Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, tak pocudowaliście z swoimi avatarami po awarii, że teraz trudno połapać się kto jest kto.
Nie wiem jak inni, ale mi wystarczył widok konkretnego obrazka i już wiedziałem z kim piszę. Taki obrazek to jak marka - logo.
Lata się człowiek do tego przyzwyczaja.
Szkoda.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Usuńcie tego RYSPOLA!

Znowu to samo. Był spokój z przekierowaniami przez pół roku, a teraz przez jedną reklamę co drugie kliknięcie, zamiast wchodzić na prawidłowy link przekierowuje mnie do jakiegoś niechcianego sklepu (tak tak, tego tuż pod wielkim banerem SONY).
Żeby nie było, ciasteczka mam wyczyszczone...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też tak miałem, z tym, że ja nie trafiałem kursorem w konkretny link, a że reklama jest spora ta kursor łapał powierzchnie bannera.
No, ale rozumiem, że nie to u Ciebie jest problemem ; )
 

Zmstr84

New member
Gdy chcę załączyć obrazek w załącznikach pod nowym postem, mam takie info:
"Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"
 

werf

Active member
Bez reklam
Adminie zwróć proszę uwagę na posty użytkownika ZbychuDenon. Na głównej stronie widać że coś napisał a wchodząc dalej mamy brak zawartości jego posta.
Wczoraj tak było,dzisiaj jest podobnie
Dziękuje : )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Od jakiegoś czasu chcę zmienić obrazki w soim albumie, powyrzucać niektorze, inne dodać. Nie mogę. Co chwile wyskakuje taki komunikat. W ogóle z dodawaniem obrazków do albumu tez był zawsze problem. czasem łapało, czasem nie... Problem występouje na róoznych przeglądarkach, komputerach,
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    44,4 KB · Wyś: 92

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W odnośniku "Nowe posty" cały czas widnieją złe daty dużej ilości ostatnich wypowiedzi.
Klikanie w nie zabiera niepotrzebnie czas,jak i zapewne niektórym transfer internetu ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To samo dzieje się także w innych działach ;-)
Np. ostatni post w temacie - "TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy... " jest napisany niby dzisiaj o 04:12 a naprawdę - wczoraj o 13:18.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio mam problem z przegladaniem tematow.

Niby widze posty na ostatniej stronie ale pokazuje mi ze sa jeszcze dalsze strony. Gdy klikne okienko ostatniej strony to.wyskakuje mi ze nie mozna odnalezc strony.

Taki problem jest np. W glownym temacie Nasze zestawy - watek zbiorczy.

Ponizej screen
Tak naprawde to jestem na ostatniej stronie a pokazuje ze sa jeszcze kolejne.

how to screenshot on windows 7


Problem jest jak w duzym watku chcemy przejsc na ostatnia strone, nie da sie. Bo klikajac ostatnia strone wyskakujebnie ma takiej strony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry