Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio z cyklu Mega Fabryki było o LEGO :D
Sam cisnę z synem na PS3 w wersje lego ;)
Oj miało się te zestawy, jeszcze za czasów PeweXów
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Mój dziadek był marynarzem i zawsze jak wracał z długich zagranicznych rejsów to wpadało mi nowe pudełko klocków lub $ na zakupy do Pewexu. Ale była frajda... Wspominam to do dziś ciepło...
 

Piomakusz

New member
Raz takie dostałem w Pewexie. Dałem 5$ kupiłem 2 czyste kasety TDK i dostałem kilkadziesiąt centów w takich papierach
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Czyli dwie pieczenie na jednym ruszcie.. :D
Fakt, nie ma co pisać, zawsze można się pochwalić w galerii "Nasze zestawy" ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
O, dobry temat odkopales :)

Szkoda że tego zdjęcia lolka już nie ma ;-)

Co do grania i bycia dużym dzieckiem to się trochę przez te 7 lat zmieniło. Dzieci widzą teraz rodziców grajacych na komórkach i konsolach. One w przyszłości nie będą mówić w małżeństwach, że ktoś jest dużym dzieckiem. Chociaż awantury o zabieranie czasu przez gry pozostaną :)
 

Bamubki

New member
Może jesteśmy dalej małymi dziećmi lecz zabawki są droższe ale to nic nikomu nie powinno przeszkadzać. My mężczyźni lubimy zabawki drogie i fajne a najlepiej jak to jest w postaci elektroniki albo mechatroniki to wtedy jesteśmy w 7 niebie :) Trzeba być sobą!
 

danjo

New member
To prawda coś w tym jest ... ja już mam wymówkę ponieważ mam kilku miesięcznego syna i jak kupuje sobie jakieś większe zabawki to twierdzę że za jakiś czas dla małego będzie ona idealna a póki co sam się nią bawię, mam ostatnio taką zajawkę na modele rc
 

Klamka11

New member
Oczywiście, że się zgadzam. Każdy facet to jednak małe dziecko. Potrzebują dużo ciepła i opieki. A jak pojawia się choroba i ból to już w ogóle masakra.
 

jurandc

New member
Nie bardzo rozumiem fascynację tymi wszystkimi gadżetami elektronicznymi, ale jakoś niespecjalnie utrudniam życie mojemu mężowi, który z kolei kocha te wszystkie gadżety. Na szczęście nie jest nocnym, nałogowym graczem, tylko od czasu do czasu cos sobie zapoda.
 

Stefek79

New member
Ja gram w diablo 3 od 3 lat przegralem juz jakies 3000 godzin . Partnerka toleruje ale syn juz nie, ma 2/5 roku i jak widzi tate z mycha to juz wymysla i maze flamastrami po scianie .... Za to filmy wszyscy uwielbiaja ogladac zlaszcza maly , im wiecej muzyczny tym lepiej .
 
Do góry