H/K AVR 255 - ankieta dla użytkowników

Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenia z H/K AVR 255:


  • Total voters
    0

boncio1

New member
Swoją drogą czemu HK ma w Polsce tylko 1 rok gwarancji? Co jeśli stanie się coś po roku, a przed upływem 2 lat (odpowiedzialność sprzedawcy)? Blackninja mieliście takie przypadki? Jak to jest wtedy załatwiane?
pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem inaczej i nie odkryję tu nic nowego - my np.nigdy nie mieliśmy problemów z serwisem HK :D.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Sory że nie w temacie, ale czy AVR 347 nadal "pykają"? Czy może jest już sof który to niweluje? Bo poza tym pykaniem to jest super.
 

robstach

New member
gilek1975 napisał:
Sory że nie w temacie, ale czy AVR 347 nadal "pykają"? Czy może jest już sof który to niweluje? Bo poza tym pykaniem to jest super.
Myśle że sam soft tu nic nie da, ja mam H/K255 i po wgraniu nowego softu pyknięcia są.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Ok, mogę oddać, ale moje pytanie jest takie czy to coś pomaga? Tzn. czy jak oddam do serwisu to ustaną pyknięcia? Bo jeśli nie to po co oddawać?
Proszę o poradę bo akurat wyjeżdżam na 2 tygodnie to bym jeszcze przed wyjazdem oddał.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Dobre :), chyba otworze punkt pomocy poszkodowanym w serwisie :), a tak na serio mam nadzieję że pechowa passa się skończy i tym razem i zawsze będzie wszystko w porządku bez problemów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

soplus

Active member
Bez reklam
Ja 2x wysyłałem DVD29 do serwisu (zawieszanie CD Audio po HDMI) i dostaję zwrot kasy. W sumie dobrze, szczególnię że BluRay wszedł. Czcę kupić na razie odtwarzacz CD bo i tak nie mam telewizora. Pytanie tylko: HD980 czy HD990 ? Mam AVR255 (wie, że lepiej by się sprawdził wzmacniacz stereo) i kolumny MA RS8.
 

leonh

New member
Czy ktoś może potwierdzić, że kupując avr-255 dzisiaj, kupuje sie ampli pozbawionego wszystkich przypadłości wieku dziecięcego? Jeśli tak to od jakiej daty szukać?

Nie chciałbym po zakupie wysyłać go do serwisu :)

Pozdrawiam
Tomek
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
hk

Jak pisal blackninja nowa kolekcja powinna pojawic sie na dniach w niektorych sklepach internetowych juz maja w ofercie HK 160/260/360 pewnie tylko zapisy na kartki :)
 

alba

New member
A jak jest z pilotem w HK 255-da się go uczyć ale nie kodami tylko "błyskaniem" z innego pilota? Bo przy podejmowaniu decyzji o ampli było to dla mnie ważne (wyczytałem że AVR255 nie ma takiej możliwości tylko 355 i wziąłem Yamahę) a ostatnio ktoś gdzieś pisał że się da.
 
Ostatnia edycja:
Do góry