuacji i normalny czlowiek na poziomie takiego kogos bedzie zawsze szanowal i docenial. A jesli tutaj sa tacy co chwala sie i dla tego wystawiaja swoje zdjecia to znaczy ze cos maja z glowa i naprawde powinni sie nad soba gleboko zastanowic.
I jestem przekonany ze w wiekszosci wypadkow ludzie tutaj wkladaja swoje zdjecia czy robia opisy ( ktore sa bardzo przydatne do zadawania pytan odnosnie posiadanego sprzetu na priv ) ze wzgledow uzytkowych, a nie ze wzgledu pochwalenia sie...
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Twoja maszyna tez spoko, ale mysle ze ta z mojego zdjecia prosciej sie nia jezdzi:)
Co do zegarka to tak, ja pozuje, tak jak pisalem I love watches - a lot of watches :)
Savron widzisz a jednak mozna sie pomylic - zwykle sandaly i zwykla koszula z Wolczanki w tym wypadku, nie wspomne o plecaku gdzie firme zakleilem, bo juz jej nie lubie i zreszta plecak tez juz jest na smieciach :). Ale jak jeszcze kiedys bede mial mozliwosc zrobienia zdjecia przy tego typie maszynie to specjalnie dla Ciebie zaloze koszule i buty z Europy Zach. Spodnie nie koniecznie zmienie, bo lubie firme Levis.
A mam pytanie skad wiesz ze to dobry zegarek, bo ja sie interesuje zegarkami to moze bym sie domyslil( a przynajmniej kilka modeli bym strzelil, ktore sa podobne, a ktore znam) co to za zegarek ale czlowiek , ktory nie bardzo sie orientuje to mysle ze nie wie co to jest za zegarek- jestem na 100% przekonany ze nie masz bladego pojecia jaki to model i jakiej firmy... Pozdrawiam.
Hmm. "LOLEK" widzę że obraziłeś się :(. Naprawdę tylko żartowałem i w jakikolwiek sposob nie chciałem i nie chcę cie obrażać . Przykro mi że to tak odebrałeś , naprawdę. Tutaj przy wszystkich i dużymi literami napiszę" SORRY LOLEK! Co do zegarków, mam tylko dwa i noszę ich tylko w skrajnych wypadkach. Podczas pierwszej wojny światowej i w przypadku choroby teściowej :mrgreen:, której nie mam. Będę strzelał: "Timex"?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hmm. "LOLEK" widzę że obraziłeś się :(. Naprawdę tylko żartowałem i w jakikolwiek sposob nie chciałem i nie chcę cie obrażać . Przykro mi że to tak odebrałeś , naprawdę. Tutaj przy wszystkich i dużymi literami napiszę" SORRY LOLEK! Co do zegarków, mam tylko dwa i noszę ich tylko w skrajnych wypadkach. Podczas pierwszej wojny światowej i w przypadku choroby teściowej :mrgreen:, której nie mam. Będę strzelał: "Timex"?

Kolego nie obrazilem sie, jakbym sie obrazil to napisalbym Ci 3 konkretne zdania i byloby po zawodach. Po drugie ja nie naleze do tych osob co takimi wpisami by sie przejmowali, bo ja mam na co dzien czym sie przejmowac , a za to mi placa wiec bardziej tam musze skupiac swoja uwage. Po trzecie wydaje mi sie ze pisanie w tym watku o ciuchach chyba bez sensu bylo, ale spoko ja jestem z tych normalnych i z siebie rowniez umiem sie posmiac :).
I po czwarte odnosnie zegarka to nie kupuje takich zegarkow jak Timex nie ublizajac tym osobom, ktorzy takie zegarki kupuja. Po prostu inne firmy lubie zarowno pod wzgledem wygladu, uzytkowania jak i awaryjnosci, wiec dlatego napisalem ze na pewno nie wiesz co to jest za zegarek, bo ja tez mialbym problem z odpowiedzia na zadane Tobie pytanie, pomimo ze interesuje sie zegarkami.
A Armanig tylko dlatego to napisal bo wie o moim hobby :)., w przeciwnym wypadku nie napisalby o tym..

A jesli juz tak zegarek Cie zainteresowal to tutaj masz link do tego modelu - od koloru , do wyboru w zaleznosci co kto lubi ( kolorystka cyferblatu, bransoleta - pasek) Zycze milego ogladania i naprawde polecam noszenie zegarkow :). Bez wzgledu na ich cene - bo to jest najmniejsze znaczenie, jest to fajny gadzet i wyraza osobe, ktora nosi taka "zabawke" Choc zdaje sobie sprawe, ze nie wszyscy lubia zegarki.
Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.


https://www.google.pl/search?q=tiss...-ICIBQ&ved=0CDgQsAQ&biw=1600&bih=799#imgdii=_
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra, wyluzujcie, dziś nasze święto ;)

Heh, dokladnie :)

pomylki_8.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po jednym soczku na glowe i spac :) Wszystkiego naj naj wszystkim mezczyznom, ktorzy choc troszke maja w sobie dziecka :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co, Szaranowicz i Szpakowski irytuje? Wiem ze przez wielu nielubiani, ale ja tam wole Fife w ojczystym jezyku :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Nie no, właśnie odwrotnie - bawi i cieszy :) Ja preferuję wersję Fify tylko w języku ojczystym :)
 

werf

Active member
Bez reklam
A propos komentatorów
Miałem okazje słuchać w drodze relacji w fm na żywo z finału ME 2012 Hiszpania-Włochy w języku Węgierskim bezcenne
 

mateo85

New member
Apropos dzieci jestem właśnie po seansie Lego Movie jeśli ktoś w przeszłości bawił się klockami to ten film go powali jest mega! Wszystko jest z lego:D do tego jest śmieszny(angielska wersja) i dużo się dzieje! Polecam:thumbup:
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To sobie na dokladke, ogladnij jeszcze swietnie przedstawioną historie firmy LEGO:

[youtube]9gNaJD3t3xM[/youtube]
 
Do góry