Lg 42lm620s

arcymag

New member
Moje pytanie do posiadaczy tego modelu- czy można ustawić kanały kablowe razem z kanałami cyfrowymi naziemnymi? W opcjach autowyszukiwania mam albo "kablówka" , albo "antena", albo "satelita", ewentualnie "kablówka z satelitą", lub "antena z satelitą", ale "anteny z kablówką" nie ma. Jak wyszukam kablówke to nie mam cyfrowych naziemnych a jak wyszukam antene to nie mam kablowych. Troche lipa bo te cyfrowe odbierają niebo lepiej i tvp1 w hd. Może jakoś w ręcznym ustawianiu da się to ogarnąć?

P.S.
Nie weim czemu mogę przeglądnąć tylko pierwsze dwie strony tego wątku. Jak chcę przejść na 3 stronę wyrzuca mnie do jakiegoś tematu z działu blueray.
 

Cipciaqu

New member
Witam, posiadam LG 42LM620s z zainstalowanym modułem CAM od Cyfry+ i układ kanałów mam dokładnie taki jak narzuca Cyfra+.
Chciałbym dorzucić NTC z anteny zewnętrznej tak żeby numeracja kanałów nie dublowała się, żebym mógł programom NTC nadać własną numerację od numeru 9999 w dół. Jak to zrobić?
 

michal77

New member
Kanałom NTC możesz jedynie zmieniać kolejność na liście, tylko satelitarnym możesz zmieniać numerację i kolejność na liście.
Choćby kanały satelitarne miały mniejsze numer, to i tak najpierw będą naziemne.
 

arcymag

New member
Przymierzam się do zakupu dysku. Czy dysk zewnętrzny 2,5' z usb 3.0 bedzie kompatybilny? Czy będzie można na nim nagrywac udycje z tv cyfrowej?
 

slawek2535

New member
Czesc Koledzy, mam takie jedno pytanko. Mianowicie mam 620S o przekątnej 42 cali i chcialbym dokupic wieszak. Mam maly problem bo nie wiem jaki wieszek poradzi sobie z moim problemem, telewizorek musi zaslonic wlacznik od swiatla w danym pokoju. Swiatlo mam na pilota itp. wiec to mi nie bedzie przeszkadzalo ale czy bedzie ten wlacznik przeszkadzal telwizorowi badz wieszakowi ? Wrzucam zdjecie :


e096b2617f290a25.jpg







Jaki wieszak polecacie co rozwiaze moj problem ? Chcialbym aby tv przylegal do sciany oczywiscie.
 

arcymag

New member
Jeżeli nie masz potrzeby manipulowaniem tv na boki to najprostszy wieszak z allegro dostosowany do wielkości i wagi tv. Producent podaje ile po montażu na wieszaku tv odstaje od ściany. Wiesz ile włacznik odstaje od sciany. Przeliczas i kupujesz. Ten np. odstaje 3,5 cm i to powinno wystarczyć o ile rzeczywiście nie zamierzasz pstrykac tym kontaktem.
UCHWYT TV LCD PLASMA LED VESA 400 20 - 52 WIESZAK (3068560294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

slawek2535

New member
Jeżeli nie masz potrzeby manipulowaniem tv na boki to najprostszy wieszak z allegro dostosowany do wielkości i wagi tv. Producent podaje ile po montażu na wieszaku tv odstaje od ściany. Wiesz ile włacznik odstaje od sciany. Przeliczas i kupujesz. Ten np. odstaje 3,5 cm i to powinno wystarczyć o ile rzeczywiście nie zamierzasz pstrykac tym kontaktem.
UCHWYT TV LCD PLASMA LED VESA 400 20 - 52 WIESZAK (3068560294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.



na boki nie musze manipulowac a z kontaktu moge zdjac wierzch to jeszcze zaoszczedze pare mm. moze jeszcze dzis to zmierze jak bede w domu.

@@

1,7 cm mi wystarczy tak patrze to 3,5 jak podajesz to standarty czy nie ?


@@

nie moge znalezc jaki ma ten LG standart vesa moze mi ktos sie pochwalic swoim uchwytem na TV ? do 100 zl mysle wystarczy. bede musial zastosowac dobre kolki bo mam gipsowe plyty na scianie i nieraz przestrzenie ale to juz ogarne sam.
 
Ostatnia edycja:

slawek2535

New member
ja pierdziele co sie dzieje z tym forum, chce wejsc na 29 strone tematu i wyskakuje mi jakis temat jak podlaczyc glosniki JBL, niech ktos kto tu zarzadza sie tym zainteresuje bo nie moge zobaczyc swojego poprzedniego posta.
 

michal77

New member
U mnie to nie pomaga, mam Firefoxa, muszę wtedy używać IE. Po jakimś czasie samo się naprawia. Przeglądam różne fora, także na vBulletin, ale tylko tu takie kwiatki wyskakują.
 

slawek2535

New member
VESA 400 x 400 mm



ma ktos jakis uchwyt co odstaje 30-35 mm od sciany ? bo wszedzie jest pol centymetra okolo, a moze mi ktos powie z wlasnego doswiadczenia czy te 50 mm to wyglada jakby telewizor wisial jak obrazek na scianie czy juz nie ?






@@@
teraz wbilem do tematu i zaczel dzialac przekierowywuje wlasciwie tylko jestem niby na 28 stronie a widze ostatnie posty ze strony 30 :p ale tak to juz przeboleje
 

slawek2535

New member
kurcze cos za tani, w euro agd same powyzej 100 zł niby wyglada podobnie ale co moze byc z nim nie tak czy nie ma co sie obawiac i brac, tylko dluzsze koleczki dokupic ? ten model LG wazy 13 kg bez podstawki takze nie wiele, a podlaczac co ja moge podlaczac dysk usb jedynie bo tak to stale kable beda nic nie bedzie ruszane. a ogolnie duza roznica wizualna jest przy 37 mm a 50 mm ?
 

michal77

New member
Ja też kupiłem swój pierwszy w Euro za 99zł (i to w promocji).
Teraz musiałem kupić VESA 400X400, bo tamten był za mały.
To jest wszystko metal, tam nie ma prawa się nic złamać przy takiej wadze, nie ma co przepłacać w sklepie.

Mam taki, tyle że on już odstaje 62mm.

37 a 50mm to tylko 13mm różnicy, nie powinno widać.
 
Do góry