Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

NotForYou

New member
A ja jestem dzieckiem i mam w sobie dziecko :D I jestem miłośnikiem hdtv połączonego z kinem domowym. kocham grać na konsoli w takim ustawieniu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
^^^
Jak kazdy chyba na tym (i nie tylko) forum :)
Szkoda jedynie ze to hobby takie drogie.
 

PanienkaKa

New member
Oczywiście, że każdy mężczyzna powinien miec coś z dziecka i mieć swoje hobby, chociażby nie wiadomo co to było! Dzięki temu czuje się spełniony, a każda kochająca kobieta na pewno nie powinna tego krytykować, a raczej wspierać swojego mężczyznę i pomagać mu:) Szczęście jednego gwarantuje szczęście obojga;P
 

SunTzu

New member
heh...
Do złego nie warto się śpieszyć na dobre warto poczekać, a między czasie warto zaopatrzyć się we wszystkie zabawki jakie facetowi są potrzebne do szczęścia:)

Ona wydaje na kosmetyki, ciuchy, buty biżuterie nie wiadomo ile. Po prostu idź z nią do marketu wydaj trochę kasy na to co lubi, zmiękcz ją parę razy. Potem na jakąś okazję zaproponuj TV..
 
Ostatnia edycja:

zibciu

Member
Nie zgodzę się z przedmowcą. Utwardza się sam. Jej zadaniem jest sprawić, aby sobie po wszystkim zmiękł... ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Ale ona lepiej żeby była miękka, czy jak kto woli jędrna... nie wspominając o innych właściwościach ;) hehe
 

zibciu

Member
Ale co za ból będzie, jeżeli ona będzie twarda i przez to on nie będzie miał okazji do zmięknięcia (po z powodu braku "w trakcie")

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry