Kiedy nowy Sony KD-85XH9096 w sprzedaży i za ile???

Edwin80

New member
sKUBAniec, już zmierzyłem o co pytałeś i tak w kolejności mam

- Od dolnego otworu VESA po dolną krawędź TV - 13,5cm
- Od górnego otworu VESA po górną krawędź TV - 55 cm
- Od górnego otworu VESA po dolną krawędź TV - 54 cm
 

sKUBAniec

New member
Dziękuję bardzo! Pozostało rozwiać ostatnią wątpliwość. Z tego co widziałem model xg8596 ma również tak nisko otwory. Może przeczyta ten post ktoś kto powiesił ten tv na wysięgniku. Będę wdzięczny za info czy stabilnie wisi.
 

rusek26

New member
Co prawda nie 85 a 75xh9096
 

Attachments

  • 20201013_155437.jpg
    20201013_155437.jpg
    502,9 KB · Wyś: 47

Michu30

New member
Mała różnica jakości ?
Oled wciąga go nosem !

Ja byłem w sklepie oglądać te oledy zapytam tak gdzie w tych oledach jest kolor biały? Czerń owszem jest na najwyższym poziomie ale biel przechodzi w szary na tych matrycach. I jednak zakupiłem xh90 2 dni temu poszedłem na ustępstwa ale nie żałuję na razie.
 

.:PhaRaoN:.

New member
Ja przeprowadzilem aktualizacje do nowego firmw. i od teraz z telewizora gdy jest wyłaczony dochodzi co jakiś czas dzwiek przekaznika ,jakby TV mial sie włączyc samoczynnie ,dosyc to irytujące,wcześniej tak nie mialem....
 

GOstry

New member
Witam,

Dokonałem zakupu Sony 85XH9096. Jestem jeszcze na etapie poznawania jego funkcji itd. Jednak Zauważyłem jedną niepokojącą mnie rzecz. Nie wiem czy takie rzeczy są normalne czy też nie. Mianowicie odnoszę wrażenie, że powierzchnia TV nie jest idealnie płaska a jest delikatnie pofalowana. Na ekranie jak widzę odbicie "ledów" które są za moimi plecami, ta linia ta jest mocno nierówna co wskazuje na krzywizny. Dodatkowo, jak patrzę na niego pod dużym kątem również zauważam krzywizny.

Czy to jest normalne?

Oczywiście przy oglądaniu TV nic się nie zauważa.

Hej, czy coś dalej kombinowałeś z krzywizną? Jakaś infolinia czy sobie odpuściłeś? W czwartek odbieram swojego i chcę się ewentualnie przygotować na taką sytuację. Pozdr
 

Fazzziu

New member
Ja przeprowadzilem aktualizacje do nowego firmw. i od teraz z telewizora gdy jest wyłaczony dochodzi co jakiś czas dzwiek przekaznika ,jakby TV mial sie włączyc samoczynnie ,dosyc to irytujące,wcześniej tak nie mialem....

U mnie również po update pojawił się ten dźwięk, mega irytujące. Głośne jest to cykanie początkowo myślałem że tv się włączył, a byłem w innym pokoju...

Co do wyłączania/zawieszania się tv nie mam uwag, póki co nic takiego się u mnie nie przytrafiło.

Powiedzcie mi proszę które z gniazd HDMI jest w standardzie 2.1. Czyżby to pierwsze czy może wszystkie?
Bo oznaczenia na tv nie ma, a w instrukcji nie mogłem znalezc.
 

Michu30

New member
Ponoć gniazda 3 i 4 mają obsługiwać hdmi 2.1. Zróbcie jeszcze test matrycy bo u mnie po 5 dniach znalazłem już 1 martwy piksel co jest irytujące bo tv jest nowy i takie kwiatki z matrycą już.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Ja przeprowadzilem aktualizacje do nowego firmw. i od teraz z telewizora gdy jest wyłaczony dochodzi co jakiś czas dzwiek przekaznika ,jakby TV mial sie włączyc samoczynnie ,dosyc to irytujące,wcześniej tak nie mialem....


u mnie po aktualizacji to samo cykanie. zalacza przy okazji ampli. czyli mam 4 cykania. 2 na wlaczanie / 2 na wylaczanie. No i znowu mi sie sam zrestartowal. Wkurzające!
 

.:PhaRaoN:.

New member
u mnie po aktualizacji to samo cykanie. zalacza przy okazji ampli. czyli mam 4 cykania. 2 na wlaczanie / 2 na wylaczanie. No i znowu mi sie sam zrestartowal. Wkurzające!

u mnie oprócz "cykania" zauważyłem już kilkukrotnie wywalająca sie apke Netflixa,pokazuę jakieś bledy.Czy ktos kontaktował sie z serwisem Sony odnosnie tego cykania?Jest to strasznie irytujące i nie wyobrażam sobie że tak będzie na dłuzej.....
 
Do góry