Ciekawe okazje na zakup filmów Blu-ray

milekp

New member
Gdyby kogoś interesowało - serial "Gra o Tron" na brytyjskim amazonie -32 funty, czyli około 160 zł, darmowa przesyłka, napisy po polsku.
Dodatkowa informacja - jest także polski lektor.

Dzisiaj otrzymałem paczkę - cudowne wydanie, oprócz dodatków filmowych w pakiecie papierowa mapa Westeros oraz drzewa genealogiczne ważniejszych rodów. Niby nic a cieszy.
Praktycznie to samo wydanie widziałem w Saturnie za stówę drożej, na allegro tylko oferty powyżej dwóch stów. Ceny BR w Polsce to porażka.
 

DanielKK

New member
Okazja w hipermarketach Real. Ciekawe tytuły oznaczone nalepką "Drugi 50% taniej" w cenie 49,99 zł. Przy zakupie dwóch cena za jeden to 37, 50 zł. Wśród tytułów np. "Prawdziwe męstwo" braci Coenów, "Wyspa tajemnic" Scorsese, "Helikopter w ogniu"
 

Monkin

New member
Bez reklam
Zgadza się widziałem przed świętami jeszcze na półkach w tej promocji w Realu trylogię "Ojca Chrzestnego" oraz jakieś części "MI" chyba 1 i 2 oraz "Genezę Planety Małp" i jakieś bajki dla dzieci.
Przy okazji na brytyjskim Amazonie za "Rzym (10 płyt BD, komplet sezon 1 i 2) oraz pięciopłytowe wydanie "Zabójczej Broni 1-4" zapłaciłem w ubiegłym tygodniu łącznie z dostawą do domu 341 złociszy.
Wszystkie filmy z polskimi napisami.
Dzieląc to przez 15 płyt nie ma się czemu dziwić, że kupujemy filmy i koncerty wszędzie, tylko nie u naszych dystrybutorów...Wychodzi po 22,7 zł za jeden krążek....
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dziś dostałem newsletter'a z merlin'a, nie do końca zrozumiałem logikę zamawianie ale...
1. Kupując będąc członkiem klubu merlina, dostałem promocyjne ceny na Blu-Ray filmy wybrane.
2. Po dodaniu do koszyka, jeszcze dodatkowo zmniejszyły mi się do 29,99!!
3. Daje się zrobić zamówienie tylko z 2 filmów.
4. Udało mi się zrobić podwójne zamówienie po 2 filmy, zamówienie przyjęte do realizacji.

A zatem mam 4 Blu-Ray filmy w cenie łącznej 120zł :D A są m.in. Polowanie na Czerwony Październik (mniam mniam :) ), Iron Man 1 i 2, StarTrek najnowszy etc.

Pozdr.
 

WiTT

New member
Bez reklam
I już otrzymałem zamówienie, a miało być do 24 sierpnia bo trudno dostępne, a tu miła niespodzianka :)
Wszystko wyszło w cenie jak wyżej napisałem. Czyli podsumowując, rewelacja. :eek:k:
 

bassy

New member
ale generalnie promocji w UK nic nie przebije CleaneR , chcialbym pójść na łatwiznę lol- może interesujesz sie tematyką lotniczą i masz orientację co do takich filmow na blu ray?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W MM byly promocje niezle jeszcze po swietach a sylwestrem i naprawde wiele tytulow mozna bylo kupic duzo taniej..
 

lm648

Banned
Dzięki, że podałeś info o promocji :) ... i tym o to sposobem .... nabyłem wszystkie trzy "Bondy" z Danielem Craigiem :) .... naiwne to to ..... ale je lubię i nie mogłem oprzeć się pokusie .... no i przecież to promocja :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki, że podałeś info o promocji :) ... i tym o to sposobem .... nabyłem wszystkie trzy "Bondy" z Danielem Craigiem :) .... naiwne to to ..... ale je lubię i nie mogłem oprzeć się pokusie .... no i przecież to promocja :eek:k:

Ja tez lubie te czesci i uwazam ze spoko sa :) i warto je miec w swojej kolekcji..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja z tej promocji nie skorzystam wprawdzie, ale dzięki za namiar :)

A nie skorzystam, bo podobają mi się tylko te pakiety z Avatarem i Rob Royem. Ale tak się składa, że Avatara i Braveheart już mam, więc wyszłyby 4 filmy, a nie 6 ;P
 
Do góry