Lg 42lm620s

arcymag

New member
Kupiłem dysk 2,5' samsunga 500gb z nadzieją że będzie służył jako dysk VDR do nagrywania, oraz jako miejsce na filmy 3d 1080p które dochodzą do 20gb...a tu dupa.... jak tv sformatuje dysk pod VDR, dla pc ten dysk jest już nieczytelny, przynajmniej takiego ostrzeżenia udzielił mi mój tv. Kolejne rozczarowanie... Idzie to jakoś pogodzić?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
arcymag, jest ok dysk służy albo do nagrywania albo do odtwarzania plików multimedialnych. Tv formatuje dysk pod funkcję nagrywania i tylko do tego będzie służył (do momentu prze formatowania). :)
 

michal77

New member
michal77 a jak tam wyglada ten Twoj na scianie ? ok sie prezentuje tv ? patrzac od boku ?
Tak wygląda, tylko ze to nie ściana ;)

imga0009v.jpg

imga0006e.jpg

imga0008m.jpg
 

Helventis

New member
Kupiłem dysk 2,5' samsunga 500gb z nadzieją że będzie służył jako dysk VDR do nagrywania, oraz jako miejsce na filmy 3d 1080p które dochodzą do 20gb...a tu dupa.... jak tv sformatuje dysk pod VDR, dla pc ten dysk jest już nieczytelny, przynajmniej takiego ostrzeżenia udzielił mi mój tv. Kolejne rozczarowanie... Idzie to jakoś pogodzić?


na komputerze podziel dysk na 2 partycje i wtedy jedną sformatuj w TV (na niej bedziesz nagrywał z TV) a resztę dysku będziesz miał na wolną na przerzucanie filmów z PC
 

arcymag

New member
na komputerze podziel dysk na 2 partycje i wtedy jedną sformatuj w TV (na niej bedziesz nagrywał z TV) a resztę dysku będziesz miał na wolną na przerzucanie filmów z PC
Sprawdziłeś to? Utworzyłem dwie partycje, tv przed formatowaniem nie dał mi żadnego wyboru. Po zatwierdzeniu sformatował pod dvr cały dysk.
 
Ostatnia edycja:

Greegorr

New member
Mam problemik/pytanko związane z tym TV, już ktoś mówił o tym ale nie doczytałem się porady...
Hmm teraz pobrałem Strusia Pędziwiatra 3D ( mała waga pliku ) no i ruszyło. Teraz znowu problem taki że staje w jakimś momencie i leci od nowa. Jak przewijam do przodu,poleci trochę i ta sama historia.
Ktoś wie jak to rozwiązać? Próbowałem na wielu plikach, popieranie po dwa razy dla pewności, test na różnych pendrivach...
 

arcymag

New member
Mam problemy z nagrywaniem zaprogramowanym. Jak zaprogramuję żeby nagrało daną audycję (np. 1z10) to startuje jak audycja już trwa, jak zaprogramuje wg godziny, np na 30min to raz nagra 29min, raz 14min pomimo że ma zaprogramowane 30min. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Chodzi mi o nagrywanie audycji kiedy nie ma mnie w domu i tv jest wyłączony, bądź ktoś z domowników ogląda coś innego.
 

Warson

New member
Witajcie, Czy ten Tv Czyta Napisy do MKV ?
Pokażcie te filmiki z tym rzekomym bandingiem bo nie wiem o co biega?
Ja zastanawiam się nad LG 47LM670S a PHILIPS 46PFL5527 i teraz nie wiem co wybrać :p
 

arcymag

New member
Może mi ktoś poradzic jak zaprogramować DVR żeby nagrać jakiś program ???? Programuję na rózne sposoby i nie moge nagrać jednego programu. Proszę o rady kogoś kto tego dokonał, bo teorię znam, co ten tv potrafi, ale teoria z praktyką puki co nie ma nic wspólnego.
 

mlodzian

New member
Trudno odpowiedzieć na takie pytanie, bo to zwyczajnie działa... i nie wiemy co robisz źle. Może nie masz zainicjowanego dysku, może jest w złym porcie USB, za mało danych. Może zacznij od instytucji obsługi

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

arcymag

New member
Chodzi mi o nagranie teleturnieju 1z10 jak jestem w pracy. Dysk jest sformatowany jak trzeba bo recznie mogę nagrywać. Pierwsza metoda to nagrywanie wg godziny rozpoczęcia i zakończenia. Jak ustawię start na 18:50 i w chwili uruchomienia lecą jeszcze reklamy to nagra się parę minut i wyłączy się zanim jeszcze teleturniej się zacznie. Jak zaprogramuje wg listy programów żeby nagrało ten konkretny program nagra 10-15 min i też zazwyczaj przerywa w połowie programu. Na dziesątki prób raz udało mi się nagrać cały program. Nie mam mnie w domu kiedy leci ten program więc nie wiem co w tym czasie jest robione na tv. Czy jak jest zaprogramowanie nagrywanie i w tym czasie ktoś zmienia kanały pilotem może przez to przerwać zaprogramowane nagrywanie? Dlaczego jak ustawiam od 18:50 do 19:20 jeszcze nigdy nie nagrało 30 min?
 

michal77

New member
Czy jak jest zaprogramowanie nagrywanie i w tym czasie ktoś zmienia kanały pilotem może przez to przerwać zaprogramowane nagrywanie? ?
Musiałby najpierw przerwać nagranie, ale jest to możliwe.

Ja programuję tak: przycisk INFO, potem strzałka w prawo >, wyszukuję program do nagrania, wciskam OK i się pyta czy nagrać ten program, więc OK. Zazwyczaj działa i nagrywa cały program (chyba że coś nadawca zmieni).
 

arcymag

New member
Spoko. Przycisnąłem małżonkę i pękła. Pod moja nieobecność nie mogła zmieniac kanału w trakcie nagrywania i najnormalniej przerywała nagrywanie, nie czując obowiązku o tym wspomniec. Nie można nagrywać jednego programu, jednocześnie oglądając inny?
 
Do góry