Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

Caparzo

New member
Bez reklam
Może jesteśmy dalej małymi dziećmi lecz zabawki są droższe ale to nic nikomu nie powinno przeszkadzać. My mężczyźni lubimy zabawki drogie i fajne a najlepiej jak to jest w postaci elektroniki albo mechatroniki to wtedy jesteśmy w 7 niebie :) Trzeba być sobą!

To prawda coś w tym jest ... ja już mam wymówkę ponieważ mam kilku miesięcznego syna i jak kupuje sobie jakieś większe zabawki to twierdzę że za jakiś czas dla małego będzie ona idealna a póki co sam się nią bawię, mam ostatnio taką zajawkę na modele rc

Oczywiście, że się zgadzam. Każdy facet to jednak małe dziecko. Potrzebują dużo ciepła i opieki. A jak pojawia się choroba i ból to już w ogóle masakra.

Dokładnie tak jest .... znam to doskonale duże dziecko i tyle, mój mąż kupuje niby zabawki dla naszego synka tylko cały czas zastanawiam się po co naszemu ośmio miesięcznemu Jankowi modele rc przyznam szczerze nie mam pojęcia, ale mój mąż dzielnie sie nimi zajął

Nie bardzo rozumiem fascynację tymi wszystkimi gadżetami elektronicznymi, ale jakoś niespecjalnie utrudniam życie mojemu mężowi, który z kolei kocha te wszystkie gadżety. Na szczęście nie jest nocnym, nałogowym graczem, tylko od czasu do czasu cos sobie zapoda.

zalatuje spamem :spam::spam::spam::spam: skąd to się wzięło
 

Horalka

New member
Moj chlopak ma 26 lat a jest fanem wszystkiego co interaktywne. Żaden prezent go tak nie cieszy jak gadżet, nowy play, gra itp. :D ale to już jego cały urok :p
 

Technoziom

New member
Faceci uwielbiają dostawać różnego rodzaju gadżety, nic ich tak nie cieszy jak właśnie takie prezenty. Bezprzewodowa myszka, nowy tablet, to to co faceci uwielbiają!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kojarzę te autobusy,jednak wcześniej nic nie wspominałeś,że wozisz Gimbazę.
Pisałeś tylko że jesteś często za kółkiem :p:-D:wink:
 
Do góry