Killzone 3 !!!

Ogr

New member
Bez reklam
nie wspomnialem, gdyz po ponad roku obecnosci odszedlem z TNT z powodu nieladu, burdelu i braku jakiejkolwiek organizacji gier klanowych w K2. "Kariere"swoja zakonczylem nawet w pierwszej 500 swiatowej (oczywiscie w jej koncowce) z ponad 300000 pkt.
A to, ze widac ludzi grajacych w K 3 , to moze byc tylko wersja demo singiel , ktora byla przez pewien czas do sciagniecia z ps store HK.

Pozdro Ogrze :)

Droso ziom !!!! zawsze mówiłem że jesteś najlepszym wirtualnym kompanem :krol: TNT było ok, do czasu jak czarny to trzymał lecz niestety dał ciała :twisted: Wiem jedno ,klan,liga itp = brak normalnego życia :( Moja opinia na temat KZ3 jest bardzo pozytywna :krol: Sieć strasznie mnie wkręciła lecz nie mogę sobie pozwolić na to .Demo singla w 3D to masakra ,coś pięknego !!! Ogółem duża poprawa całokształtu :) Nie miałem okazji grać na MOVE.
 

Peek

New member
Bez reklam
W Gran Turismo 5 efekt 3D był też ładnie mówiąc słaby, ale tam mieliśmy grafikę z PS2, więc czego sie spodziewać...

Zdecydowanie największą rewolucją jest Move, które zmienia grę o 180 stopni!!! I to jest właściwie jedyny argument, dla którego ryzykuję kupno K3 (nuda w dwójce totalnie obrzydziła mi tą serię).
 

Peek

New member
Bez reklam
Technologia 3D cały czas raczkuje i pierwsze gry mają wady wieku dziecięcego. To normalne przy każdej nowej technologii. 3D rozwinie skrzydła przy nastepnej generacji.
 

dredsons

New member
Bez reklam
W Gran Turismo 5 efekt 3D był też ładnie mówiąc słaby, ale tam mieliśmy grafikę z PS2, więc czego sie spodziewać...

Zdecydowanie największą rewolucją jest Move, które zmienia grę o 180 stopni!!! I to jest właściwie jedyny argument, dla którego ryzykuję kupno K3 (nuda w dwójce totalnie obrzydziła mi tą serię).

Zgadzam się z tobą,ale granie za pomocą Move delikatnie mówiąc wk*****ło mnie ,na padzie gościa rozwalam dwoma strzałami, a używając kulki przy większym zamieszaniu amunicji tracę od cholery,napewno jest to kwestia ogrania,graficznie też średniak, w multi grać nie będę ,więc grę chyba odpuszczę,chyba że poczekam trochę i kupię tańszą.
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiesz co, granie w K3 na Move wymaga troche czasu za pierwszym razem wydawało mi się, że to totalna padaka, ale podszedłem jeszcze 2 razy, przestałem sam grzebac w ustawieniach i zostawiłem na trybie domyślnym i powoli poszło, z czasem stałem się najlepszy graczem w drużynie ;) (grając ze strzelbą 1 strzał - 1 zabity, bo z maszynówką to masz racje, nie idzie utrafić). Ja w multi też nie gram, ale kupuje dla Move i dla grafiki, która mimo wszystko jednak należy do czołówki w grach konsolowych.
 

debeef

New member
Bez reklam
skończyłem demko single player i jako, że gram teraz w K2 na elite poszło bardzo sprawnie. Widać lepszą grafę ibroń mi się podoba, szczególnie ta na rakiety, zabójstwa z bliska też fajnie wyglądają...nie mogę się doczekać
 

Peek

New member
Bez reklam
Zarówno w Gran Turismo jak i Killzone 3 (była to jakaś demówka) grałem na standach w Arkadii, były to jedne z najnowszych modeli Sony Bravia (a więc telewizorów praktycznie najlepszych).
 

cureman

Active member
Bez reklam
Zarówno w Gran Turismo jak i Killzone 3 (była to jakaś demówka) grałem na standach w Arkadii, były to jedne z najnowszych modeli Sony Bravia (a więc telewizorów praktycznie najlepszych).

Ufff nie oceniaj 3D grajac w sklepie ! Po drugie LCD sie nie bardzo nadaje do 3D !U mnie przy lekko zaciemnionym pokoju na aktywnych okularach obraz w Killzone 3 (demo) rewelacja ,glebia obrazu jest rewelacyjna ,snieg wali po oczach az milo.Rewelacyjne kolory .a wiec pisanie ze 3D w KZ3 jest slabe jest nie na miejscu.Zagraj w Avatar The Game w 3D tu elementy wychodza z telewizora powalaja.Aby docenic 3D w grach trzeba grac na dobrej klasy tv.Pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiem co widziałem i dla mnie efekt 3D jest po prostu nie za mocny.

W następnej generacji, kiedy konsole będą do niego dostosowane to kupię sobie 3DTV, bo teraz nie ma to najmniejszego sensu.
 

Arielag

New member
Ufff nie oceniaj 3D grajac w sklepie ! Po drugie LCD sie nie bardzo nadaje do 3D !U mnie przy lekko zaciemnionym pokoju na aktywnych okularach obraz w Killzone 3 (demo) rewelacja ,glebia obrazu jest rewelacyjna ,snieg wali po oczach az milo.Rewelacyjne kolory .a wiec pisanie ze 3D w KZ3 jest slabe jest nie na miejscu.Zagraj w Avatar The Game w 3D tu elementy wychodza z telewizora powalaja.Aby docenic 3D w grach trzeba grac na dobrej klasy tv.Pozdrawiam

Ano własnie ja mam Panasonica P46VT20 i obraz 3D w killzone 3 załamał mnie. Tzn u mnie jest pełno przesunięć obrazu (podwóje krawędzie). Nie wiem jak to się fachowo nazywa. Ale sprawia to, że odczucia 3d w killzone 3 są dla mnie negatywne. Zresztą podobnie było w grze Avatar, ale na mniejszą skalę. Co do filmów Side by Side jest w miare ok, film Avatar 3D też jest w miare ok (czasami sa drobne przekłamania obrazu). Pytanie - czy to normalne? Czy to tylko ja tak mam? Podejrzewam że może mój kabel HDMI jest jakiś kiepskawy (chociaż jak kupowałem do PS3 to był jeden z droższych). Czy ktoś ma podobne odczucia?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Wiem co widziałem i dla mnie efekt 3D jest po prostu nie za mocny.

W następnej generacji, kiedy konsole będą do niego dostosowane to kupię sobie 3DTV, bo teraz nie ma to najmniejszego sensu.

W ustawieniach dema KZ3 jest opcja glebia 3D pewnie byla zle ustawiona.
 
Do góry