H/K AVR 255 - ankieta dla użytkowników

Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenia z H/K AVR 255:


  • Total voters
    0

soplus

Active member
Bez reklam
Czy żeby przesłać obraz z tunera N do TV AVR musi być włączony? Podłączenie po HDMI Ampli do V20 a do ampli Turbodekoder też po HDMI. nie zawsze chce mi się oglądać z kinem.
 

tremadook

New member
Witam to teraz ja poproszę o pomoc.
Po pierwsze za żadne skarby nie wiem jak włączyć dźwięk dolby 5.1 czy w cyfrze + czy w ps3 cały czas mam Audio Format from Source na PCM,.
Cyfra + podpięta HDMI, ps3 to samo. Na wyświetlaczu w tych okienkach mam tylko literki w dwóch przednich kolumnach, w instrukcji pokazane że sa we wszystkich. Nie pojawia sie też opis kodowy 3/2/1 jak to jest w instrukcji. Ustawiłem wybór dźwięku na auto jak oglądam cyfre + HD na wszystkich kanałach (film, Hd, muzyka) mam Logic 7 Movie jedynie jak włączam gre to zmienia na logic 7 game.
...

Miałem to samo, przez pół roku było wszystko ok aż pewnego dnia dźwięk w kanałów HD z Aster zaczął być "widziany" przez AVR jako PCM. Początkowo podejrzewałem, że to badziewny Aster coś zamotał, ale po zapewnieniach że z ich strony sygnał jest DD musiałem uznać że to jednak mój AVR coś szwankuje. Potwierdzeniem było to, że taki sam komunikat pojawiał się po dostarczenie sygnału z DVD które wcześniej słuchałem z dźwiękiem DD (co ciekawe gdy wybierałem ścieżkę zakodowaną w DTS ampli twierdził że nie dostaje żadnego sygnału na wejściu). Pytałem na tym forum, pytałem w serwisie -nikt nie wiedział o co chodzi. Nie pomógł reset procesora, ani wgranie najnowszego softu. 2 tyg temu wysłałem do serwisu w Katowicach, na wczoraj miał być gotowy, czekam:niewiem:
Jak dostane naprawiony dam znać:-(
 

soplus

Active member
Bez reklam
Ok, dzięki. Przypuszcza że było na forum już pytanie, czy pilot od 255 dekoder n obsłuży (z nagrywarką)?
 

soplus

Active member
Bez reklam
Jeszcze jedna sprawa, jak puścić z AVR obraz na TV (50V20E) bez skalowania?
 
Ostatnia edycja:

suprnowa

New member
To ja mam szybkie pytanie.
Mam PS3 podpiętą pod HK AVR 255 za pomocą HDMI i dalej do TV tez po HDMI.Czy amplituner puści obraz 3D do telewizora z konsoli,skoro nie obsługuje HDMI 1.4?
Jak to będzie wygladało?
 
Do góry