Kiedy nowy Sony KD-85XH9096 w sprzedaży i za ile???

Michu30

New member
u mnie oprócz "cykania" zauważyłem już kilkukrotnie wywalająca sie apke Netflixa,pokazuę jakieś bledy.Czy ktos kontaktował sie z serwisem Sony odnosnie tego cykania?Jest to strasznie irytujące i nie wyobrażam sobie że tak będzie na dłuzej.....

Widzisz u mnie po aktualizacji nie ma żadnego cykania tylko problem i to sporadyczny z wejściami hdmi jak patrzę u każdego inne kwiatki z tym modelem tv.
 

MamiyaCamera

New member
Witam,

Rzeczywiście problem "cykania", podczas gdy TV jest wyłączony, jest mocno irytujący. To samo jest w moim modelu XH9096 w wersji 65' (najnowsza aktualizacja)

"Cykanie" strasznie denerwuje zmysł słuchu ale jak to wpływa na żywotność przetwornicy czy jakiegoś innego elementu?

Dodam, że dzwoniłem dzisiaj do supportu Sony i powiedziano mi, że nic samemu nie zrobię. Bardzo dobrze znają problem i masa osób go zgłasza. Podobnież pracują nad aktualizacja, która ma to wyeliminować, lecz kiedy konkretnie "Nie wiadomo"

Może ktoś z Was uporał się samemu bez jakiejś mocnej ingerencji w hard/soft urządzenia ? Czasami wystarczy przełączyć jakąś opcje w ustawieniach na pozór w ogóle nie związaną z ów zjawiskiem. Wygląda mi to na jakiś typowy błąd w sofcie. Gorzej jak to błąd hardware'owy.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Ps.

Cześć wszystkim. Przybyłem w dniu dzisiejszym na forum ;)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie takie pytanie brat mieszka w USA i dla niego jaki lepszy wybór ma 4 m od ekrany sony xh9505 75 czy xh90 85 cal ?
Bardziej nakłaniam go na xh90 85 cal przekątna buzię cieszy jaki poziom hdr ma xh90?
 

Michu30

New member
HDR w XH90 jest przyzwoity mnie osobiście w jasności maksymalnej czasem przy jasnych scenach aż oczy bolą i tv czasem oślepia nie jest to może 1000 nitów ale HDR jest ok w grach i filmach. Ciężko mi było się przestawić na xh90 jeśli chodzi o jasność po przejściu ze swojej starszej Bravii. Starsza bravia wyświetlała obraz tylko w SDR.
 

Momo707

New member
No i stało się....tzn to co wcześniej pisałem. W promocji w ME przy zakupie np telefonu ( to akurat mi się przyda ) za około 1300 , tv 85xh9096 który normalnie kosztuje 10500 z ww telefonem mamy w cenie 10200 czyli sam tv wychodzi 9k .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz go specjalnej ofercie z pełnym pakietem dodatkowo.
Sony 85XH90 - świetny telewizor.
 
Do góry