Lg 42lm620s

PLANETA

New member
Prosze was tak łopatologicznie ,jak dodać do filmu napisy w jakim formacie i jakim programem to robić ,aby tv je czytał ok.?
 

gaco

New member
Witam. Wam pytanie. Jak zalogować sie do lg smart world? W instrukcji pokazane jest, aby nacisnąć ikone w prawym górnym rogu. Natomias u mnie tej ikonki nie ma. Pojawila sie dopiero kiedy zmieniłem kraj. Wtedy udalo mi się zarejestrowaći zalogowac do lg smart world, ale po ponownym włączeniu tv ikona znikeła. Jak można temu zaradzi?
 

wypity

New member
Witam.Mam pytanie odnosnie LM620s czy mozna jakos sie polaczyc z laptopem (bez kabla)zebym mogl przerzucic ekran z lapka na tv.Chodzi mi o ogladanie np.telewizii internetowej.Pozdrawiam
 

PLANETA

New member
Jak to naprawić jak na YouTube się ogląda w przeglądarce internetowej i wyskakuje błąd brak pamięci?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Traper44

New member
Witam,

Mam pytanie odnośnie modelu 32LA620s - model na rok 2013.
Jak odbiera dźwięk, a właściwie jak słyszalny jest dżwięk z wbudowanych w tv głośników . W marketach próbowałem posłuchac foni, ale niestety nie ma dobrych warunków. Jednak wydaje mi się, że dźwiek był mocno "pudełkowy" i gorszy niż w Samsungu np. 6400 lub w Sony w665.

Co sądzicie o serii 32LA620s i jak byście pozycjonowali ją w Samsung 32F6400 lub Sony kdl 655a oraz Philips 32PFL5008 ?
Doradźcie mi coś proszę?
Podajcie kilka informacji za i przeciw ww modeli tv?
Sygnał odbieram z satelity (dekoder Neostrady i 'N-ka")
 
Ostatnia edycja:

prosto21

New member
42 620s model 2013

witam czy w/w tv posiada czujnik oswietlenia czy cos takiego? w specyfikacji oraz w testach pisza ze tak.nie potrafię tego odnaleźć w swoim tv
 

wjedrak

New member
Aby Nero widział i odtwarzał pliki MKV wystarczy mieć drugą partycję i na niej umieścić wszystkie formaty filmowe między innymi MKV-lub dysk USB podłączony do laptopa i działa wszystko
 

bumtarara

Member
Te oszczędzanie energii jest nic nie warte włączenie jej powoduje strate jakości obrazu, ja mam to wyłączone także nie przejmował bym się tym

Wysłane z mojego LG-E610
 
Do góry