H/K AVR 255 - ankieta dla użytkowników

Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenia z H/K AVR 255:


  • Total voters
    0

soplus

Active member
Bez reklam
Czy ktoś z posiadaczy AVR255 ma problem z funkcją sleep. Otóż u mnie raz działa, raz nie. Problemy występują głównie przy radio, jak uruchomię sleep i na wyświetlaczu cyfry pozostają na parę sekund to jest ok, ja znikają od razu na 100% sleep nie będzie działał choć pokrętło volume się wygasza. Przy odtwarzaniu CD takich problemów nie ma, chodzi zawsze ok. Soft mam poprzednim niedługo zmieniam na najnowszy.
 

czesio_666

New member
Czy ktoś z posiadaczy AVR255 ma problem z funkcją sleep. Otóż u mnie raz działa, raz nie. Problemy występują głównie przy radio, jak uruchomię sleep i na wyświetlaczu cyfry pozostają na parę sekund to jest ok, ja znikają od razu na 100% sleep nie będzie działał choć pokrętło volume się wygasza. Przy odtwarzaniu CD takich problemów nie ma, chodzi zawsze ok. Soft mam poprzednim niedługo zmieniam na najnowszy.


Mam podobnie z funkcją sleep jak chcę ją używać przy właczonym radiu.
Zadziała dopiero jak ustawię ją drugi raz.
Sleep działa natomiast bez problemu np. przy dvd.
W sumie to testowałem funkcję sleep jak ktoś napisał na tym forum że ma z nią jakiś problem.
Jak dla mnie funkcja o znikomej użyteczności.
 

tom0987

New member
panowie jak to jest u was z trybem surround modes: surround virtual, czy jak puścicie powiedzmy mp3 w tym trybie to jeden głośnik gra dużo głośniej niż drugi , czy macie tak samo
 

tom0987

New member
kable są dobrze podlaczone w stereo gra wszysko jak powinno , tylko w trybie Dolby Virtual Speaker prawy głosnik gra bardzo głośno a lewego prawie nie słychac , ostatnio był w serwisie i powiedziano mi iż tak ma być a ten tryb służy tylko do odsłuchu dźwięku dolby, i tu pytanie do was czy macie tak samo czy po prostu serwis mnie zbył gdyż zawiozłem im go w ostatni dzień gwarancji.dodam iz jak go kupiłem wszysko było ok ale niestety avr 255 był 4 razy we serwisie i wydaje mi sie iz coś tam poknocili , dlatego pytam się was , czy głosniki graja z ta sama siłą głosu
 

HouseNight

New member
Czy komuś kto posiada HK AVR255 chodzą wentylatory?? Mi żadne z dwóch się nigdy nie obracają. Mam ten ampli od 6 dni. Jest lekko ciepły po 5 godzinach grania.
 

HouseNight

New member
Może dlatego że są podłączone tylko 2 fronty?
A jak z ustawieniem crossover na frontach i podbiciem basów?? Ja mam ustawione na Large a z podbiciem tonów wysokich i niskich narazie eksperymentuje.
 

pentakonta

New member
panowie jak to jest u was z trybem surround modes: surround virtual, czy jak puścicie powiedzmy mp3 w tym trybie to jeden głośnik gra dużo głośniej niż drugi , czy macie tak samo
Miałem podobny problem, po podłączeniu mp3 prawy głośnik grał ciszej, ale po zmianie kabli i podłączeniu CD problem znikł.
 

luxbox

New member
Witam to teraz ja poproszę o pomoc.
Po pierwsze za żadne skarby nie wiem jak włączyć dźwięk dolby 5.1 czy w cyfrze + czy w ps3 cały czas mam Audio Format from Source na PCM,.
Cyfra + podpięta HDMI, ps3 to samo. Na wyświetlaczu w tych okienkach mam tylko literki w dwóch przednich kolumnach, w instrukcji pokazane że sa we wszystkich. Nie pojawia sie też opis kodowy 3/2/1 jak to jest w instrukcji. Ustawiłem wybór dźwięku na auto jak oglądam cyfre + HD na wszystkich kanałach (film, Hd, muzyka) mam Logic 7 Movie jedynie jak włączam gre to zmienia na logic 7 game.

Problem nr dwa to sa jakieś zakłócenia, mam podpięte i cyfre i ps do amplitunera i z niego Hdmi do telewizora, jednak pojawiają sie takie błyskające paski w dolnej części ekranu. Momentami wogule obraz znika i pojawia sie na nowo, dopiero jak wypnę kabel i wepnę go ponownie jest chwile dobrze, jednak po jakimiś czasie znów to samo.

POMOCY !!!

HK 255 + F1 + sub 10
 
Ostatnia edycja:
Do góry