Killzone 3 !!!

Marszałek

New member
Rozejrzałem się dziś po torrentach gra waży...(...)

Teraz, nagle (po 5 latach) już wszyscy kochają Sony, Dualshock'a 3 i Gran Turismo 5 :roll: Ci co krytykowali teraz nie mają na to już czasu i zapału, bo z lubością ogrywają gry PS3 z torrentów które tak zaciekle mieszali z błotem.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Widać nie starczyło już rozumu, żeby przeczytac dalej gdzie napisałem, że konsoli nie przerabiam...

Jest koniec generacji, po co mam przerabiac konsole na którą nakupiłem gier za kilka ładnych tysi....

Co do Gran Turismo 5 podawałem link do mojej recenzji na gameonly.pl, gdzie grę oceniłem na bodaj 8, bo bardzo dobra gra to to nie jest...

Z resztą komu ja sie tłumaczę? Użytkownikowi sympatia.pl? Człowiekowi, który sam oszukuje nie kupując gier ze sklepu w folii (jak ja) tylko kupując je z rynku wtórnego (to też jest piractwo!).

Czy jeśli ktoś wejdzie na torrenty, to znaczy, że coś z nich ściąga? Widac dla niektórych tak...

Forum zeszło na psy, a jak widać moderatorom juz nie chce się banowac kolejnych wcieleń Bambolo...

Bambo sam nie odejdzie, więc znów na kilka miesięcy zniknę ja, nie będę się denerwował jego postami wynikającymi z zyciowej frustracji... Mozliwe, że wrócę jak Marszałek dołączy do beamera, bambolo i innych..

Pozdrawiam, do zobaczenia!
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Jak to mówią Peek, w każdym kraju na świecie jest społeczne przyzwolenie na bycie głupcem. Ale każda cierpliwość się kiedyś kończy,więc uderzyłem do wyższej instancji. Zobaczymy ;)
 

dredsons

New member
Bez reklam
Jest takie przysłowie, które w tym wypadku tu pasuje.
” Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem. ”
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
:krol:a wracajac do tematu to panowie można by posmigac razem online w KZ3 ? po premierze chetni wpisza swoje ID i polatamy co ? w sumie to sa widoczne hyhy
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja nie komentuję postów tego gościa, bo dostałem za kilka słów prawdy - 7 dni bana .... a co!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie tak nieśmiało piszę bo nie mam pewności ale arsenal chyba zadziałał jak obiecał!!

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Z otwarciem szampana radzę się wstrzymać.... (nie to że nie wierzę w skuteczność gunner'ów).
 

Peek

New member
Bez reklam
Gra już dostępna w kilku sklepach. Ja jutro jadę po swojego Killzone'a.

No Michael Corleone w avatarze zobowiązuje hehe
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale zdecydowanie mniejszy Hype jest na Bulletstorm. W Polsce produkcja znana, bo to nasz rodzimy produkt, ale w takich stanach wątpię, żeby Bullet sprzedał się lepiej niż Killzone. Do tego dochodzi fakt, że Killzone to jednak znana marka, a People Can Fly wchodzi na rynek z nowym IP.

btw. Już niedługo na gameonly.pl moja recenzja Bulletstorma - zapraszam.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Ale zdecydowanie mniejszy Hype jest na Bulletstorm. W Polsce produkcja znana, bo to nasz rodzimy produkt, ale w takich stanach wątpię, żeby Bullet sprzedał się lepiej niż Killzone. Do tego dochodzi fakt, że Killzone to jednak znana marka, a People Can Fly wchodzi na rynek z nowym IP.

btw. Już niedługo na gameonly.pl moja recenzja Bulletstorma - zapraszam.

Wlasnie w stanach Bullet sie sprzeda lepiej od KZ3 zobaczycie.w USA klocek jest nr 1.
 

Peek

New member
Bez reklam
Możliwe, w sumie Bulletstorm aż opływa "amerykańskim" stylem. Jest luz, jest zabawa, jest humor.

Najbliższe dni pokażą, kto wygra pojedynek o portfele graczy.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Gra już dostępna w kilku sklepach. Ja jutro jadę po swojego Killzone'a.

No Michael Corleone w avatarze zobowiązuje hehe

Podobno gra była dostępna już w piątek,miałem się wstrzymać z zakupem K3 ,ale nie wytrzymałem i nie dość że zamówiłem grę, to dokupiłem do tego Sharp Shootera.Paczka ma dojść w czwartek albo w piątek.
 

Peek

New member
Bez reklam
Dokładnie sprawa ma się tak, że były w piątek w jednym miejscu, ale za 230zł, dzisiaj były już po normalnej cenie czyli ok 180zł.

Sharp Shootera widziałem w Empiku, ale odpuściłem, bo jego koszt to prawie druga gra, a poza tym jego waga podobno potrafi dac się we znaki wraz z dłuższym graniem. (Przynajmniej tak czytałem w PSX Extreme)
 
Do góry