Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

WiTT

New member
Bez reklam
Koledzy, ale żeście mnie nakręcili, czytam czytam, wiedziałem o tej promocji, ale wydawało mi się że ceny były wyższe. Wziąłem dziś ze sobą do pracy kilka starszych DVD, i w ramach rozprostowania kości przeszedłem się do Empiku ;)

Wróciłem z 5 tytułami :D Trylogia Transformersów po 24,99zł każdy wyszło! :D Do tego StarTrek oraz Obcy 2 - po 34,99zł. :D

Jak wszedłem do Empiku, to nie zauważyłem promocji. Zagadana przeze mnie pani, po zająknięciu stwierdziła że chyba już się skończyła promocja - na co ja że sprawdzałem w regulaminie jest do 18tego, czyli dziś ;) pani poklikała, telefon - faktycznie, jest tak jak Pan mówi, wydrukowała listę i poszedłem w półki ;) wróciłem, oddałem płytki, pani nabiła wsio na jeden paragon, wprowadziła swoje kody i mam płytki :) Także wszystko przyjemnie i od ręki.

Nie miałem w planach, ale żeście nagłośnili i mi chrapki narobili :D
 

WiTT

New member
Bez reklam
To drukować regulamin i z nim w ręku do sklepów ;) coś niedoinformowani ludzie ;)

PS: quasimodek - w merlinie w marcu 2013 była ostra promocja na Batmany, ja kupiłem całą trylogię za 70zł na BD :)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
To przynajmniej zgłoś temat do centrali. Może jakoś Ci to wynagrodzą, chociażby rabatem na przyszłe zakupy.

To drukować regulamin i z nim w ręku do sklepów ;) coś niedoinformowani ludzie ;)

PS: quasimodek - w merlinie w marcu 2013 była ostra promocja na Batmany, ja kupiłem całą trylogię za 70zł na BD :)

Że ja o tym nie wiedziałem... :twisted: Trylogia Nolana to must have do kolekcji!
Może zapodawajmy takie info o aktualnych promo w tym dziale? Widzę, że wielu po moim poście skorzystało z czego ja niezmiernie się cieszę. Empik może nie do końca :-D
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Że ja o tym nie wiedziałem... :twisted: Trylogia Nolana to must have do kolekcji!
Może zapodawajmy takie info o aktualnych promo w tym dziale? Widzę, że wielu po moim poście skorzystało z czego ja niezmiernie się cieszę. Empik może nie do końca :-D
Z tego co pamiętam, dostałem email z promocją, po moim zakupie chyba po 15min już się pula w Batmanach wyczerpała ;)

Ja staram się informować jak coś widzę, co zresztą ostatnio zapodałem o Oblivionie:
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/107470-media-markt-zabrze-oblivion-bd-29-99-a.html

kilka razy w tym temacie też o promocjach pisałem i inni piszą:
http://www.hdtv.com.pl/forum/blu-ray/49238-ciekawe-okazje-na-zakup-filmow-blu-ray-3.html

Możemy skupić się na jednym wątku - tutaj.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Widziałem ten temat o Oblivionie.
Nawet dość ciekawy film i fajna muzyka ale póki co nie skusiłem się jeszcze.
Nie ucieknie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lipa Panowie!
Wlasnie kupilem 10 filmow na dvd (na wymiane), po 3zl sztuka.
Udalem sie do Empiku po 10 filmow BD.
Informacje jakie uzyskalem: ceny w internecie nie maja nic wspolnego z cenami w stacjonarnym sklepie. Tym mam sie rzekomo nie sugerowac.
Druga sprawa, dla przykladu ceny ktore sa promocyjne, czyli np. Transformers-Zemsta Upadlych, na stronie przecena z 109,99 na 39,99, pytam od ktorej ceny oddajac film mi wyliczy finalna kwote do zaplaty.
Okazuje sie ze jak juz to tylko i wylacznie od ceny PRZED promocja, bo promocje sie nie lacza! Ale to nic, bo i tak ceny obowiazuja te ze sklepu, a tam wszystkie filmy w cenach zaporowych, od 50zl, poprzez 70zl i wyzej. Oddajac film na DVD z rabatem 20zl, to zadna dla mnie atrakcja, bo po 50zl to ja sobie kupie w Media bez łaski. Pokazywalem w telefonie ceny filmow na stronie, stwierdzili ze to nie ma nic wspolnego z stacjonarnym sklepem i te funkcjonuja wlasnym niezaleznym zyciem.
Nastepny przyklad: Film "Wall Street", cena w sklepie stacjonarnym ok. 65zl, owszem moge wymienic oddajac film na dvd, wiec zaplace przy kasie 45zl, a to dalej nijak sie ma do ceny 39,99zl - 20zl (dvd) = 20zl film?
Pytalem dwoch sprzedawcow w tym samym sklepie, niezaleznie. To samo powiedzieli. No i co teraz?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie tez lipa. Byłem dziś w dwóch empikach w Poznaniu i dusza!
W obu powiedziano mi, że już po promocji, że dostali ok. 2 tyg temu polecenie by konczyc. MOwie, że niby ma być do dziś - nie u nas już nie ma.
Masakra jakas! :twisted:
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Wniosek z tego taki, że mają niezły burdel i sami nie stosują się do swoich regulaminów. Regulamin promo na ich stronie mówi jasno, że promocja trwa do 18.02.
Ja bym to zgłosił do centrali.

Lipa Panowie!
Wlasnie kupilem 10 filmow na dvd (na wymiane), po 3zl sztuka.
Udalem sie do Empiku po 10 filmow BD.
Informacje jakie uzyskalem: ceny w internecie nie maja nic wspolnego z cenami w stacjonarnym sklepie. Tym mam sie rzekomo nie sugerowac.
Druga sprawa, dla przykladu ceny ktore sa promocyjne, czyli np. Transformers-Zemsta Upadlych, na stronie przecena z 109,99 na 39,99, pytam od ktorej ceny oddajac film mi wyliczy finalna kwote do zaplaty.
Okazuje sie ze jak juz to tylko i wylacznie od ceny PRZED promocja, bo promocje sie nie lacza! Ale to nic, bo i tak ceny obowiazuja te ze sklepu, a tam wszystkie filmy w cenach zaporowych, od 50zl, poprzez 70zl i wyzej. Oddajac film na DVD z rabatem 20zl, to zadna dla mnie atrakcja, bo po 50zl to ja sobie kupie w Media bez łaski. Pokazywalem w telefonie ceny filmow na stronie, stwierdzili ze to nie ma nic wspolnego z stacjonarnym sklepem i te funkcjonuja wlasnym niezaleznym zyciem.
Nastepny przyklad: Film "Wall Street", cena w sklepie stacjonarnym ok. 65zl, owszem moge wymienic oddajac film na dvd, wiec zaplace przy kasie 45zl, a to dalej nijak sie ma do ceny 39,99zl - 20zl (dvd) = 20zl film?
Pytalem dwoch sprzedawcow w tym samym sklepie, niezaleznie. To samo powiedzieli. No i co teraz?

Pisałem wcześniej, że rabat liczony jest od cenówki naklejonej na produkcie. Nie od ceny na stronie internetowej. Co nie zmienia faktu, że dla wielu filmów wciąż były to atrakcyjne ceny. Z tego co pamiętam to w empiku, w którym ja kupowałem po 44,99 (czyli po obniżce za 24,99) były 3 ostatnie części Bonda jeszcze.
Filmy, które ja kupiłem były obniżone wcześniej już o około 20 PLN i kolejne 20 PLN dostałem z promo "Przełącz się..."
Z tego co zauważyłem, ceny w sklepach są o około 5-10 PLN wyższe niż na stronie internetowej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu robilem "wyliczenie", nikt nie zanegowal:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1013901-post123.html
Przelecielem tez na szybko regulamim, faktycznie jest: "Rabat liczony jest od ceny regularnej", a jak wiemy regularna, to cena przed obnizka. Mialem nawet o tym pisac wczesniej, ale nic.

W takim razie, te ceny ktore ja widzialem na naklejce, to abstrakcja.
Przelecialem kilkanascie pozycji, wszystkie drogie. Po rabacie -20zl, to dalej zadna oferta.
Podsumowanie dnia i nowy nabytek, to 10filmow na DVD. Jutro podrzuce do domu dziecka po drodze.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A to Armanig zależy jakie te filmy DVD nabyłes?. Jak coś z XXX czy "Teksańska masakra piłą mechaniczną", to bym się zastanawiał czy wesprzeć nimi dom dziecka?:D
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Przelecielem tez na szybko regulamim, faktycznie jest: "Rabat liczony jest od ceny regularnej", a jak wiemy regularna, to cena przed obnizka. Mialem nawet o tym pisac wczesniej, ale nic.

Tylko jak interpretować cenę regularną? Na moich egzemplarzach były przeklejone ceny na niższe jak już pisalem. Jedna na drugiej. Nie było to żadne promo. Od tych niższych doliczono mi jeszcze rabat więc dla mnie ok. Ciekawe tylko czy to u mnie się pomylili czy to w Waszych przypadkach pracownicy źle interpretowali regulamin. Cóż, już po ptakach. Promo się skonczylo, czekam na jakieś nowe.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powoli, powoli, nie tak szybko, nic sie nie skonczylo. Jak cos mnie gryzie, to nie popuszcze :)
Podjechalem do innego Empiku (doslownie kilka min. przed 22.00) i po konkretnej (!) rozmowie zalatwilem, podejrzewam ze 8/10 osob dalo by sobie spokoj. Jedyne co slyszalem, "nie da sie", "promocja 2 tyg. temu zakonczona", "regulamin to pomylka" itp.
Filmy juz sa, nie bylo czasu na wybieranie, sporo filmow tez juz mam, mimo to cos tam wpadlo na szybko :) Najbardziej mnie cieszy Edycja Kolekcjonerska "Wall Street".
IMAG3726a.jpg
 

quasimodek

Member
Bez reklam
I o to chodziło armanig. Grunt tonie dać się spuścić na drzewo jak się ma rację! :-D
Niezły zakup. Gratuluję.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja to ich nie rozumiem bo z jednej strony robia promocje po czym jak zbliza sie koniec tej promocji to klamia w zywe oczy, mi wczoraj nawet powiedzieli ze ta promocja byla ale miesiac temu w jednym z empikow... szkoda slow...
Armanig a terminatora III nie miales na dvd?
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ogólnie jak tak czytam to jakaś masakra z tymi Empikami, heh :)

Ja wczoraj jeszcze wieczorem podjechałem do Empiku obok mnie, bo w ciągu dnia zabrakło mi płyty DVD na jeszcze jeden film - efekt końcowy Helikopter w Ogniu za 34,99zł :D
Ale oczywiście też wywalili oczy jak im powiedziałem że chcę skorzystać z tej promocji - mimo że ją wcześniej mieli oklejoną, wczoraj już banerów nie było. Spokojnie wytłumaczyłem o co mi chodzi, pokazałem link do regulaminu - dalej już nie było problemu. Kupiłem.

Ciekawostką jest również to, że na półce była cała kolekcja filmów z załącznika regulaminu - nie wiem, ludzie czy nie wiedzieli o tej promocji, czy taki mały popyt jest na płyty BD u nas?

Lipa Panowie!
Wlasnie kupilem 10 filmow na dvd (na wymiane), po 3zl sztuka.
Udalem sie do Empiku po 10 filmow BD.
Informacje jakie uzyskalem: ceny w internecie nie maja nic wspolnego z cenami w stacjonarnym sklepie.
To prawda, - 20zł jest od ceny naklejonej na płycie. Ale tragedii u mnie w dwóch Empikach nie było, średnio 45-55zł ceny były ponaklejane, co po rabacie daje nam ceny 25-35zł, więc nieźle i po tyle kupiłem.

U mnie tez lipa. Byłem dziś w dwóch empikach w Poznaniu i dusza!
W obu powiedziano mi, że już po promocji, że dostali ok. 2 tyg temu polecenie by konczyc.
To pierwszy tekst w obu Empikach u mnie jaki usłyszałem - ta promocja już się skończyła. Ale chwila wyjaśnień ze smartfonem w ręku i pamięć im wróciła ;)

Wniosek z tego taki, że mają niezły burdel i sami nie stosują się do swoich regulaminów. Regulamin promo na ich stronie mówi jasno, że promocja trwa do 18.02.
PRAWDA! :)

Na moich egzemplarzach były przeklejone ceny na niższe jak już pisalem. Jedna na drugiej. Nie było to żadne promo. Od tych niższych doliczono mi jeszcze rabat więc dla mnie ok. Ciekawe tylko czy to u mnie się pomylili czy to w Waszych przypadkach pracownicy źle interpretowali regulamin.
Miałem tak samo - kilka cen ponaklejanych na siebie. Cena wyjściowa to ta na wierzchu naklejona.

Powoli, powoli, nie tak szybko, nic sie nie skonczylo. Jak cos mnie gryzie, to nie popuszcze :)
Podjechalem do innego Empiku (doslownie kilka min. przed 22.00) i po konkretnej (!) rozmowie zalatwilem, podejrzewam ze 8/10 osob dalo by sobie spokoj. Jedyne co slyszalem, "nie da sie", "promocja 2 tyg. temu zakonczona", "regulamin to pomylka" itp.
Filmy juz sa, nie bylo czasu na wybieranie, sporo filmow tez juz mam, mimo to cos tam wpadlo na szybko :) Najbardziej mnie cieszy Edycja Kolekcjonerska "Wall Street".
Da się? Da się! :) Gratuluję i życzę wszystkim nie popuszczać jak się należy :)
Ja w sumie pozyskałem:
- Transformers
- Transformers 2
- Transformers 3
- Obcy 2 (bo mi tej części brakowało w kolekcji)
- Star Trek (część 1, JJ Abrams)
- Helikopter w Ogniu

Polowałem za drugim podejściem na Facetów w Czerni, ale nie znalazłem. Był na BD na innej półce, ale w cenie wyjściowej 109zł :hihi:
 
Do góry