Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

Pingu

New member
heh...
Do złego nie warto się śpieszyć na dobre warto poczekać, a między czasie warto zaopatrzyć się we wszystkie zabawki jakie facetowi są potrzebne do szczęścia:)

Ona wydaje na kosmetyki, ciuchy, buty biżuterie nie wiadomo ile. Po prostu idź z nią do marketu wydaj trochę kasy na to co lubi, zmiękcz ją parę razy. Potem na jakąś okazję zaproponuj TV..

To dobre, zwykle zakup nasz mocno nadwyreża budżet, więc skąd wziaść kase na zmiękczanie?

Dlatego ja wole tą ostatnią część tematu i zmięknięcie ze 2 razy dziennie codziennie prze conajmniej tydzień, po takiej kuracji to każda żona uzna iż TV to musi być co najmniej 60 cali.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Zanim się ożenicie,wybadajcie jaki poglad na tą sprawe ma przyszła żona?Jak już jest po zawodach,to taniej od "zmiękczania " jest po prostu zmienić żone,lub ją o tym zamiarze poinformować-działa..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mozna jeszcze prosciej, po prostu kupic, nawet bez informowania, postawic, przeczekac krzyki. Szybko, tanio, zadnych dodatkowych kosztow na zmiękczacze :)
 

Pingu

New member
U mnie akurat od ślubu zaczęła sie prawdziwa przygoda z HiFi, tak naprawdę zestaw do dźwięku kupiliśmy sobie za pieniądze zebrane na ślubie. Żona chciała mieć dobre głośniki i sprzęt do słuchania radia i muzyki, ja marzył o dżwięku do filmów. Wszystko pogodziliśmy :) walczyła tylko z subem ale on jest całkowicie niezbędny do wszystkiego to wiadome. Sub do dziś jej się nie podoba ale z reszty zadowolona choć nienawidzi tego jak ja zawsze musze wszystko przed filmem ustawiać.

A dodam, że finalnie kupiliśmy coś dużo lepszego i dużo bardzoej rozbudowanego niż sobie to ona wyobrażała, ale jak już zezwolenie było to i hamulców nie było :D
 

xeo151

New member
Bez reklam
Tytuł tematu trochę głupi jak i takie stwierdzenie. Przecież to, że lubimy elektronikę, gadżety i samochody nie czyni nas dzieciakami, to tylko takie gadanie często zazdrosnych kobiet.
 

RafałS

New member
Ja niestety nie mam tyle szczęścia. ;/ W moją coś trafia gdy tylko widzi jak "bezproduktywnie tracę czas". Ciągłą walka... ehh
 

sam hydrauli

New member
Ja już jestem trochę w podeszłym wieku ,ale i te lata mają swoje prawa i lubimy ze swoją wrócić do młodych i pograć trochę.
 

Rafal7

Banned
Mówicie, ze faceci są dziećmi i małżonki nie pozwalają za bardzo wydawać pieniędzy na nasze zabawki.
Napisze wam tylko tyle, kupiłem wczoraj psp3 i od wczoraj moja żona bębni w tenisa i mówi że trzeba tv na 55 cali wymienić bo ten za mały to mi pasuje :eek:k:
Tak to były gadki że na co konsola duży dzieciak ze mnie :D
Teraz tv chce zmienić bo ten to za mały, a tez były śpiewki że na co wymieniać jak ten jest dobry :wink:
a tu proszę jednak nie jest dobry, z reszta ja już to od dawna wiedziałem ze jest za mały :D
Trzeba w kobiecie coś zaszczepić i potem jakoś poleci :lol:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mówicie, ze faceci są dziećmi i małżonki nie pozwalają za bardzo wydawać pieniędzy na nasze zabawki.
Napisze wam tylko tyle, kupiłem wczoraj psp3 i od wczoraj moja żona bębni w tenisa i mówi że trzeba tv na 55 cali wymienić bo ten za mały to mi pasuje :eek:k:
Tak to były gadki że na co konsola duży dzieciak ze mnie :D
Teraz tv chce zmienić bo ten to za mały, a tez były śpiewki że na co wymieniać jak ten jest dobry :wink:
a tu proszę jednak nie jest dobry, z reszta ja już to od dawna wiedziałem ze jest za mały :D
Trzeba w kobiecie coś zaszczepić i potem jakoś poleci :lol:

To gratulacje !!!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Savron

Well-known member
Bez reklam
napisał "armanig"-"Widze na zdjeciu przyzwoity zegarek, wiec domyslam sie ze to Ty Lolek pozujesz przy maszynie? "
Ale wiesz zegarek to dobry , a sandały i koszula? Dla czego koszula nie od "Armani" albo "IVL"? A sandały nie "Salamander"? :D. A plecak? A spodnie ? Nie "armanig", to chyba nie "lolek". Z takim dorobkiem sprzętowym i w takich sandałach? Nu co ty, nie wierzę ja w to:-D:-D:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widze na zdjeciu przyzwoity zegarek, wiec domyslam sie ze to Ty Lolek pozujesz przy maszynie? :)
Maszyna owszem zacna, chociaz wolalbym tą ponizej:
https://www.youtube.com/watch?v=su7gNQf8gK8&list=FLxAUGdToT-jrWBO2WF99QLA&index=186

Twoja maszyna tez spoko, ale mysle ze ta z mojego zdjecia prosciej sie nia jezdzi:)
Co do zegarka to tak, ja pozuje, tak jak pisalem I love watches - a lot of watches :)
Savron widzisz a jednak mozna sie pomylic - zwykle sandaly i zwykla koszula z Wolczanki w tym wypadku, nie wspomne o plecaku gdzie firme zakleilem, bo juz jej nie lubie i zreszta plecak tez juz jest na smieciach :). Ale jak jeszcze kiedys bede mial mozliwosc zrobienia zdjecia przy tego typie maszynie to specjalnie dla Ciebie zaloze koszule i buty z Europy Zach. Spodnie nie koniecznie zmienie, bo lubie firme Levis.
A mam pytanie skad wiesz ze to dobry zegarek, bo ja sie interesuje zegarkami to moze bym sie domyslil( a przynajmniej kilka modeli bym strzelil, ktore sa podobne, a ktore znam) co to za zegarek ale czlowiek , ktory nie bardzo sie orientuje to mysle ze nie wie co to jest za zegarek- jestem na 100% przekonany ze nie masz bladego pojecia jaki to model i jakiej firmy... Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A na trzecim planie załapał się Donald na rowerze :)

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej

Kolego flaszka Ci sie nalezy bo ja co prawda z rok temu je ogladalem rowniez na tv i nie zauwazylem Donalda, a faktycznie jest gosc podobny. Brawo:) Widocznie ja wieksza uwage skupialem na motorze. Zreszta tam bylo wiele motorow bo to nie tylko ten jeden tam byl. Grupa znajomych sie pewnie zebrala i przejazdem akurat byli w Wawie... A motorki byly przednie.
 
Do góry