Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

Rifrafy

New member
E tam nie do konca rozumiem tej generalizacji, przecież lwia czesć dziewcząt to równiez niewyrośnięte dziecioki tylko po prostu lepiej się z tym kryją :p
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja to nawet z teściem w Fife przywalę czasem, ale on tylko reprezentacjami chce grać...
 

wiolkajolka

New member
Drodzy panowie, ja jako kobieta sobie wypraszam - wszystkie kosmetyki i ciuchy są nam niezbędne do życia i proszę tego nie porównywać do elektronicznych gadżetów, bez których dacie radę żyć :p A my wydajemy na kosmetyki, bo musimy - bez głupich płatków kosmetycznych nie zmyjemy makijażu, a jak o zmyciu makijażu mowa - trzeba go czymś zmyć, a żeby go zrobić ile rzeczy potrzeba! Osobiście wam zazdroszczę, że macie produkty do wszystkiego i nie potrzeba wam miliona różnych buteleczek pod prysznicem, ale jak już mówiłam - jest nam to wszystko niezbędne do życia! :p
 

justys4

New member
Mezczyzna powinnien być męzczyna - przede wszystkim.A to ,że niezależnie od wieku -lubi sobie pograc w plejke to nie grzech :).Wszystko jest dla ludzi ;)
 

ameliak

New member
Ja osobiście uważam, że każdy powinien mieć coś co go kręci i dzięki czemu może się zrelaksować i rozerwać. W przypadku wielu mężczyzn są to własnie gadżety :D I osobiście mi to wcale nie przeszkadza, o ile nie popada się w skrajność. Mój znajomy przez pewien czas był tak zajarany wszystkimi nowinkami technologicznymi, że przeznaczał na nie prawie całą swoją wypłate, a to już nie było zdrowe podejście do tematu :p
 

anitawysocka

New member
mężczyzna

Ja to wolałabym żeby mój mężczyzna troszkę dorósł, bo tak to faktycznie czuję się jakbym w domu miała nie dwójkę, a trójkę dzieci...
A to już za dużo nawet na moje siły
 

mabarttosz

New member
Witam wszystkich,
To jest małe ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat nieco z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W poprzednich latach kursy wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że przesyłano niezwykle nietypowe akcje na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez kursy języków obcych po treningi sportowe. Nie wyłącznie wsparcie finansowe.
Jeśli chętny wolontariusz nie zdąży przesłać swojej kandydatury w najbliższej edycji akcji, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się co roku.
Najlepszego,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.
 
36wiosen i konsola nadal się nie nudzi. Dziecko 10lat i swoją ps3 ma, razem to na movie i gry z kamerą cykamy. Żona hmmm....dla niej gra to strata czasu kiedyś była teraz od czasu do czasu z nami w Tekkena czy na movie pogra, wieczorami to seanse filmowe i każdy jest zadowolony z KD.
Teraz kwestia Ps4 ale zobaczymy co Św.Mikołaj przyniesie ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

kingare

New member
No właśnie konsola jest super, bo można pograć i w lekkie, przyjemne gry z dzieciakiem, a wieczorem na spokojnie w coś powazniejszego, jak np. Last of us. Takie gry jak Bloodborne też są super, a ich nie ma na PCtach.
 
Do góry