Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

OGone

New member
A mnie się wydaje iż był jakiś hack. Cześć wpisów znikła gdyż zrobiono backup. Mam screen gdzie jest ktoś w słuchawkach i napis że ma wszystkich w głębokim poważaniu :)

Wysłane z mojego H30-U10 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie tak. Też mam screena. Centralnie ktoś się włamał na forum.
Podmienił stronę i w niewybredny sposób napisał co myśli :D
Obnażył bezpieczeństwo i tyle.

Teraz cd. różności:

 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wczoraj strona została zaatakowana, tak jak jest w news, została przywrócona kopia bezpieczeństwa.
 

muzyk219

New member
Kolejny raz nie działająca strona.

Jak w temacie. Nie można przejść do ostatniej strony w dziale odtwarzacze multimedialne/Mede8er 800x3D. Z 34 strony zamiast przejść na 35, przechodzi na 6.
 

muzyk219

New member
Tego forum nie da się już używać. wchodzę np. w odtwarzacze sieciowe , w zakładkę Egreat A5 na ostatnią stronę będąc niezalogowanym, chcę napisać post, loguję się i już tej strony nie ma. Mało tego, w temacie odtwarzaczy, nie istnieje inna strona niż pierwsza. Nie można przejść do innych stron które są widoczne będąc niezalogowanym.
To już standart tego forum że połowa stron nie działa?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie. Co raz więcej tego spamu ostatnio. Widać ktoś dostał zlecenie i wyrabia normę.
Oczywiście chodzi o reklamę, a spamerzy nie mają pojęcia o czym piszą.
Każda taka wypowiedz jest okraszona linkiem (reklamą) w sygnaturze.
To są zdawkowe nic nie wnoszące wypowiedzi.
Gorzej, że widzę już takich którzy piszą (powiedzmy) w temacie i dopiero po nabiciu kilku postów zaczynają wrzucać swoje linki z reklamą.
 

DrWredman

Active member
Dziś kilkakrotnie dostałem informację, że mam przepełnioną skrzynkę a użytkownik matteeo chciał do mnie napisać.
Tymczasem moja krzynka jest pusta od ładnych kilku dni.

Cofam alert
miałem też zawaloną skrzynkę wysyłkową
już wszystko działa

:)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Nie mogę wrzucić tutaj ***żadnych zdjęć. Mimo ich zmniejszania ciąglę dodtaję informację, ze plik jest za duży o ileś kb. Co można z tym zrobić?
Czy można usunąć stare zdjęcia które tutaj mamy ? Jak to zrobić?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś się dało...
Panel użytkownika/ załączniki i można było zaznaczyć do usunięcia.
Od jakiegoś czasu nie ma takiej możliwości...
 

WiTT

New member
Bez reklam
postimages.org zaliczył jakąś wtopę, padła im domena .org, przez jakiś czas przekierowanie było na domenę .cc, dziś widzę domena .org wróciła... ale wcięło zdaje się wszystkie fotki jakie się do nich wrzucało :/ też tak macie?
 

WiTT

New member
Bez reklam
a dokładniej to jest tak, że padła im domena postimg.org, kopia na postimg.cc działa - ale to trzeba by było podmieniać linki tu na forum a nie można edytować starszych postów. Obecnie utworzyli nową domenę postimage.org ale tam jest pustka ze wcześniejszych upload'ów.

"postimg.ORG domain is locked by Registry, no prior notice.
While we hope to resolve the issue, we chose postimg.CC as our new home.
Please update codes embedded in your websites."
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja na postimage nawrzucałem setki zdjęć, zerknąłem do jednego wątku i ich nie widzę już, nie chce patrzeć na inne, bo nie mam ochoty się stresować dzisiaj.
Nie rozumiem, jak można spitolić tak sprawę.
Często wrzucałem zdjęcią z dwoma słowami opisu, bo zdjęcie warte tysiąca słów, teraz te posty będą zupełnie bez sensu. Szkoda gadać, mam nadzieję, że może to jakoś ogarną.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Widze tylko dwa sposoby.

1. Odzyskaja swoja domene.

2. Jezeli maja nowa (kopie) domeny i wystarczy tylko w linku zmienic wyraz "postimg" na "postimage" reszta linku taka sama, to teoretycznie jest mozliwosc aby administrator forum z automatu pozamienial nazwe domenyvi dodal ta literke "a".

Drugi sposob wg mnie malo prawdopodobny a na pierwszy przyjdzie nam pewnie poczekac.

Wystarczy teraz wejsc w tematy "nasze zestawy czy konfekcje kabli, temat savrona, pokaz fajna "foke"" lipa sie porobila.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dramat jakiś, pierwszy lepszy wątek w którym nawrzucałem zdjęć krok po kroku, ile na tym narobiłem, a teraz nic nie warty, bo nie ma tam fotek.
http://www.hdtv.com.pl/forum/projek...do-21-9-domowej-roboty-wykonanie-pomysly.html

W innych wątkach też pełno było fotek...

No i co teraz, przecież wszystko traci sens. Coś trzeba z tym zrobić.

Edit:
Widzę, że większość zdjęć z galerii użytkowników w wątkach "nasze zestawy" też wcięło.
Ładnie sobie ukręciliśmy bata.
 
Ostatnia edycja:
Do góry