Windows 10 co sądzicie?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Opinii w sieci są miliony. Polecam tą stronkę, tam wszystko jest na bieżąco, śledzę codziennie, każdy nowy build
http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/
Ja jak zwykle z nowikami od MS wolę poczekać niż użerać się z niedopracowanym systemem, brakiem sterowników do ulubionych sprzętów lub brakiem odpowiedniej wersji softu. Bardzo nie lubię uczyć się systemu od nowa. W XP był spokój przez lata :D
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ja na razie zostaję przy systemie Windows 7 , który w moim laptopie działa dobrze i się do
niego przyzwyczaiłem . Oczywiście już w zasobniku pojawiła się ikonka do dokonania rezerwacji
systemu Windows 10 .
Oczekuję na opinie użytkowników , którzy od dnia 29 lipca 2015 r. będą korzystać po dokonaniu
aktualizacji z nowego systemu Windows 10 .

Ciekawym jestem , co będzie zamiennikiem programu Windows Media Center , z którego bardzo często
korzystam , nagrywając z DVB-T na dysk laptopa mecze , filmy itp . A tego programu nie ma już
w systemie Windows 10 . Również , aby odtwarzać płyty DVD w tym nowym systemie Windows 10 , trzeba wpierw wgrywać nowe oprogramowanie...Jak będzie przebiegać współpraca np . bezprzewodowa komunikacja laptopa z telewizorem , który ma już kilka lat . To mnie trochę ciekawi , jak to
będzie funkcjonować .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Na pendrivie 10 windows już mam , teraz chęci by go zainstalować.Tu zawsze jestem na czasie;) w przeciwieństwie do systemów Atmos itp..

PS.Co się z tobą Piramida porobiło??Banned??I na żółto nie jesteś...
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Windows zmienia się jak cały Świat wokół nas. Mam wrażenie, że przyzwyczajenia niektórych decydują o negatywnym postrzeganiu Windowsa po np XP. A wypowiedzieć się można po dłuższym użytkowaniu i to w określonych sytuacjach a nie tylko do siedzenia na necie i Fb.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie Vista to najgorszy system jaki miałem do czynienia.. ale każdy lubi to co lubi...
Ja mam Win. 7 w domu jak i w pracy - jestem zadowolony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobnie u mnie, a win8 nie dał mi absolutnie nic więcej jak win7, do tego "7" jest o wiele bardziej intuicyjny i zwyczajnie o wiele ładniejszy.
 

eedviking

Banned
W czym 7 jest ładniejszy od 8.1 ???
Intuicyjność, nie widzę różnicy między W7, a 8.1, "kafelki mi się nie pokazują, jest bardzo stabilny i super.
10 za 33 dni się zainstaluje, to zobaczymy jaka różnica.
Podsumowując: włos, czy wełna...aby dupa pełna. :p
 

prezy

New member
Bez reklam
Podsumowując Vista to rzeczywiscie byla porażka ( nie udany projekt longhorn) Win 7 mam w pracy jestem bardzo zadowolony. Win 8.1 uzywam w domu glownie internet obrobka zdjec lub film. Nie ma z nim problemow ale jakos bardziej jestem przekonany do Win 7 moze to kwestia przyzwyczajenia

Prezy for HDTV
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
W czym 7 jest ładniejszy od 8.1 ???
Intuicyjność, nie widzę różnicy między W7, a 8.1, "kafelki mi się nie pokazują, jest bardzo stabilny i super.
10 za 33 dni się zainstaluje, to zobaczymy jaka różnica.
Podsumowując: włos, czy wełna...aby dupa pełna. :p
Dodam że W8.1 jest szybszy:!: ale usunięcie całkowite bez wsparcia firm trzecich gadźetów w W10 to znowu nieprzemyślany krok :x są bardzo przydatne, fakt że obciążają sporo procka ale można je wyłączać.
 
Do góry